Ana SayfaMucize DualarBismillahirrahmanirrahim Deyip Sevdiğinin Fotoğrafına Üflemek

Bismillahirrahmanirrahim Deyip Sevdiğinin Fotoğrafına Üflemek

Bismillahirrahmanirrahim deyip sevdiğinin fotoğrafına üflemek gibi hususlar genel olarak etkili olacaktır. Ayrıca besmelenin sayısız faziletinin olması da belirli sayılarda ve zamanlarda okunmasıyla ortaya çıkacaktır. Genel itibarıyla doğru ve iyi niyetlerle Bismillahirrahmanirrahim demenin etkileri insan hayatını olumlu yönde geliştirecek bir seviyede de kalacaktır. Besmele çekmek adına da her zaman yararlı sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Allah inancını ve ne kadar güçlü olduğunu anlatma hususunda Bismillahirrahmanirrahim en kolay ve etkili yöntemlerden bir tanesi olmaktadır. Bununla beraber aşık etmek gibi istekleri olan kişilerin de besmele yardımıyla sonuç almaları kesindir. Fotoğrafa üflemek ve sürekli olarak aynı uygulamalarda bulunmak mutlak suretle sonuç alma konusunda yeterli kalacak olan bir durumdur.

Bismillahirrahmanirrahim Nelere Şifa Olur?

Besmele çekmenin farklı sayılarda gerçekleşmesi farklı faydalara neden olmaktadır. Ayrıca Bismillahirrahmanirrahim nelere şifa olur konusu da bu hususta ortaya çıkacak düzeydedir. Herkesin zaman zaman dara düştüğünde ya da Allah’tan bazı şeyleri istediğinde yönelimi Bismillahirrahmanirrahim duasına dayalı olarak gelişecektir. Bu sayede de hayatlarını yeniden yoluna koymaları ve istedikleri gibi yaşamaları noktasında Allah’tan yardım alacakları da kesin bir konu olarak kalacaktır.

 • Besmeleyi çok okuyan ve bunu adet haline getirenleri Allah, zebanilere karşı koruyacaktır. Ayrıca okuyan kişilerin bolluk bereket içerisinde yaşamasını sağlayacaktır. Dünya ve ahiret yaşantısındaki mevkisini yükseltecektir. (Besmele çekecek olan kişinin harama el uzatmaması ve tamamen itikat sahibi olması önemlidir. Ayrıca inançlı bir biçimde ve abdest alarak besmele çekmesi gerekecektir.)
 • Besmeleyi günlük hayatında sürekli olarak tekrar eden kişilerin ölüm acısı hafif olacaktır. Ayrıca kabir soruları basit kalacak ve kabir azabından da korunacaklardır. Kabir sorgusu da zahmetsiz olacaktır.
 • Besmelenin yatmadan önce abdestli bir biçimde 21 kez okunması halinde o gece şeytan, cin ve insan şerrinden korunacaktır. Ayrıca yangın, deprem ve ani ölümden korunması durumu da kesin olacaktır. Gece boyunca güven içerisinde uyuyacaktır.
 • Sara hastası birinin kulağına 41 kez Bismillahirrahmanirrahim okunması durumunda hasta kendine gelecektir.
 • Zulüm ve adaletsizlik içinde olan hakimlere karşı 50 kez Bismillahirrahmanirrahim okunması halinde hakimin şerrinden kaçmak söz konusudur.
 • İyi bir niyetle 70 kez besmele çekme durumunda yağmur yağması amacı karşılanacaktır.
 • Büyüye musallat olan ve ağrı çeken kişilere her gün 100 kez besmele okunması durumunda büyü ortadan kalkacak ve ağrılı durumlar son bulacaktır.
 • Arzusu ya da dileği olanların besmeleyi Cuma namazı esnasında imam minberdeyken okuması durumunda tüm istekleri karşılık bulacaktır.
 • Besmele, 313 kez Pazar günleri güneş doğduğu vakitlerde okunduğunda bereket sahibi olacaklardır. Ayrıca bu okumayı abdestli bir biçimde ve kıbleye yönelerek yapmalarında fayda vardır.
 • Besmelenin 787 kez okunmasıyla birlikte isteklerin gerçekleşmesi, düşmanlardan kurtulunması ve belalardan uzak kalınması gibi gelişmeler yaşanacaktır.
 • Oruçlu olarak besmele 787 kez kimsenin olmadığı bir ortamda kıbleye doğru okunacaktır. Bununla beraber istenen ne varsa kabul görecektir. Ayrıca bu türdeki uygulamalar 7 gün boyunca sürecektir.
 • Besmele 40 gün boyunca sabah namazından kalkmadan 2500 kez okunması durumunda okuyanın kalp gözü açılacaktır.
 • Günde 1000 kez besmele çeken kişilerin hem dünyada hem de ahirette ihtiyaçları karşılanacaktır.
 • Besmeleyi gün içinde hem sabah hem de gece 1000’er kez okuyan kişiler sıkıntıdan, dertten ve hapisten kurtulacaktır.
 • Besmeleyi 12.000 kez okuyan ve her 1000 okuyuşunda da 2 rekat namaz kılanların tüm istekleri karşılık bulacaktır. Ayrıca güneş doğarken 300 kez besmele ve 300 kez de salavat çekenlerin her işi olacak ve berekete ulaşacaktır.

Yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın