İletişim

İletişim için alt kısımdaki mail ile bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir soru, iş başvurusu ve iş birliği için yazabilirsiniz.

Mail Adresimiz: okunacakdualarr@gmail.com

Okunacakdualar.net, Aralık 2022’de hizmet vermeye başlayan bir platform olarak, duaların gücüne inanan ve bu güzellikleri herkese ulaştırmayı amaç edinmiş bir ekibin eseridir. Amacımız, sizlere dini bilgileri en şeffaf ve anlaşılır biçimde sunarken, akıllara takılan sorulara cevap olabilecek çeşitli duaları sizlerle buluşturmaktır.

Konum Bilgisi:

Sizin İçin Buradayız

OkunacakDualar.net, geniş kapsamlı bir okuyucu kitlesine hitap etmek amacıyla kurulmuştur. Her yaş grubundan insanın ihtiyaç duyabileceği çeşitli duaları bir araya getirirken, sizlerden gelen yorumlar, tecrübeler ve sorular bizim için çok kıymetlidir. Sizin için buradayız ve bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Soru ve Cevap

İlgi çekici ve düşündürücü sorularınız mı var? Sitemizde yer alan dualarla ilgili merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz. “Soru ve Cevap” bölümümüzde, sizlerden gelen soruları cevaplamaktan memnuniyet duyacağız. Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İş Başvuruları için:

Öncelikli bazı beklentilerimizi karşılayacak, uzun vade çalışma arkadaşlarımıza kapımız her daim açıktır. Bizimle beraber çalışmak istiyorsanız aşağıdaki şartları okuduktan sonra mail adresimize CV’nizi atabilirsiniz.

 • Arama motoru optimizasyonuna sahip (SEO) makale yazabilen ve Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alan yazıları yazmış deneyimli makale yazarları (Daha evvel bu sektörde veya farklı sektörlerde çalışmış),
 • Daha önce çeşitli sitelerde Arama motoru optimizasyonu (SEO) uzmanı pozisyonunda görev almış uzman (Teknik, iç-dış SEO, Site optimizasyon),
 • SEO Uzmanı Makale Yazarları:
  • Arama motoru optimizasyonuna sahip makaleler yazabilen.
  • Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alan yazılar yazmış deneyimli makale yazarları.
  • Daha önce SEO uzmanı pozisyonunda görev almış, teknik, iç-dış SEO konusunda deneyimli.
 • SEO Uzmanları:
  • Çeşitli sitelerde SEO uzmanı pozisyonunda görev almış.
  • Teknik, iç-dış SEO ve site optimizasyonu konusunda uzman.

İhtiyacımız vardır. Başvurularınızı yaptığınız çalışmalar ve özgeçmişiniz ile; okunacakdualarr@gmail.com adresine iletiniz.

okunacakdualar.net bağlantısından ana sayfaya dönebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz de Hakkımızda bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Duaların gücünü birlikte keşfetmek, manevi hayatımıza anlam katmak için OkunacakDualar.net ailesi olarak sizleri bekliyoruz.

Sevgi ve dualarla kalın.

Saygılarımızla,

OkunacakDualar.net Ekibi