Ana SayfaMucize DualarYa Vedud İkna Etme

Ya Vedud İkna Etme

Ya Vedud ikna etme konusu dahilinde de oldukça ideal bir esmadır. Allah’ın tüm isimlerinde olduğu gibi Ya Vedud esmasında da bu tarz sonuçlara ulaşmak kesin olacaktır. Genel itibarıyla Ya Vedud esmasını belirli sayılarda ve değişik uygulamalar konusu dahilinde okuyanların tüm aradıklarını elde etmeleri kesindir.

Ya Vedud esmasına yönelik bilgi sahibi olmayı herkes ister. Genel olarak başkalarını ikna etmek ve kendi lehine çevirmek için de Ya Vedud esması oldukça etkili olacaktır. Ancak herhangi bir sorunu olan ya da dilekleri bulunan kişiler de Ya Vedud esmasıyla birlikte hareket edeceklerdir. Bu şekilde tamamen refah ve istedikleri gibi bir yaşam içinde olacaklardır.

Ya Vedud Duası

Allah’ın 99 isminin her biri farklı fazilete ve faydaya sahiptir. Aynı şekilde bu durum Ya Vedud esması için de geçerli olacaktır. Ya Vedud duası da bu hususta öne çıkacaktır. İçerisinde derin anlamlar ve sırlar barındıracak olan bir dua olacaktır. Allah’ın bütün varlıkları sevdiği hususunda bir anlam içerecektir. Bu esmanın anlamına bağlı olarak herkesin Allah’tan istediklerini belirtmeleri son derecede önem teşkil edecek düzeydedir. Bu hususta Ya Vedud duası okumak son derecede önemli ve sürekli olarak okunması gereken bir konumda kalacaktır. Bununla beraber Ya Vedud duasının okunması hususunda da mutlak yarar elde edeceklerdir.

“Yeryüzünde yaşayan ve dünyamızı aydınlatarak içinde bulunduğumuz stresli hayatı yaşanır kılan bütün nesillerin hatırı ile sana müracaat ediyor ve kutlu kullarının sevgili hediyeleri ile ruhumu sana arz ediyorum Allah’ım. Okyanusları, denizleri ve gezegenleri yaratan. Her bir yıldıza varıncaya kadar yine yeryüzünde ışıltılı bir şekilde, parlak bir biçimde rahmetini yansıtan çiçeklerden tut bize tatlı nimetler bağışlayan hayvanlara kadar her türlü varlığı bizim emrinize amade kılan, bizim ziynetler içerisinde kalmamızı sağlayan şüphesiz ki sadece sensin.”

“Bu nedenle aklı başında olan hiçbir kul, senden başka hiçbir varlığa müracaat etme ihtiyacı hissetmez. Ve yine bu nedenle senin varlığın ile tatmin olur ruhlar. Başka varlıkların sığınağına ve yuvasına yönelme düşüncesini aklının ucundan bile geçirmez. Çünkü sen, kuluna kafisin ve sen varken başka varlıklara yönelmek tamamen manasız ve boştur. Varlığının kıymetinin farkında olan sevgili kullarının ruhunda yeşerttiğin ve uyandırdığın aydınlık iklimi benim ruhuma da yansıt ve bu vesile ile bana duasını kabul eyleme şerefini bağışla Allah’ım, amin.”

Ya Vedud esması ve duasını okumadan önce muhakkak niyet etmek gerekecektir. Sonrasında da samimi ve içten bir dille bu duayı etmenin faydaları muhakkak ortaya çıkacak olan konular arasında kalacaktır. Her bir Müslümanın Ya Vedud esması ve duası dahilinde zikir çekmeleri gerekecektir. tüm amaçlarını gerçekleştirmeleri konusunda da bu duanın ne denli ön planda olduğu da göze çarpacak olan bir haldedir.

Ya Vedud Esması Zararları

Allah’ın isimlerinin negatif etkilere sahip olup olmadığı da merak konusudur. Bununla beraber Ya Vedud zararları konusunda da araştırma konusu gelişecektir. Ancak tüm esmalarda olduğu gibi Ya Vedud için de belli uygulamaları doğru bir biçimde yerine getirmek önemlidir. Allah’ın isimlerini zikretmek her ne kadar güzel olsa da doğru şekilde uygulamada bulunmamanın zararları gelişme gösterecektir.

  • İçten bir biçimde dua edilmediği zamanlar
  • Sadece dünyevi amaçların düşünüldüğü haller
  • Bencil ve kendini düşünen insanlarda ortaya çıkan niyet bozuklukları

Bu tip nedenlerden ötürü Ya Vedud esmasının okunması halinde zararlı durumlar ortaya çıkarak kişilerin fayda görmemesine neden olacaktır.

Yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın