Ana SayfaMucize DualarBir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası, birçok insanın sevgi ve ilgi arayışında başvurduğumuz oldukça etkili bir yöntemdir. Önereceğimiz duaları, erkeği kendine çekmek, onun kalbini kazanmak veya ilişkiyi güçlendirmek gibi amaçlarla kullanılan bu dua, samimi niyet ve inançla yapıldığında olumlu sonuçlar vermektedir.

Duaların anlamını ve nasıl uygulanacağını öğrenerek, Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası ile sevdiğinizi sizi sevmesine nasip olacağız inşAllah… Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duasını mutlaka okumanızı öneriyoruz. Biz gibi Müslüman kimseler bir şeyler hissettikleri erkeği aşağıdaki dualar sayesinde kendine aşık edeceksiniz inşAllah:

  • El hamdu lillâhillezî halakas semâvâti vel arda ve cealez zulumâti ven nûr, summellezîne keferû bi rabbihim ya’dilûn. Huvellezî halakakum min tînin summe kadâ ecelâ, ve ecelun musemmen indehu summe entum temterûn.
  • Ve huvallâhu fîs semâvâti ve fîl ard, ya’lemu sırrakum ve cehrekum ve ya’lemu mâ teksibûn. Ve mâ te’tîhim min âyetin min âyâti rabbihim illâ kânû anhâ mu’rıdîn. Fe kad kezzebû bil hakkı lemmâ câehum, fe sevfe ye’tîhim enbâû mâ kânû bihî yestehziûn.

Bu içeriğimize benzer erkeği kendine aşık etme yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası
Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Özellikle Erkeği Kendine Aşık Etme Duası ile aşık etmek mümkün. Bu suretle Yüce Allah’ın da rızası ile mutlu bir birliktelik yaşamak mümkündür. Onu kendine bağlamak isteyenler aşağıdaki duayı her gün 3’er kez okumalıdır.

  • E lem yerev kem ehleknâ min kablihim min karnin mekkennâhum fîl ardı mâ lem numekkin lekum ve erselnâs semâe aleyhim midrâren ve cealnâl enhâra tecrî min tahtihim fe ehleknâhum bi zunûbihim ve enşe’nâ min ba’dihim karnen âharîn.
  • Ve lev nezzelnâ aleyke kitâben fî kırtâsin fe le mesûhu bi eydîhim le kâlellezîne keferû in hâzâ illâ sihrun mubîn. Ve kâlû lev lâ unzile aleyhi melek, ve lev enzelnâ meleken, le kudıyel emru summe lâ yunzarûn. Ve lev cealnâhu meleken le cealnâhu raculen ve le lebesnâ aleyhim mâ yelbisûn.
Onu Kendime Bağlamak İçin Etkili Dua

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu

Telif sorunları sebebiyle doğrudan Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu videosu paylaşamıyoruz. Ancak alternatif bir duayı alt kısımda belirttik.

Erkeği Aşık Etme Duası

Aşk için dualar veya Erkeği Aşık Etme Duası hemen herkes tarafından sıkça merak ediliyor. Aşk yaşamak ve fani dünyada da huzurlu bir yaşam elde etmek isteyenler mutlaka okusun. Bunun için O’na aşağıdaki duayı okuyarak el açmak gereklidir:

  • Kul sîrû fîl ardı summenzurû keyfe kâne âkıbetul mukezzibîn. Kul li men mâ fîs semâvâti vel ard, kul lillâh, ketebe alâ nefsihir rahmete, le yecmeannekum ilâ yevmil kıyâmeti lâ raybe fîhi, ellezîne hasirû enfusehum fe hum lâ yu’minûn.
  • Kul e gayrallâhi ettehızu veliyyen fâtırıs semâvâti vel ardı ve huve yut’ımu ve lâ yut’am, kul innî umirtu en ekûne evvele men esleme ve lâ tekûnenne minel muşrikîn. Kul innî ehâfu in asaytu rabbî azâbe yevmin azîm. Men yusraf anhu yevme izin fe kad rahimehu, ve zâlikel fevzul mubîn.
  • Fe in yemseskallâhu bi durrin fe lâ kâşife lehu illâ huve, ve in yemseske bi hayrın fe huve alâ kulli şey’in kadîr. Kul eyyu şey’in ekberu şehâdeten, kulillâhu şehîdun, beynî ve beynekum ve ûhiye ileyye hâzâl kur’ânu li unzirakum bihî ve men belag, e innekum le teşhedûne enne meallâhi âliheten uhrâ, kul lâ eşhed, kul innemâ huve ilâhun vâhidun ve innenî berîun mimmâ tuşrikûn.

Sevdiğim Kişinin Bana Aşık Olmasını Sağlayacak Dua

Sevdiğim kişinin bana aşık olmasını sağlayacak dua internet üzerinde en sık araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Sevdiği kişinin aşık olmasını sağlayacak dua şöyle:

  • Ellezîne âteynâhumul kitâbe ya’rifûnehu kemâ ya’rifûne ebnâehum ellezîne hasirû enfusehum fe hum lâ yu’minûn. Ve men azlemu mimmenifterâ alâllâhi keziben ev kezzebe bi âyatihî, innehu lâ yuflihuz zâlimûn. Summe lem tekun fitnetuhum illâ en kâlû vallâhi rabbinâ mâ kunnâ muşrikîn.
  • Unzur minhum men yestemiu ileyke, ve cealnâ alâ kulûbihim ekinneten en yefkahûhu ve fî âzânihim vakrâ, ve in yerev kulle âyetin lâ yu’minû bihâ, hattâ izâ câuke yucâdilûneke yekûlullezîne keferû in hâzâ illâ esâtîrul evvelîn.
Sevdiğim Kişinin Bana Aşık Olmasını Sağlayacak Dua

Sonuç

Sonuç olarak, Erkeği Kendine Aşık Etme Duası önerilerinde bulunduk. İçten ve samimi duygularla bir erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız, dualar güçlü bir araçtır. Erkeği Kendine Aşık Etme Duası, sevgilinizin kalbini kazanmanıza yardımcı olabilecek özel bir dua olarak bilinir. Bu dua, Allah’a yönelerek onun izniyle sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini artırma amacını taşır.

Bunun yanında Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın