Ana SayfaMucize Dualar3 Günde Aşık Etme Duası – Kesinlikle Etkili

3 Günde Aşık Etme Duası – Kesinlikle Etkili

3 günde aşık etme duası genel olarak son derecede güçlü etkilere sahiptir. Çünkü insanlar platonik olarak aşık oldukları birini kendilerine aşık etmek için bu yolu denemektedir. Oldukça etkili olan bu duanın nasıl okunduğu hakkında bilgiler yazımız içerisinde mevcuttur. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

3 Günde Etkili Aşk Duası

3 Günde Etkili Aşk Duası
3 Günde Etkili Aşk Duası

Özellikle imkansız aşkların gerçekleşmesi konusunda büyük oranda fayda sağlayan bu dua pek çok kişinin hayırlı kısmetler bularak evlilik hayatına doğru ilerlemesi hususunda da önem teşkil eden bir dua halini almıştır. Oldukça etkili bir dua olduğu kadar uzun vadede de insanların yararına etki ettiğinden ötürü hayırlı işlere vesile olan bir konumdadır. İnsanların bu tipte var olan niyetlerine de etki edecek bir halde varlık gösterecektir.

Bu anlamda da ne kadar yeterli ve ideal bir konumda olduğu ortaya çıkacak yönde varlık gösterecektir. Bu duaya bağlı olarak son derecede faydalı etkileri görmek gibi bir gelişme öne çıkacaktır. İşte 3 Günde Etkili Aşk Duası şu şekildedir:

 • ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya kahhar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ecmain.

3 Günde Aşık Etme Duası

Özellikle birini kendilerine aşık etmek isteyen kişiler sık sık bu duayı okumaktadır. Oldukça etkili olan bu dua sayesinde birçok kişi evlenip mutlu olmuşlardır. 3 Günde Aşık Etme Duası sayesinde çok fazla sayıda insan sevdikleri insana kavuşmuştur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevgiliyle Arayı Düzeltmek İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Aşık Etme Duası Kimlere Okunur?

Aşık etme aşamasında öne çıkacak olan dualar vardır. Bununla beraber aşık etme duası kimlere okunur nezdinde de birtakım sorgulamalar gündeme gelecektir. Ayrıca evli olan yalnız aralarına soğukluk giren çiftler için de önemli ölçüde tesir edecek konumdadır. Öte yandan evlenmek istemesine rağmen sürekli engellerle karşı karşıya kalan çiftlerin de yöneleceği türde bir dua olmaktadır. Herkesin bu yöndeki isteklerini karşılaması konusunda ideal bir çözüm olacaktır. Bunun dışında fayda sağlayacağı kitlenin son derecede gelişmiş olduğu manasını da içeren konumdadır.

 • Aralarında soğukluk bulunan karıya/kocaya
 • Nişanlılık döneminde sorun yaşayan çiftlere
 • Sevgililere
 • Flört edenlere
 • Karşı taraftan gelen ilgi ve alakayı yetersiz bulanlara
 • Hiç aşık olmamış kişilere
 • Platonik olarak aşk acısı çekilen kişiye

Bu dua son derecede tesirli ve kısa sürede etki eden konumda yer almaktadır. Bu duayla beraber kadınları ya da erkekleri aşık etmek rahatlıkla gerçekleşecek olan bir konudur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Aynı Gün Getiren Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Birini Kendine Aşık Etme Duası Okunuşu

Duaların Arapça versiyonlarını ve okunuşunu bilmek de son derecede önemli olan konular arasındadır. Aynı şekilde birini kendine aşık etme duası okunuşu hususunda doğru bir biçimde öğrenmek ve harekete geçmek soın derecede gerekli olan durumlar arasındadır. Ayrıca bu duaya yer vermek suretiyle mutlak suretle fayda sağlamak gibi bir konu da açığa çıkacaktır. Sabah ve akşam 3 kez olmak kaydıyla okunması önemlidir. Ayrıca dua okumadan önce niyet etmek de gereken bir husus olacaktır.

 • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî.
 • Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh.
 • Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel .
 • Kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb.
 • Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn.
 • Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah.

Son olarak 3 günde aşık etme duası yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın