Ana SayfaMucize DualarBirini Susturmak İçin Okunacak Dua – Düşmanı Susturan Dua!

Birini Susturmak İçin Okunacak Dua – Düşmanı Susturan Dua!

Birini susturmak için okunacak dua herkesin yöneleceği düzeyde olmaktadır. Özellikle bu hususta sıkıntı çekenler için oldukça kuvvetli olan yöntemler vardır. Gerek eşler gerekse de arkadaşlar arasında da bu tarz dualara yönelmek gibi bir konu açığa çıkmaktadır. Son derecede etkili bir manevi yöntem olarak da bu tarz dualar genel olarak başvurulan yöntemler arasında kalmaktadır. Böylelikle bu dualardan mutlak suretle fayda sağlamak gibi bir konu da açığa çıkacak yönde kalacaktır.

Etrafındaki kişilerin konuşmalarından sıkıntı duyan kişilerin yöneleceği dualar vardır. Özellikle bu dualara bağlı olarak kolay yoldan sonuç alma durumu kesin olarak gelişecek olan yöntemler arasındadır. Dinen etkisi kanıtlanan ve düzenli olarak okunduğunda da kısa süre içerisinde sonuç veren yöntemler arasında kalmaktadır. Bu evrede de en etkili yöntemler arasında da kalan bir haldedir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua konusu hakkında bilgi sahibi olmak için bilgilendirici bir videoyu üst kısma ekliyoruz. Dilerseniz o videoyu da izleyebilirsiniz.

Birini Susturmak İçin Okunacak Dua

İslami kaynaklar içerisinde de susturan dualar yer almaktadır. Bu hususta var olan problemleri gidermek ve etkin neticeleri elde etmek gibi bir konu gelişecektir. Manevi işlemlerin herhangi bir sıkıntı çıkarması da gündeme gelen konular arasında olmayacaktır. Ayrıca bu duaların nasıl uygulanacağını bilerek etkin bir biçimde sonuç alma durumu da gelişecektir. Bu hususta da herkesin rahatlıkla sonuç alacağı biçimde de varlık göstermektedir. Herkesin bu duaya yönelik olarak aradıklarını bulmaları gibi bir gelişme de öne çıkacaktır.

14 gün boyunca aksatılmadan okunacak olan aşağıdaki duanın faydası muhakkak kendini gösterecektir. Ayrıca iki hafta boyunca her yatsı namazından sonra muhakkak okunması gerektiği de vurgulanmaktadır. Ayrıca bu duanın etkisini bilmek açısından anlamını öğrenmek de son derecede önemli olacaktır.

“Euzu bi kelimatillahi’t-tammatilleti la yucavizuhunne berrun ve la facirun min şerri ma halak, ve berae ve zerae, ve min şerri ma yenzilu mine’s-semai, ve min şerri ma yeğrucu fiha, ve min şerri ma zerae fi’l-erdi, ve min şerri ma yehrucu minha, ve min şerri fiteni’l-leyli ve’n-nehari, ve min şerri kulli tarikin illa tarikan yetrugu bi hayri ya rahman”

Türkçe Manası:

Yarattıklarının, yoktan var ettiklerinin şerrinden; semadan inenin şerrinden ve ona yükselenin şerrinden, yere ektiğinin şerrinden ve ondan çıkanın şerrinden, gece ve gündüz fitnelerinin şerrinden, hayırla kapıyı çalan hariç her kapıyı çalanın şerrinden Allah’ın noksansız kelimelerine sığınırım. Ya Rahman!”

Düşmanı Susturmak İçin Dua

Düşmanı Susturmak İçin Dua
Düşmanı Susturmak İçin Dua

Bu duanın dışında susturan kısa kısa dualara yer vermek de etkili bir yöntem olarak kalacaktır. Bununla beraber ideal bir biçimde kişilerin amaçlarına ulaşmaları söz konusu olacaktır.

Allahumme inni necaluke fi nuhurihim ve neuzu bike min şururihim

Allah/ım onların yakasını Sana bırakır, şerlerinden Sana sığınırız.

Kötü Konuşan İnsanı Susturmak İçin Dua

Kötü konuşan insanlar hayatımızın bir parçası olabilirler ve sözlerinin etkileri bazen oldukça yıkıcı olabilir. Bu nedenle, İslam dininde kötü konuşan insanları susturmak için dualar bulunmaktadır. İşte okuyabileceğiniz Kötü Konuşan İnsanı Susturmak İçin Dua:

Ve neccina bi rahmetike mine’l-gavmi’z-zalimin

Rahmetinle bizi o zalim topluluktan uzaklaştır.

Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua

İnsanlar bazen ağzından çıkan sözlerin etkisi altında kalabilirler ve bu sözler bazen istemeden de olsa zarar verebilir. Dinimizde, ağzını dilini bağlamak için dualar bulunmaktadır. Okunduğunda karşıdakinin Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua:

Summün bukmün umyün fe hum lâ yerciûn(yerciûne).

Anlamı: Onlar Sağır, dilsiz ve kördürler. Artık onlar, (Rab’lerine) dönmezler.

Ve cealna mim beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsırun”

Anlamı: Önlerinden bir set, arkalarından bir set çektik de onları kapattık, artık göremezler.

Düşmanı Susturan Dua

Lâ ilâhe illâ ente, Allahümme estağfiruke lizenbî ve es’elüke rahmeteke, Âllahümme zidnî ilmen, velâ tüziğ kalbî ba’de iz hedeytenî ve heblî min ledünke rahmeten inneke ente’l-vehhâb.

Düşmanları susturmak ve onların konuşmasını engellemek adına bu duaların her biri son derecede etkilidir. Bununla beraber herkesin bu dualarla amaçlarını yerine getirmeleri gibi bir gelişme de öne çıkacaktır. Genel itibarıyla etkisini her zaman hissetmek gibi bir konu da öne çıkacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Cazibe ve Çekicilik Duası

Sonuç

Sonuç olarak, Yukarıdaki önerdiğimiz dualar Birini susturmak için okunacak dua, kötü konuşan kişilerin sözlerinin etkisini azaltmak ve onları susturmak için kullanılmaktadır. Bu dua, Allah’a yapılan bir yakarıştır ve kötü sözlerin zararlı etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

Ayrıca, Düşmanı Susturmak İçin Dua konusu ile alakalı sıkça sorulan soruları da sizler için bir araya getirdik.

Birini Susturmak İçin Okunacak Dua yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın