Ana SayfaMucize DualarSevgiliyle Barışma Duası – Etkili!

Sevgiliyle Barışma Duası – Etkili!

Sevgiliyle barışma duası, bir ilişkide yaşanan problemleri çözmek ve yeniden uyum sağlamak için yapılan manevi bir yaklaşımdır. İlişkilerde tartışmalar, anlaşmazlıklar veya uzaklaşmalar her zaman olabilir. Ancak, bazen bu zorlukları aşmak için ekstra çaba gerekebiliyor. Sevgiliyle barışma duası ise bu tür durumlarda içtenlikle isteklerimizi dile getirmemize ve ilişkimizin tekrar sağlam temellere oturmasına yardımcı olabilecek bir araçtır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sevgiliyle Barışma Duası

Sevgiliyle barışma duası son zamanların en çok merak edilen duaları arasında yer almaya devam ediyor. Sevgilisiyle arası bozuk olan ve bu durumu tersine çevirmek isteyen kimselerin okuması gereken dualar bellidir. Bu noktada aşağıdaki iki duayı okuması yeterli olacaktır. İki dua da sevgiliyle barışmayı sağlar ve iki duayı da sevgilinin fotoğrafına okumak gereklidir.

  • Vellâtî ye’tînel fâhişete min nisâikum festeşhidû aleyhinne erbaaten minkum, fe in şehidû fe emsikûhunne fîl buyûti hattâ yeteveffâhunnel mevtu ev yec’alallâhu lehunne sebîlâ. Vellezâni ye’tiyânihâ minkum fe âzûhumâ, fe in tâbâ ve aslehâ fe a’rıdû anhumâ. İnnallâhe kâne tevvâben rahîmâ.
  • İnnemât tevbetu alâllâhi lillezîne ya’melûnes sûe bi cehâletin summe yetûbûne min karîbin fe ulâike yetûbullâhu aleyhim. Ve kânallâhu alîmen hakîmâ. Ve leysetit tevbetu lillezîne ya’melûnes seyyiât, hattâ izâ hadara ehadehumul mevtu kâle innî tubtul âne ve lâllezîne yemûtûne ve hum kuffâr. Ulâike a’tednâ lehum azâben elîmâ.

Tesirli Barışma Duaları

Tesirli Barışma Duaları
Tesirli Barışma Duaları

Öncelikle Tesirli barışma duaları sayesinde inançlı kimseler sevdikleri kişilerle kolayca barışabilmektedir. Tesirli ve son derece etkili olduğu bilinen barışma duaları aşağıdaki listede yer alıyor. Bu duaları her gün 5’er kez okumak kısa süre içerisinde barışma ile sonlanmaktadır.

  • Yâ eyyuhâllezîne âmenû lâ yahıllu lekum en terisûn nisâe kerhâ. Ve lâ ta’dulûhunne li tezhebû bi ba’dı mâ âteytumûhunne illâ en ye’tîne bi fâhışetin mubeyyineh, ve âşirûhunne bil ma’rûf, fe in kerihtumûhunne fe asâ en tekrahû şey’en ve yec’alallâhu fîhi hayran kesîrâ.
  • Ve in eradtumustibdâle zevcin mekâne zevcin, ve âteytum ihdâhunne kıntâren fe lâ te’huzû minhu şey’â. E te’huzûnehu buhtânen ve ismen mubînâ. Ve keyfe te’huzûnehu ve kad efdâ ba’dukum ilâ ba’dın ve ehazne minkum mîsâkan galîzâ. Ve lâ tenkihû mâ nekaha âbâukum minen nisâi, illâ mâ kad selef. İnnehu kâne fâhışeten ve maktâ. Ve sâe sebîlâ.

Bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Küs Sevgiliyle Barışma Duası

Genel olarak Allah’a samimi bir şekilde niyazda bulunmak ve içtenlikle af dilemek Küs Sevgiliyle Barışma Duası için etkili olabilmektedir. Bunun yanında, Müslümanlar arasında yaygın olarak tercih edilen dualar arasında “Rabbi İnni Zalamtu Nefsi” duası yer alır. Bu dua, “Ey Rabbim! Ben kendime zulmettim.” anlamına gelir ve pişmanlıkla dolu kalpten yapılan bir yakarıştır.

Barışmak İçin Okunan Dualar

Barışmak için okunan dualar internet üzerinde aranma hacmi kazanmaya devam ediyor. İşte barışmak için en sık okunan dualar şöyle:

  • Hurrimet aleykum ummehâtukum ve benâtukum ve ehavâtukum ve ammâtukum ve halâtukum ve benâtul ahi ve benâtul uhti ve ummehâtukumullâtî erdâ’nekum ve ehavâtukum miner radâati ve ummehâtu nisâikum ve rabâibukumullâtî fî hucûrikum min nisâikumullâtî dehaltum bihinn, fe in lem tekûnû dehaltum bihinne fe lâ cunâha aleykum, ve halâilu ebnâikumullezîne min aslâbikum, ve en tecmeû beynel uhteyni illâ mâ kad selef. İnnallâhe kâne gafûran rahîmâ.

Evde Huzur İçin Hangi Dua?

Evde huzur için hangi dua diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. Evin huzur dolu olması ve muhabbetin artması için aşağıdaki duaları okumak yeterlidir:

  • Vel muhsanâtu minen nisâi illâ mâ meleket eymânukum, kitâballâhi aleykum, ve uhille lekum mâ varâe zâlikum en tebtegû bi emvâlikum muhsinîne gayra musâfihîn. Fe mâstemta’tum bihî minhunne fe âtûhunne ucûrehunne farîdah. Ve lâ cunâha aleykum fîmâ terâdaytum bihî min ba’dil farîdah. İnnallâhe kâne alîmen hakîmâ.
  • Ve men lem yestetı’ minkum tavlen en yenkıhal muhsanâtil mu’minâti fe min mâ meleket eymânukum min feteyâtikumul mu’minât. Vallâhu a’lemu bi îmânikum. Ba’dukum min ba’d, fenkihûhunne bi izni ehlihinne ve âtûhunne ucûrehunne bil ma’rûfi muhsanâtin gayra musâfihâtin ve lâ muttehızâti ahdân, fe izâ uhsinne fe in eteyne bi fâhışetin fe aleyhinne nısfu mâ alâl muhsanâti minel azâb. Zâlike li men haşiyel anete minkum. Ve en tasbirû hayrun lekum. Vallâhu gafûrun rahîm.

Bunun yanında Sevgiliyle Barışma Duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Sevgiliyle Barışma Duası hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın