Ana SayfaMucize DualarEvi Hızlı Satmak İçin Dua – Etkili Ev Satma Duası!

Evi Hızlı Satmak İçin Dua – Etkili Ev Satma Duası!

Evi hızlı satmak için dua oldukça önemlidir. Bu süreci desteklemek ve olumlu enerjiyi çekmek amacıyla kullanılan manevi araçlardır. Bu dua, evinizi kısa sürede alıcı bulmanızı sağlar. Ayrıca bu işlemlerin sorunsuz ilerlemesi için yardım talep etmeniz üzerine odaklanır. Ev satışında hızlı sonuçlar elde etmek isteyenler için dua etmek, içsel gücünüzü harekete geçirip daha fazla fırsat yaratmanızda size rehberlik etmektedir.

Duaların anlamını ve nasıl uygulanacağını öğrenerek, evinizin mümkün olan en kısa sürede yeni sahibini bulması dileğiyle… Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Evi Hızlı Satmak İçin Dua

Evi hızlı satmak için dua etmek özellikle son dönemde internetin en çok araştırılanları arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Evini en hızlı şekilde satmak isteyenler aşağıdaki duaları okuyor:

  • Fe men hâcceke fîhi min ba’di mâ câeke minel ilmi fe kul teâlev ned’u ebnâenâ ve ebnâekum ve nisâenâ ve nisâekum ve enfusenâ ve enfusekum summe nebtehil fe nec’al la’netallâhi alel kâzibîn. İnne hâzâ le huvel kasasul hakk, ve mâ min ilâhin illâllâh, ve innellâhe le huvel azîzul hakîm.
  • Kul yâ ehlel kitâbi teâlev ilâ kelimetin sevâin beynenâ ve beynekum ellâ na’bude illâllâhe ve lâ nuşrike bihî şey’en ve lâ yettehize ba’dunâ ba’den erbâben min dûnillâh, fe in tevellev fe kûlûşhedû bi ennâ muslimûn. Yâ ehlel kitâbi lime tuhâccûne fî ibrâhîme ve mâ unziletit tevrâtu vel incîlu illâ min ba’dih, e fe lâ ta’kılûn.

Bu içeriğimize benzer ev çabuk satılması için dua ile satanlar yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Etkili Ev Satma Duası

Etkili Ev Satma Duası
Etkili Ev Satma Duası

İşte etkili ev satma duası:

“Allah’ım, senin sonsuz rahmetine sığınıyorum ve Sen’den yardım diliyorum. Evimi hayırlı ve dürüst bir alıcıya kavuşturman için bana destek olmanı istiyorum. Lütfen bu süreçte beni hidayet eyle ve doğru kararlar vermeme yardım et. İnancımın gücüyle bu duamın kabul olmasını umuyor, Sana olan teslimiyetimle dualarımı sunuyorum. Amin.”

Etkili Ev Satma Duası

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Çabuk Satılması İçin Hangi Dua Okunur?

Çabuk satılması için hangi dua okunur sorusunda satılacak olan şey ev, araba, giysi ya da herhangi bir mal olabilir. Bir şeyin çabuk satılması için okunması gereken iki dua bulunuyor:

  • Hâ entum hâulâi hâcectum fî mâ lekum bihî ilmun fe lime tuhâccûne fî mâ leyse lekum bihî ilm, vallâhu ya’lemu ve entum lâ ta’lemûn. Mâ kâne ibrâhîmu yahûdiyyen ve lâ nasrâniyyen ve lâkin kâne hanîfen muslimâ, ve mâ kâne minel muşrikîn.
  • İnne evlen nâsi bi ibrâhîme lellezînettebeûhu ve hâzan nebiyyu vellezîne âmenû vallâhu veliyyul mu’minîn. Veddet tâifetun min ehlil kitâbi lev yudillûnekum ve mâ yudıllûne illâ enfusehum ve mâ yeş’urûn. Yâ ehlel kitâbi lime tekfurûne bi âyâtillâhi ve entum teşhedûn. Ya ehlel kitâbi lime telbisûnel hakka bil bâtılı ve tektumûnel hakka ve entum ta’lemûn.

Bir Malın Çabuk Satılması İçin Okunan Dua

Bir malın çabuk satılması için okunan dua sayesinde pek çok kişi ekonominin darboğazda olduğu dönemlerde dahi cirolarını yükseltmeyi başarmıştır. Bunun için Yüce Allah’a el açarak aşağıdaki duaları okumak yeterli olacaktır:

  • Ve kâlet tâifetun min ehlil kitâbi âminû billezî unzile alellezîne âmenû vechen nehâri vekfurû âhirahu leallehum yerciûn. Ve lâ tu’minû illâ li men tebia dînekum, kul innel hudâ hudallâhi en yu’tâ ehadun misle mâ ûtîtum ev yuhâccûkum inde rabbikum, kul innel fadla bi yedillâh, yu’tîhi men yeşâu, vallâhu vâsiun alîm.
  • Ve min ehlil kitâbi men in te’menhu bi kıntârin yueddihî ileyk, ve minhum men in te’menhu bi dînârin lâ yueddihî ileyke illâ mâ dumte aleyhi kâimâ, zâlike bi ennehum kâlû leyse aleynâ fîl ummiyyîne sebîl, ve yekûlûne alâllâhil kezibe ve hum ya’lemûn.

Para Kazanma Duası

Para kazanma duası ile bir daha yoksulluk yüzü görmeyen ve rızkı bollaşan kişilerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bunun dışında Para kazanma duasını aşağıdaki iki duayı okuyarak etmek mümkün.

  • İnnellezîne yeşterûne bi ahdillâhi ve eymânihim semenen kalîlen ulâike lâ halaka lehum fîl âhırati ve lâ yukellimuhumullâhu ve lâ yenzuru ileyhim yevmel kıyâmeti ve lâ yuzekkîhim ve lehum azâbun elîm. Ve inne minhum le ferîkan yelvûne elsinetehum bil kitâbi li tahsebûhu minel kitâbi ve mâ huve minel kitâb, ve yekûlûne huve min indillâhi ve mâ huve min indillâh, ve yekûlûne alâllâhil kezibe ve hum ya’lemûn.
  • Mâ kâne li beşerin en yu’tiyehullâhul kitâbe vel hukme ven nubuvvete summe yekûle lin nâsi kûnû ıbâden lî min dûnillâhi ve lâkin kûnû rabbâniyyîne bi mâ kuntum tuallimûnel kitâbe ve bimâ kuntum tedrusûn.

Sonuç

Sonuç olarak, Evi Hızlı Satmak İçin Duası ile evinizi daha çabuk bir şekilde satmanız için Allah’a yönelerek yardım dilemeniz gerekmektedir. Evinizin değerini artırmak ve müşteri bulma sürecini hızlandırmak için önerdiğimiz dualar size destek olabilmektedir. 

Bunun yanında Etkili Ev Satma Duası yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Evi Hızlı Satmak İçin Dua hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın