Ana SayfaMucize DualarSevdiğinin Seni Düşünmekten Uyumaması İçin Dua – Etkili!

Sevdiğinin Seni Düşünmekten Uyumaması İçin Dua – Etkili!

Sevdiğinin Seni Düşünmekten Uyumaması İçin Dua yazımız ile beraberiz. Sevdiğimiz kişinin bizim için sürekli olarak düşünmesi, özlem duyması ve bizi arzulaması, ilişkimizi daha da güçlendiren unsurlardan biridir. Ancak bazen sevdiğimiz kişi, yoğun iş temposu veya diğer sebeplerden dolayı bizi düşünmekten uyuyamayabiliyor. Bu durumda yapabileceğimiz en güzel şey, dualarla sevdiğimizin bizim için her zaman düşünmesini sağlamaktır. Sevdiğinin Seni Düşünmekten Uyumaması İçin Dua, bu amaçla yapılabilecek etkili dualardan biridir. Yazımızın içerisinde Sevdiğinin seni deliler gibi sevmesi için Dünyadaki en etkili dua diyebileceğiniz içeriğimiz mevcuttur. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğinin Seni Düşünmekten Uyumaması İçin Dua 🟢

Sevdiğinin seni düşünmekten uyumaması için dua okumak isteyenler için yanıt oldukça basittir. Nitekim Allah-u Teala’ya el açan inançlı kimseler için yapılması gereken tek şey O’na el açarak aşağıdaki iki duayı okumaktır. Bu sayede sevdiğinin seni düşünmekten uyumaması mümkün kılınır:

  • Tebârakellezî nezzelel furkâne alâ abdihî li yekûne lil âlemîne nezîrâ. Ellezî lehu mulkus semâvâti vel ardı ve lem yettehız veleden ve lem yekûn lehu şerîkun fîl mulki ve halaka kulle şey’in fe kadderahu takdîrâ. Vettehazû min dûnihî âliheten lâ yahlukûne şey’en ve hum yuhlekûne ve lâ yemlikûne li enfusihim darran ve lâ nef’an ve lâ yemlikûne mevten ve lâ hayâten ve lâ nuşûrâ.
  • Ve kâlellezîne keferû in hâzâ illâ ifkunifterâhu ve eânehu aleyhi kavmun âharûn, fe kad câû zulmen ve zûrâ. Ve kâlû esâtîrul evvelînektetebehâ fe hiye tumlâ aleyhi bukraten ve asîlâ.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası 🙏

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası ile inançlı kimseler, sevdiği kişinin kendisine gelmesini sağlayabilir. Nitekim sürekli olarak beni özlesin isteyenler için Allah-u Teala’ya el açmak her zamanki gibi yeterli olacaktır. Bunun içinse Müslümanların her gün vakit namazlarının ardından 3’er kez aşağıdaki gibi dua etmesi gerekecektir:

  • Kul enzelehullezî ya’lemus sırre fîs semâvâti vel ard, innehu kâne gafûran rahîmâ. Ve kâlû mâli hâzâr resûli ye’kulit taâme ve yemşî fîl esvâk, lev lâ unzile ileyhi melekun fe yekûne meahu nezîrâ. Ev yulkâ ileyhi kenzun ev tekûnu lehu cennetun ye’kulu minhâ, ve kâlez zâlimûne in tettebiûne illâ raculen meshûrâ.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Anında Mesaj Attıran Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sürekli Seni Düşünmesi İçin Etkili Dua

Sürekli Seni Düşünmesi İçin Etkili DuaPin
Sürekli Seni Düşünmesi İçin Etkili Dua

Özellikle Sürekli seni düşünmesi için etkili dua eden kadın ve erkeklerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Sürekli olarak düşünmesi ve sensiz yapamaması için okunması gereken dua halen az kişi tarafından bilinmektedir. Bunun için etkili bir şekilde dua etmek mümkün. Haftada 99 kez aşağıdaki duayı okuyan kimseler kısa süre içerisinde sevdiğine kavuşabiliyor:

  • Unzur keyfe darabû lekel emsâle fe dallû fe lâ yestetîûne sebîlâ. Tebârakellezî in şâe ceale leke hayran min zâlike cennâtin tecrî min tahtihâl enhâru ve yec’al leke kusûrâ. Bel kezzebû bis sâati ve a’tednâ li men kezzebe bis sâati saîrâ. İzâ raethum min mekânin baîdin semiû lehâ tegayyuzan ve zefîrâ. Ve izâ ulkû minhâ mekânen dayyıkan mukarranîne deav hunâlike subûrâ.

Beni Görmeden Duramasın Duası

Beni görmeden duramasın duası ile şehvetli bir şekilde sevdiği kişiyi elde etmek isteyenler sıkça aşağıdaki iki duayı okuyor. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • Kul e zâlike hayrun em cennetul huldilletî vuidel muttakûn, kânet lehum cezâen ve masîrâ. Lehum fîhâ mâ yeşâûne hâlidîn, kâne alâ rabbike va’den mes’ûlâ. Ve yevme yahşuruhum ve mâ ya’budûne min dûnillâhi fe yekûlu e entum adleltum ibâdî hâulâi em hum dallûs sebîl. Kâlû subhâneke mâ kâne yenbegî lenâ en nettehıze min dûnike min evliyâe ve lâkin metta’tehum ve âbâehum hattâ nesûz zikre, ve kânû kavmen bûra.
  • Fe kad kezzebûkum bimâ tekûlûne fe mâ testetîûne sarfan ve lâ nasrâ(nasran), ve men yazlım minkum nuzıkhu azâben kebîrâ. Ve mâ erselnâ kableke minel murselîne illâ innehum le ye’kulûnet taâme ve yemşûne fîl esvâkı ve cealnâ ba’dakum li ba’dın fitneten, e tasbirûn, ve kâne rabbuke basîrâ. Ve kâlellezîne lâ yercûne likâenâ lev lâ unzile aleynâl melâiketu ev nerâ rabbenâ, lekad istekberû fî enfusihim ve atev utuvven kebîrâ.

Sevdiğinin Sensiz Duramaması İçin Dua

Sevdiğinin Sensiz Duramaması İçin Dua ile alakalı sıkça sorulan bu konuyu açıklayalım. Sevdiğimiz kişi ile birlikte olmak, onunla vakit geçirmek ve onun sevgisini hissetmek, hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Ancak bazen sevdiğimiz kişi, iş, okul veya diğer sebeplerden dolayı bizimle zaman geçiremeyebilir ve sensiz duramayacak kadar özlem duyabilir. Bu durumda yapabileceğimiz en etkili şey, dualarla sevdiğimizin bizimle birlikte olma arzusunu arttırmaktır.

Bu konuda Allah’tan sevdiğimizin bizimle birlikte olma arzusunu arttırmasını ve bizimle zaman geçirmek için fırsatlar yaratmasını dileriz. Ayrıca sevdiğimizin, bizimle birlikte olmadığı zamanlarda da mutlu olmasını ve hayatında başarılar elde etmesini dileriz. Bu dua, sevdiğimiz kişinin bizimle birlikte olma arzusunu arttırırken, aynı zamanda onun mutluluğunu ve başarısını da göz önünde bulundurarak yapılmalıdır.

Ayrıca, Sevdiğinin Seni Düşünmekten Uyumaması İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın