Ana SayfaMucize DualarYa Vedud Celle Celalühü

Ya Vedud Celle Celalühü

Ya Vedud celle celalühü gibi zikirler Allah’ın 99 ismi arasında yer almaktadır. Ayrıca bu esmanın ne anlamlar içerdiği ve ne gibi faziletlerinin olduğu da önemli bir konudur. Diğer Allah’ın isimlerinde olduğu gibi Ya Vedud celle celalühü doğrultusunda da kişilerin aradıklarını bulmaları muhtemeldir. Allah’tan tüm istediklerini gerçekleştirmesi için bu esma son derecede ideal sonuçlar yaratacaktır.

Ya Vedud celle celalühü duasını okuyan herkesin doğru sonuçlar almaları kesindir. Ancak bu zikri çekerken kesin olarak iyi niyet çerçevesinde hareket etmeleri gerekir. Ayrıca kötü amaçlar doğrultusunda Ya Vedud celle celalühü duasını okumamaları genel itibarıyla önemli olan hususlar arasında yer alacaktır.

Ya Vedud Celle Celalühü Duası

Ya Vedud celle celalühü duası da muhakkak okunması gereken bir haldedir. Allah’tan isteği olanların bu duaya yönelmeleri son derecede önem teşkil edecek bir noktada olmaktadır. Genel itibarıyla bu duayı okuyan herkesin Allah’tan isteğini karşıladığını ve sorunlarını giderdiğini görecektir. Ancak doğru niyetle, temiz kalple ve çıkar ilişkisine dayalı olmaması da önemlidir. Bunun dışında Ya Vedud celle celalühü duası şu şekilde okunmaktadır.

“Yeryüzünde yaşayan ve dünyamızı aydınlatarak içinde bulunduğumuz stresli hayatı yaşanır kılan bütün nesillerin hatırı ile sana müracaat ediyor ve kutlu kullarının sevgili hediyeleri ile ruhumu sana arz ediyorum Allah’ım. Okyanusları, denizleri ve gezegenleri yaratan. Her bir yıldıza varıncaya kadar yine yeryüzünde ışıltılı bir şekilde, parlak bir biçimde rahmetini yansıtan çiçeklerden tut bize tatlı nimetler bağışlayan hayvanlara kadar her türlü varlığı bizim emrinize amade kılan, bizim ziynetler içerisinde kalmamızı sağlayan şüphesiz ki sadece sensin.”

“Bu nedenle aklı başında olan hiçbir kul, senden başka hiçbir varlığa müracaat etme ihtiyacı hissetmez. Ve yine bu nedenle senin varlığın ile tatmin olur ruhlar. Başka varlıkların sığınağına ve yuvasına yönelme düşüncesini aklının ucundan bile geçirmez. Çünkü sen, kuluna kafisin ve sen varken başka varlıklara yönelmek tamamen manasız ve boştur. Varlığının kıymetinin farkında olan sevgili kullarının ruhunda yeşerttiğin ve uyandırdığın aydınlık iklimi benim ruhuma da yansıt ve bu vesile ile bana duasını kabul eyleme şerefini bağışla Allah’ım, amin.”

Ya Vedud celle celalühü duasını okuma konusunda muhakkak amaçları net bir biçimde belirtmek gerekir. Ancak bu şekilde sonuç almak ve eksikliklerden kurtulmak gibi bir konu açığa çıkacaktır.

Ya Vedud Celle Celalühü Duası Ne İçin Okunur?

Ya Vedud celle celalühü duası ne için okunur durumu da sorgulanacak olan konular arasındadır. Ayrıca Ya Vedud celle celalühü hususunda da ne denli faziletlerin ortaya çıkmasının muhtemel olduğu da araştırılacaktır. Genel olarak bu esmanın sadece aşk ve sevgi gibi konular üzerinden okunduğu belirtilse de bu kanı yanlıştır. Ancak herhangi bir sorun ya da istek durumunda okunacak olan sonuç verici dualar arasındadır.

Ya Vedud celle celalühü duasını okuyan kişiler herhangi bir amaç ya da istek için tercih edeceklerdir. Kısaca Ya Vedud esmasından bahsetmek gerekirse her bir konuya ilişkin olarak okunacaktır. Allah’tan herhangi bir isteği ya da dileği olanların bu duaya yönelmeleri muhakkak sonuç almalarını destekleyecektir.

Ya Vedud celle celalühü duasına yönelik olarak aşık etmek amacıyla yönelen kişiler de olacaktır. 27 kez bu esmayı okuyan kişilerin muhakkak sonuç almaları söz konusudur. Ancak düzenli olarak ve herhangi bir aksama yaşamadan hareket etmelerinde fayda vardır. Her gün aynı şekilde hareket etmenin artı yönleri ortaya çıkacaktır.

Yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın