Ana SayfaMucize DualarCazibe ve Çekicilik Duası – Kesinlikle Etkili

Cazibe ve Çekicilik Duası – Kesinlikle Etkili

Cazibe ve çekicilik duası önemli bir konudur. Ayrıca bu duaları okuyan kadın ve erkeklerin özel hayatlarında istedikleri ve hedefledikleri ne varsa kolay bir biçimde elde etmeleri de net bir biçimde gelişecektir. Ayrıca kişilere en kısa sürede mutlu olma yollarını destekleyecektir. Aşk dualarının nasıl okunacağı da önemli bir husus olacaktır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

En Etkili Cazibe Duası

En Etkili Cazibe Duası
En Etkili Cazibe Duası

“Cazibe duası”, genellikle bir kişinin karşı cinsin ilgisini çekmek ve etkilemek için okunan bir duadır. Bu duanın en etkili formülü yoktur çünkü her insanın durumu ve niyeti farklıdır. Ancak, “Cazibe duası” ile ilgili birkaç örnek vermek mümkündür:

  • Ya Hafız, Ya Rahman” (Ey Koruyucu, Ey Merhametli olan Allah) gibi zikirlerin yapılması ve ardından dua edilmesi etkili olabilir.
  • “Allahümme inni es’elüke habibeti fulan ibni fulan” (Ey Allahım, şu kişinin oğlu/ kızı olanın sevgisini bana bahşetmeni istiyorum) şeklinde dua edilebilir.
  • “Ya Vedud, Ya Cami” (Ey Sevgi dolu olan Allah, Ey Toplayıcı olan Allah) gibi dualar da etkili olabilir.
  • “Ya Vedud, ya Vehhab, ya Fettah, ya Basir” (Ey Sevgi dolu olan Allah, Ey Cömert olan Allah, Ey Her şeyi açan Allah, Ey Her şeyi gören Allah) gibi duaların okunması da etkili olabilir.

Cazibe ve Çekicilik Duası

Cazibe ve çekicilik konusunda etki eden pek çok dua vardır. Bununla beraber kişinin en kolay bulduğu uygulamalara yönelmeleriyle beraber aradıkları özellikleri yakalamaları gibi bir durum gelişecektir. Tam anlamıyla cazibeli ve herkesin ilgisini çeken biri olmanın yollarından bir tanesi de dua okumaktan geçmektedir. Bu aşamada da duaları kalpten ve iyi uygulamalarla yerine getirmek önemlidir.

Herkesi Etkilemek İçin Dua

İnsanların iyi davranışları ve güzel ahlakıyla herkesi etkileyebilecekleri öğütlenir. Ayrıca, insanlar güzel ahlaklı ve yardımsever kişiler olarak Allah’ın rızasını kazanmak için dua edebilirler. Ancak İslam dininde herkesi etkilemek için dua yoktur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Evleneceğin Kişiyi Rüyada Görmek İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Karşı Cinsi Etkilemek İçin Dua

Karşı Cinsi Etkilemek İçin Dua son zamanlarda oldukça aratılmaktadır. Çünkü karşısındaki insanın dikkatini çekmesi için insanlar dua etmektedir. İşte o dua şu şekildedir:

“Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.”

Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası

Çekici ve ilgi gören bir kişi olmak adına da dualar varlık gösterecektir. Bununla beraber üzerinde taşınacak şirinlik duası kapsamında da maksimum oranda etki görmek de kesin olarak açığa çıkacaktır. Bu doğrultuda da kişilerin çevresinden daha da fazla ilgi görmeleri ve toplum tarafından saygı görmeleri de genel itibarıyla açığa çıkacak olan konular arasında yer alacaktır.

Duanın Türkçe Okunuşu:

  • Kale bel sevvelet leküm enfüsüküm emra fe sabrun cemıl asellahü ey ye’tiyenı bihim cemıa innehu hüvel alımül hakım. Anlamı: Yâkub (a.s) şöyle dedi: “Hayır, nefsiniz sizi bu işe teşvik etti.” Artık bundan sonrası güzel sabırdır. Umarım ki; Allah, onların hepsini bana getirir. Muhakkak ki; O Alîm (en iyi bilen) ve Hakîm (hikmet ve hüküm sahibi) olandır.

Anlamı:

  • Yâkub (a.s) şöyle dedi: “Hayır, nefsiniz sizi bu işe teşvik etti.” Artık bundan sonrası güzel sabırdır. Umarım ki; Allah, onların hepsini bana getirir. Muhakkak ki; O Alîm (en iyi bilen) ve Hakîm (hikmet ve hüküm sahibi) olandır.

Suya Okunan Şirinlik Duası

Şirinlik duaları, bir kişinin kalbini kazanma konusunda son derecede etkilidir. Ayrıca suya okunan şirinlik duası kapsamında da sosyal hayatların daha da etkili bir konumda olması söz konusudur. Bu aşamada da herkesin bu tipte var olan istekleri dualara yönelmeleriyle beraber maksimum oranda katkı sağlayacaktır.

  • Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka İlla tezkiraten limen yehşa Tenziylen mimmen halekal erda ves semavatil ula Errahmanü alel arşisteva Lehu ma fis semavati ve ma fil erdi ve ma beynhüma ve ma tahtes sera Ve in tevher bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa Allahü la ilahe illa hu lehül esmaül husna

En Etkili Şirinlik Duası

Şirinlik ve çekicilik veren dualar genel olarak bekarlar tarafından okunmaktadır. Bununla beraber en etkili şirinlik duası kapsamında bekar kadın ve erkekler de bu noktada netice elde edecektir. Sevdiklerine güzel görünmek ve iyi bir evliliği yakalamak isteyenler için de bu dua son derecede önemli olacaktır. Ayrıca evli kişiler de eşleriyle arasındaki ilişkiyi daha da yukarıya taşıma konusunda bu duaya yöneleceklerdir.

Şirinlik Duası Kaç Günde Etki Eder?

Şirinlik duası kısa süre içerisinde tesir etmektedir. Ayrıca şirinlik duası kaç günde etki eder konusu da gündeme gelmektedir. Ortalama olarak 10 gün sonrasında etkisini gösterecektir. Ve tam anlamıyla kişilerin aradıkları türde bir neticeye ulaşmalarını da destekleyecektir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kaderi Değiştiren İsmi Azam Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Son olarak Cazibe ve çekicilik duası yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın