Ana SayfaMucize DualarErkeği Kızdan Ayırma Duası – Denenmiş Dualar

Erkeği Kızdan Ayırma Duası – Denenmiş Dualar

Erkeği kızdan ayırma duası son zamanlarda pek çok kişi tarafından araştırılıyor ve merak ediliyor. Bir erkeğin bir kızdan ayrılmasını sağlamak için her şeyden önce Yüce Allah’ın izni gerekiyor. Allah-u Teala izin vermediği müddetçe hiç kimseyi ayırmak mümkün değildir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma
Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma

Öncelikle şunu belirtelim ki Tebbet suresi sayesinde insanlar arkadaşlarını sevgililerinden ayırabilirler. Bu yüzden bu dua kıskanç insanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Ayrıca, bu içeriğimize benzer Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımıza da bakabilirsiniz. İşte Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma duası şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm
 • Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb
 • Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb
 • Seyeslâ nâren zâte leheb
 • Vemraetühû hammâletelhatab
 • Fî cî dihâ hablün min mesed

Ayırma Duası Denenmiş Yorumları

Kıskanç olan veya birinden hoşlanan kişiler eğer hoşlandıkları kişinin sevgilileri varsa onları ayırmak için ayırma duası edebilirler. Sizlerde bu duaları okumadan önce daha önce tecrübe edinmiş insanların yorumlarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Ayırma Duası Denenmiş Yorumları şu şekildedir:

 • Yaptığım şeyin her ne kadar yanlış olduğunu bilsem de Tebbet suresiyle şuan ki sevgilimi eski sevgilisinden ayırdım.
 • Arkadaşlar kesinlikle işe yarıyor fakat vicdanen çok kötü oluyorsunuz. Çünkü belki de erkek arkadaşım ayırdığım kişiyle daha mutlu olacaktı.
 • Mükemmel bir dua. Sevdiğim kızı sonunda elde ettim.

Fil Suresiyle Ayırma Duası

İslam’da dua, Allah’a yönelme ve O’ndan istekte bulunma şeklidir. Ancak dua etmek, kötülük yapma veya insanlara zarar verme amacıyla kullanılmamalıdır. İslam’da insana ve topluma zarar vermek yerine, iyilik yapmak, hoşgörü göstermek ve sevgi ile yaklaşmak teşvik edilir. Bu yüzden mutlu olan başka bir çifti ayırmak oldukça yanlıştır. Fil Suresiyle Ayırma Duası her ne kadar işe yarasa da kullanmamakta fayda vardır. Ayrıca bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Erkeği Kızdan Ayırma Duası

Erkeği Kızdan Ayırma Duası her ne kadar yanlış olsa da sık sık tercih edilen bir duadır. Özellikle sevgilisi olduklarını bildiği halde bazı insanlar kıskançlıktan dolayı bu duayı etmektedir.

 • Hel etâke hadîsul gâşiyeti. Vucûhun yevme izin hâşiatun. Âmiletun nâsıbetun. Teslâ nâran hâmiyeten. Tuskâ min aynin âniyetin. Leyse lehum taâmun illâ min darîın. Lâ yusminu ve lâ yugnî min cûın. Vucûhun yevme izin nâımetun. Li sa’yihâ râdiyetun. Fî cennetin âliyetun. Lâ tesmeu fîhâ lâgıyeten. Fîhâ aynun câriyetun. Fîhâ sururun merfûatun. Ve ekvabun mevdûatun. Ve nemârıku masfûfetun.

Ayrılsınlar Diye Dua

Ayrılsınlar diye dua etmek en doğru yöntemlerden biridir. Farklı eylemlerde bulunmaktansa Yüce Allah’a el açmak suretiyle bu iş için dua edilmelidir. Ayrılsınlar diye edilen yaygın dualar şöyledir:

 • Fe elhemehâ fucûrahâ ve takvâhâ. Kad efleha men zekkâhâ. Ve kad hâbe men dessâhâ. Kezzebet semûdu bi tagvâhâ. İzinbease eşkâhâ. Fe kâle lehum resûlullâhi nâkatallâhi ve sukyâhâ. Fe kezzebûhu fe akarûhâ fe demdeme aleyhim rabbuhum bi zenbihim fe sevvâhâ. Ve lâ yehâfu ukbâhâ. Vel leyli izâ yagşâ. Ven nehâri izâ tecellâ. Ve mâ halâkaz zekera vel unsâ. İnne sa’yekum le şettâ. Fe emmâ men a’tâ vettekâ. Ve saddeka bil husnâ. Fe se nuyessiruhu lil yusrâ.
 • Ve emmâ men bahıle vestagnâ. Ve kezzebe bil husnâ. Fe se nuyessiruhu lil usrâ. Ve mâ yugnî anhu mâluhû izâ teraddâ. İnne aleynâ lel hudâ. Ve inne lenâ lel âhırate vel ûlâ. Fe enzertukum nâran telezzâ. Lâ yaslâhâ illâl eşkâ. Ellezî kezzebe ve tevellâ. Ve se yucennebuhâl etkâ. Ellezî yu’tî mâlehu yetezekkâ. Ve mâ li ehadin indehu min ni’metin tuczâ. İllâbtigâe vechi rabbihil a’lâ. Ve le sevfe yerdâ.

Bir Erkeği Sevgilisinden Soğutma

Bir erkeği sevgilisinden soğutma için büyü ya da benzeri eylemlere başvurmaya gerek yok. Bunun için aşağıdaki duayı okumak yeterli olacaktır.

 • E lem neşrah leke sadrake. Ve vedagnâ anke vizrake. Ellezî enkada zahrake. Ve rafe’nâ leke zikrake. Fe inne meal usri yusrâ. İnne meal usri yusrâ. Fe izâ feragte fensab. Ve ilâ rabbike fergab. Ikra’ bismi rabbikellezî halak. Halakal insâne min alak. Ikra’ ve rabbukel ekrem. Ellezî alleme bil kalem. Allemel insâne mâ lem ya’lem. Kellâ innel insâne le yatgâ. En raâhustagnâ.

En Kuvvetli Ayırma Duası

En kuvvetli ayırma duası İslam alimleri tarafından da önerildiği üzere aşağıdaki gibidir. Bu duayı her gün 9 kez okuyan kimseler sonunda istediklerini elde ederler.

 • Lem yekunillizîne keferû min ehlil kitâbi vel muşrikîne munfekkîne hattâ te’tiye humul beyyinetu. Resûlun minallâhi yetlû suhufen mutahharaten. Fîhâ kutubun kayyimetun. Ve mâ teferrakallezîne ûtûl kitâbe illâ min ba’di mâ câet humul beyyinetu.

Bunun yanında Erkeği kızdan ayırma duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın