Ana SayfaMucize DualarAyırma Duası Denenmiş Yorumları

Ayırma Duası Denenmiş Yorumları

Ayırma duası denenmiş yorumları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İnançlı kimseler farklı sebeplerden ötürü ayırma dualarına başvurabiliyor. Bu kapsamda duayı okuyarak deneyen kişiler tarafından yapılan bazı yorumlar aşağıdaki gibidir:

  • Allah’a şükürler olsun ki eşimi bu yanlış yolundan döndürdüm. Beni aldattığını yakaladım ve hemen ayırma duasına başvurdum.
  • Babamın annemi aldattığından şüpheleniyordum. Son dönemde evle ve bizle epey ilgisizdi. Ben de ayırma duasını araştırmaya başladım. Gel zaman git zaman duayı okumaya devam ettim ve babam birden evle daha ilgili olmaya başladı.

Erkeği Kızdan Ayırma Duası

Erkeği kızdan ayırma duası internetin en çok araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Bu dualar genellikle sevgilisi ya da eşi tarafından aldatılan kadınlar tarafından kullanılıyor. Erkeği kızdan ayırma duası iki farklı duadan oluşuyor. Her ikisini de gün içerisinde birkaç kez okumaya özen göstermek ve bunu sürekli hale getirmek gerekiyor.

  • Yu’raful mucrımûne bi sîmâhum fe yu’hazu bin nevâsî vel akdâm. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Hâzihî cehennemulletî yukezzibu bihâl mucrimûn. Yetûfûne beynehâ ve beyne hamîmin ân. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Ve li men hâfe makâme rabbihî cennetâni. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Zevâtâ efnân. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Fî himâ aynâni tecriyân.
  • Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Fî himâ min kulli fâkihetin zevcân. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Muttekiîne alâ furuşin batâinuhâ min istebrak, ve cenel cenneteyni dân. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Fîhinne kâsirâtut tarfi lem yatmishunne insun kablehum ve lâ cânn. Ke enne hunnel yâkûtu vel mercân. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân.

Ayrılsınlar Diye Dua

Ayrılsınlar diye dua etmek inançlı bir kimsenin yapabileceği en doğru şeylerden biridir. Dua dışında farklı ve Müslümanlara yakışmayacak eylemlerin yapılmaması gerekiyor. Ayrılsınlar diye dua etmek isteyenler aşağıdaki duaları tercih edebiliyor:

  • Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Muttekiîne alâ rafrafin hudrin ve abkariyyin hisân. Fe bi eyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Tebârakesmu rabbike zîl celâli vel ikrâm. İzâ vakaatil vâkıatu. Leyse li vak’atihâ kâzibetun. Hâfidatun râfiatun. İzâ ruccetil ardu reccâ. Fe ashâbul meymeneti mâ ashâbul meymenet. Ve ashâbul meş’emeti mâ ashâbul meş’emet. Ve ashâbuş şimâli mâ ashâbuş şimâl. Fî semûmin ve hamîm.
  • Kul innel evvelîne vel âhirîn. Le mecmûûne ilâ mîkâti yevmin ma’lûm. Summe innekum eyyuhâd dâllûnel mukezzibûn. Le âkilûne min şecerin min zakkumin. Fe mâliûne minhâl butûn. Fe şâribûne aleyhi minel hamîm. Fe şâribûne şurbel hîm. Alâ en nubeddile emsâlekum ve nunşiekum fî mâ lâ ta’lemûn. Ve lekad alimtumun neş’etel ûlâ fe lev lâ tezekkerûn. E fe raeytum mâ tahrusûn.

Suya Okunan Ayırma Duası

Suya okunan ayırma duası en etkili ve kesin görülen ayrılma dualarından birisidir. Aşağıdaki duayı suya 3 kez okuduktan sonra suyu ayrılması istenen kişiye içirmek yeterli olacaktır. Bir süre bunu devam ettirerek ayrılmalarını sağlamak Allah’ın da rızasıyla mümkün olacaktır.

  • Lev neşâu le cealnâhu hutâmen fe zaltum tefekkehûn. İnnâ le mugramûn. E fe raeytumul mâellezî teşrebûn. E entum enzeltumûhu minel muzni em nahnul munzilûn. Lev neşâu cealnâhu ucâcen fe levlâ teşkurûn. E fe raeytumun nârelletî tûrûn. E entum enşe’tum şeceratehâ em nahnul munşiûn. Nahnu cealnâhâ tezkiraten ve metâan lil mukvîn. Fe sebbih bismi rabbikel azîm.

Yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın