Ana SayfaMucize DualarMeleklerin Para Getirmesi İçin Dua – Etkili!

Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua – Etkili!

Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua yazımız ile beraberiz. İnsanlar, maddi sıkıntılarla karşılaştıklarında, manevi güçlerden yardım istemeyi tercih ederler ve bu yardım için de bazen Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua etmeyi denerler. Yazımız içerisinde bu konu ile alakalı bilgileri bulabileceksiniz. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua

Meleklerin para getirmesi için dua etmek özellikle inançlı kimseler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Nitekim Yüce Allah’a el açan ve samimi duygularla dua eden kimselerin duaları her daim kabul olunur. Ayrıca, Meleklerin para getirmesi içinse aşağıdaki iki duayı okumak yeterli olacaktır:

  • İzâ zulziletil ardu zilzâlehâ. Ve ahracetil ardu eskâlehâ. Ve kâlel insânu mâ lehâ. Yevme izin tuhaddisu ahbârahâ. Bi enne rabbeke evhâ lehâ. Yevme izin yasdurun nâsu eştâten li yurav a’mâlehum. Fe men ya’mel miskâle zerratin hayran yerahu. Ve men ya’mel miskâle zerratin şerran yerahu.
  • El hamdu lillâhillezî lehu mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ardı ve lehul hamdu fîl âhirati, ve huvel hakîmul habîr. Ya’lemu mâ yelicu fîl ardı ve mâ yahrucu minhâ ve mâ yenzilu mines semâi ve mâ ya’rucu fîhâ, ve huver rahîmul gafûr. Ve kâlellezîne keferû lâ te’tînâs sâatu, kul belâ ve rabbî le te’tiyennekum âlimil gaybi, lâ ya’zubu anhu miskâlu zerretin fîs semâvâti ve lâ fîl ardı ve lâ asgaru min zâlike ve lâ ekberu illâ fî kitâbin mubîn. Li yecziyellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti, ulâike lehum magfiratun ve rızkun kerîm.

Meleklerin Para Getirme Duası

Meleklerin Para Getirme Duası
Meleklerin Para Getirme Duası

Sıkça merak edilen bir kodu da Meleklerin Para Getirme Duası konusudur. Maddi sıkıntılarla karşılaşan kişilerin manevi destek alarak para kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla yapılan bir duadır. Bu dua ile kişiler, meleklerden maddi bolluk ve bereket için yardım isteyerek, hayatlarına olumlu değişimler getirmeyi amaçlarlar. Ancak unutulmamalıdır ki dua, yalnızca bir yardımcıdır ve kişinin çabası ve gayreti de gereklidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Direksiyon Sınavına Girerken Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gün İçinde Para Getiren Dua

Gün içinde para getiren dua sayesinde yoksulluk ve açlık çekmek mümkün olmayacaktır. Ayrıca, Allah-u Teala, hiç beklenmedik bir yerden yüklü miktarda paranın ihtiyaç sahiplerine kavuşmasını aşağıdaki duayla mümkün kılmıştır. Gün içinde para getiren bu duayı vakit namazlarının ardından okumak gerekir:

  • Vellezîne seav fî âyâtinâ muâcizîne ulâike lehum azâbun min riczin elîm. Ve yerâllezîne ûtûl ılmellezî unzile ileyke min rabbike huvel hakka ve yehdî ilâ sırâtıl azîzil hamîd. Ve kâlellezîne keferû hel nedullukum alâ raculin yunebbiukum izâ muzzıktum kulle mumezzekın innekum le fî halkın cedîd. Efterâ alâllahi keziben em bihî cinnetun, belillezîne lâ yu’minûne bil âhirati fîl azâbi ved dalâlil baîd.

Her Yerden Para Getiren Dua

Her yerden para getiren dua internetin en çok aratılanları arasında yer almaktadır. Bu duayı okuyan inançlı kimselerin uygulaması gereken bir ritüel de vardır. Duayı her gün 5 vakit namazının ardından ve özellikle yatmadan önce okumaları gerekmektedir. Böylece hiç beklemedikleri yerlerden gelecek helal paralar ile yoksullukları son bulacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kalp Temizliği İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • E fe lem yerav ilâ mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum mines semâi vel ardı, in neşe’ nahsif bihimul arda ev nuskıt aleyhim kisefen mines semâi, inne fî zâlike le âyeten li kulli abdin munîb. Ve lekad âteynâ dâvûde minnâ fadlâ, yâ cibâlu evvibî meahu vet tayra, ve elennâ lehul hadîd. Eni’mel sâbigâtin ve kaddir fîs serdi va’melû sâlihâ, innî bimâ tamelûne basîr.

Meleklerin En Sevdiği Dua

Meleklerin en sevdiği dua ile inançlı kimseler, kalplerinden geçirdikleri şeylerin gerçekleşmesini sağlayabilir. Bunlar için aşağıdaki duayı okumak gerekir:

  • Ve li suleymâner rîha guduvvuhâ şehrun ve ravâhuhâ şehrun ve eselnâ lehu aynel kıtri, ve minel cinni men ya’melu beyne yedeyhi bi izni rabbihî, ve men yezıg minhum an emrinâ nuzıkhu min azâbis saîr. Ya’melûne lehu mâ yeşâu min mehârîbe ve temâsîle ve cifânin kel cevâbi ve kudûrin râsiyâtin, i’melû âle dâvûde şukrâ, ve kalîlun min ibâdiyeş şekûr. Fe lemmâ kadaynâ aleyhil mevte mâ dellehum alâ mevtihî illâ dâbbetul ardı te’kulu minseetehu, fe lemmâ harra tebeyyenetil cinnu en lev kânû ya’lemûnel gaybe mâ lebisû fîl azâbil muhîn.

Para Meleğinin Adı Nedir?

Para Meleğinin Adı nedir? İslam dini veya başka bir dinde, para meleği olarak adlandırılan özel bir melek yoktur. Ancak birçok inançta melekler, insanlara yardım etmek ve onların dualarını iletmek için aracı olarak kabul edilirler. Bu nedenle, kişilerin para kazanmak veya maddi bolluk ve bereket için dua ettiğinde, bu duaların doğrudan melekler tarafından yerine getirildiği düşünülmez. Bunun yerine, dua eden kişinin niyeti ve çabası, maddi açıdan daha iyi bir yaşam için adımlar atmaya yardımcı olur.

Ayrıca Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın