Ana SayfaMucize DualarKevser Suresi ile Büyü Bulma – Mucize Dua!

Kevser Suresi ile Büyü Bulma – Mucize Dua!

Kevser Suresi ile büyü bulma konusunda bir faydayı elde etmek mümkün olacaktır. Son derecede faziletli bir dua olmasından dolayı dikkat çekecek bir konumdadır. Ayrıca Kevser Suresi, büyü bulma ve bozma konusu dahilinde de etkili bir yöntem olarak kalacaktır.

Ayrıca Kevser Suresi ile beraber kadınların ya da erkeklerin duygusal yoğunluklarına bağlı gelişen acılarını gidermede etkilidir. Bu hususta yeniden mutlu olmak isteyen ve bunu arayan kişiler için de önem teşkil edecek olan hususlar arasında kalacaktır. Genel olarak Kevser Suresi ile bu tip faziletlere bağlı olarak faydalara ulaşmak da her zaman için gelişecek düzeydedir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kevser Suresi Nedir?

Kevser Suresi nedir? gibi bir soru da bazen gelişmektedir. Kur’an-ı Kerim içerisinde en kısa sürelerden bir tanesi olan Kevser Suresi, anlamıyla da haşır neşir olmak gerekecektir. Farklı farklı faziletlere sahip olan bu sure hakkında detaylara sahip olmak oldukça basittir. Hem surenin okunuşu hem de Türkçe anlamına ulaşmak son derecede basit olmaktadır.

Bismillahirrahmanirrahim İnna a’taynakel kevser. Fe salli li rabbike venhar. İnne şanieke huvel ebter.

Türkçe Anlamı:

Ey Muhammed!” Doğrusu sana pek çok nimet vermişizdir. Öyleyse Rabbin için namaz kıl, kurban kes. Doğrusu adı, sanı ortadan kalkacak olan, sana kin tutan kimsedir.

Kevser Suresi ile Aşık Etme

Kevser Suresi ile Aşık Etme
Kevser Suresi ile Aşık Etme

Öncelikle Kevser Suresi, her zaman okunan bir dua olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca Kevser Suresi ile aşık etme amacı olan kişiler de etkili olacaktır. Kevser Suresi ile beraber düzenli ve etkili bir uygulamayı da hayata geçirmek kesin olarak gelişecektir. Sadece iki gün içerisinde Kevser Suresi ile uygulama yapmak gerekir. Herkesin isteklerini karşılayacak olan bir konu biçiminde de tabir edilmektedir. Bu hususta da kişilerin yaygın olarak uyguladıkları yöntemler arasında kalmaktadır. Herkesin bu hususta var olan isteklerini yerine getirmede ideal olacaktır.

Büyü Yapan Kişiyi Rüyada Görmek İçin

Büyü yapıldığını düşünen kişiler, genellikle büyüyü yapan kişiyi rüyada görmek istemektedir. Kevser suresi, bu amaçla okunan dualar arasında önemli bir yere sahiptir. Aşağıda, büyü yapan kişiyi rüyada görmek için okunabilecek dua Türkçe ve Arapça olarak verilmiştir:

TürkçeArapça
Ya Rab, kevser suresinin feyiz ve bereketiyle, büyü yapan kişiyi rüyamda görmemi sağla.يَا رَبُّ، بِفَضْلِ سُورَةِ الْكَوْثَرِ وَبَرَكَتِهَا، اجْعَلْ لِي أَنْ أَرَى الشَّخْصَ الَّذِي يَعْمَلُ السِّحْرَ فِي حُلْمِي.

Büyü Yapan Kişiyi Rüyada Görmek İçin, büyüyü yapan kişiyi rüyada görmek isteyenler tarafından samimi bir niyetle okunabilir.

Büyü Yapanı Kahreden Dua

Kötü niyetli kişiler tarafından yapılan büyüler, insanların hayatlarını olumsuz etkileyebilir. Bu durumda, büyüyü yapanı kahretmek ve etkisini yok etmek için dua etmek önemlidir. Kevser suresi, bu amaçla okunan dualar arasında etkili bir seçenektir. Aşağıda, büyü yapanı kahreden dua Türkçe ve Arapça olarak verilmiştir:

TürkçeArapça
Ya Allah, kevser suresinin kudretiyle, büyüyü yapanı kahret ve onun şerrinden koru.يَا اللَّهُ، بِقُدْرَةِ سُورَةِ الْكَوْثَرِ، اقْهَرْ السَّاحِرَ وَاحْفَظْنِي مِنْ شَرِّهِ.

Büyü Yapanı Kahreden Dua, Allah’a büyüyü yapan kişinin kötü niyetlerinden korunma talebini içerir ve etkili bir şekilde kullanılabilir.

Büyünün Yerini Gösteren Dua

Bazı durumlarda, insanlar üzerine yapılan büyünün yerini bilmek ve bu büyüyü yok etmek için dua etmek isteyebilirler. Kevser suresi, bu konuda yapılan dualar arasında etkili bir seçenektir. Aşağıda, büyünün yerini gösteren dua Türkçe ve Arapça olarak verilmiştir:

TürkçeArapça
Ya Rahman, kevser suresinin nuruyla, üzerimdeki büyünün yerini göster ve beni koru.يَا رَحْمَانُ، بِنُورِ سُورَةِ الْكَوْثَرِ، أُظْهِرْ مَكَانَ السِّحْرِ عَلَىَّ وَاحْفَظْنِي.

Büyünün Yerini Gösteren Dua, Allah’tan büyünün yerini açığa çıkarmasını ve kişiyi bu kötü etkiden korumasını talep eder.

Tuza 101 Kevser Suresi Okuyup Yakmak

Kevser Suresi ile farklı farklı uygulamaları gerçekleştirerek hedeflere ulaşmak mümkündür. Ayrıca tuza 101 Kevser Suresi okuyup yakmak konusu dahilinde de etkin sonuçlara ulaşmak da kesin olmaktadır. Bu etkili uygulama sadece bir erkeği ya da bir kadını aşık etmekle sınırlı kalmayacaktır. Ayrıca sosyal çevre içerisinde var olan tüm insanların kalbini de önemli ölçüde değiştirecek güce sahiptir.

Aşağıda yer alan duayı okuduktan sonra sevilen kişinin duygularında ciddi bir değişim olacaktır. Daha da sıcak duygular içerisinde olacak konumda bulunacaklardır.

Ya Hayru’l hâkimîn, Ya Hayru’l vârisîn, Ya Hayru’n nâsırîn, Ya Hayru’r râhımîn

Barışmak İçin Kevser Suresi

Barışmak için Kevser Suresi son derecede etkili bir yöntem olarak kalacaktır. Karşıdaki kişinin olabildiğince inatçı ve soğuk olması durumunda bile dua yöntemiyle yumuşaması gibi bir konu açığa çıkacaktır. Kevser Suresi odaklı olarak var olan aşk uygulamaları sayesinde bu güne kadar pek çok kişi iyi bir yaşantıya sahip olmuştur.

Sevilen kişilerin aşık olması adına bu tip duaları okumak oldukça önemlidir. Eş ya da sevgilinin ilgisinin az olduğu düşünüldüğü süre zarfında da bu tarz dualar bir hayli etkili bir konumdadır.

71 Kevser Suresi Neden Okunur?

71 Kevser Suresi neden okunur hususunda da sorulan sorular her zaman olacaktır. Bu surenin 71 kez okunduktan sonraki süre zarfında yemeğin üzerine üflenmesinin ne kadar faydalı olduğu açığa çıkmaktadır. Aynı tip yararın Kevser tilavetiyle de mümkün olduğu gibi bir durum açığa çıkmaktadır.

Son olarak Kevser Suresi ile Büyü Bulma yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın