Hakkımızda

Hakkımızda konusuna istinaden Okunacakdualar.net Aralık 2022 yılında yayın hayatına başlamış ve de ülkemizdeki hemen hemen her kesime hitap eden bir sitedir. Özellikle de akıllara takılan çeşitli okunacak duaları listelemek ile sorumludur. Bu nedenle çeşitli okuyan yorumları, faziletleri ve çeşitli yaşayan yorumlarını tüm açıklığı ile sizlerle paylaşıyor olacağız.

Okunacak Dualar

Gelişen dünyaya ayak uydurmaya çalışan bilgi sistemlerimiz ile hem en doğru hem de pratik verilere ulaşabileceksiniz. Dualar insanların dilek ve isteklerini gerçekleştirmek için Allah ile iletişim yoludur. Birçok farklı sıkıntıda da birçok farklı okunacak dua bulunmaktadır. Hal böyleyken bu duaların okunma usullerini, dua içeriğini ve çeşitli farklı yorumları da sizlerle paylaşıyor olacağız. Şimdi sitemizde bulunan ve de devamlı olarak yeni içeriklerin gireceği kategorileri paylaşacağız:

Bu yazılarımız uzman kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Ve de her gün farklı yeni konularla karşınıza çıkmaktayız.

Misyonumuz

Ülkemizdeki insanların dua etmek istediklerinde veya ibadetlerini yerine getirirken, doğruluğundan emin oldukları aynı zamanda etkili ve usulüne uygun okunacak duaları bizler sizler için araştıracağız. Her geçen gün genişleyen hacmimiz ve kaynaklarımız ile aradığınız her şey burada olacak. Her gün yeni dualar ile karşınızda olacağız.

Vizyonumuz

Türkiye’de duaları yayınlayan platformlar arasında ilk sıralarda yer almak birinci gayemizdir. Bunun yanında hem ülkemizdeki hem de diğer dünya ülkelerdeki dua eden kişiler için en doğru kaynaklara erişmelerini sağlamaktadır. Yıllar geçtikçe artan içerik sayımız ve de etkili kadromuz ile daha başarılı olacağımıza canı gönülden inanıyoruz.

Okunacak Dualar Ne Zaman Kuruldu?

Aralık 2022 yılında yayın hayatına giren okunacakdualar.net, etkin kadrosu ile hizmetinizdedir. İlerleyen süre zarfında da yıllar boyu hizmet verecektir.

Medya Kiti:

Çeşitli logo ve görsel dökümanlara aşağıdan erişebilirsiniz. Siyah logomuz, beyaz logomuz ve de ikonumuz sitede mevcuttur.

Siyah Logo:

LOGO

Beyaz Logo:

Okunacak Dualar Logo Beyaz

İkon:

Hakkımızda sayfamızın sonuna geldik. okunacakdualar.net ana sayfasına dönmek için buraya tıklayabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz Gizlilik politikası bölümünü ve çeşitli bilgileri bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.