Ana SayfaMucize DualarResime Okunan Ayırma Duası – Fotoğrafla Ayırma Duası

Resime Okunan Ayırma Duası – Fotoğrafla Ayırma Duası

Resime okunan ayırma duası sayesinde inançlı kimseler en kısa sürede istedikleri çiftin ayrılmasını sağlayabiliyor. Bu durum etik açıdan doğru görülmese de elbette ki iş Yüce Allah’ın izni ve rızasında bitiyor. Bunun için resme aşağıdaki iki duayı okumak yeterli olacaktır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafla Ayırma Duası

Genellikle sevdiği kişi başka birisiyle birlikte olunca kişiler kıskandıkları için ve kendileriyle birlikte olmaları için onların ayrılmalarını istemektedir. Bu her ne kadar yanlış olsa da birçok kişi Fotoğrafla Ayırma Duasını okuyarak onların ayrılmasını istemektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte o dua şu şekildedir:

  • Ve elkâ fîl ardı ravâsiye en temîde bikum ve enhâran ve subulen leallekum tehtedûn. Ve alâmâtin, ve bin necmi hum yehtedûn. Ve in teuddû ni’metallâhi lâ tuhsûhâ, innallâhe le gafûrun rahîm. Vallâhu ya’lemu mâ tusirrûne ve mâ tu’linûn. Vellezîne yed’ûne min dûnillâhi lâ yahlukûne şey’en ve hum yuhlekûn.

Resime Okunan Ayırma Duası

Resime Okunan Ayırma Duası sayesinde dilediğiniz kişiyi ayırabilirsiniz. Bunu 7 kez üst üste yapmak ve 7 gün boyunca tekrar etmek yeterli olacaktır. Allah’ın da izniyle resme okunduktan ve ritüel tamamlandıktan sonra çiftin ayrılması mümkün olacaktır.

  • Ve sehhara lekumul leyle ven nehâre veş şemse vel kamere, ven nucûmu musahharâtun bi emrihî, inne fî zâlike le âyâtin li kavmin ya’kılûn. Ve mâ zerae lekum fîl ardı muhtelifen elvânuhu, inne fî zâlike le âyeten li kavmin yezzekkerûn. Ve huvellezî sehharal bahra li te’kulû minhu lahmen tariyyen ve testahricû minhu hilyeten telbesûnehâ, ve terâl fulke mevâhira fîhi ve li tebtegû min fadlihî ve leallekum teşkurûn.

Ayırma Duası Denenmiş Yorumlar

Ayırma Duası Denenmiş Yorumlar
Ayırma Duası Denenmiş Yorumlar

Özellikle gençler sevdikleri insanı başka birinden ayırmak için ayırma dualarını etmektedir. Bununla birlikte ebeveynler çocuklarının sevgililerini sevmedikleri zaman da bu duayı etmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Ayırma Duası Denenmiş Yorumları şu şekildedir:

  • Kızımın erkek arkadaşının iyi biri olmadığını düşündüğüm için bu duayı ettim ve kısa süre içerisinde ayrıldılar.
  • Platonik olduğum kız için okumuştum, şuanda birlikteyiz ve mutluyuz.
  • Yaptığım şeyin her ne kadar yanlış olduğunu bilsem de gerçekte işe yarıyor.

Canı Yanan İnsanın Edeceği Dua

Canı yanan insanın edeceği dua yapacağı herhangi bir fiziksel eylemden daha hayırlı ve doğru olacaktır. Bunun için okunması gereken dua aşağıdaki şekildedir. Canı yanan ve bu duruma bir son vermek isteyen kişilerin Yüce Allah’a kalpten bağlı olması gerekiyor. İbadetlerini eksiksiz şekilde yerine getirmeye devam eden kimseler aşağıdaki duayı her gün vakit namazlarının ardından okuması gerekiyor. Abdestli bir biçimde okumanın çok daha etkili olduğu biliniyor.

  • İlâhukum ilâhun vâhid, fellezîne lâ yu’minûne bil âhirati kulûbuhum munkiratun ve hum mustekbirûn. Lâ cereme ennallâhe ya’lemu mâ yusirrûne ve mâ yu’linûn, innehu lâ yuhıbbul mustekbirîn. Ve izâ kîle lehum mâzâ enzele rabbukum, kâlû esâtîrul evvelîn. Li yahmilû evzârahum kâmileten yevmel kıyâmeti ve min evzârillezîne yudıllûnehum bi gayri ilmin, e lâ sâe mâ yezirûn. Kad mekerellezîne min kablihim fe etâllâhu bunyânehum minel kavâıdi fe harra aleyhimus sakfu min fevkıhim ve etâhumul azâbu min haysu lâ yeş’urûn.

Etkili Ayırma Duası

Etkili ayırma duası son zamanlarda internetin en çok tıklanan konu başlıkları arasında yer almaya devam ediyor. Bu dua olmasının sebebi İslam alimleri tarafından sıkça tavsiye ediliyor olmasından kaynaklanıyor. Sosyal medyada sıkça adından söz ettiren bu duayı okumanın sonucunda şayet ayrılık doğru kararsa Yüce Allah’ın da izniyle gerçekleşecektir. İki bölümden oluşan bu duaları arka arkaya okumak gerekiyor.

  • Ellezîne teteveffâhumul melâiketu zâlimî enfusihim fe elkavûs seleme mâ kunnâ na’melu min sûin, belâ innallâhe alîmun bimâ kuntum ta’melûn. Fedhulû ebvâbe cehenneme hâlidîne fîhâ fe lebi’se mesvâl mutekebbirîn. Ve kîle lillezînettekav mâzâ enzele rabbukum, kâlû hayran, lillezîne ahsenû fî hâzihid dunyâ haseneten, ve le dârul âhırati hayrun, ve le ni’me dârul muttekîn.
  • Cennâtu adnin yedhulûnehâ tecrî min tahtihal enhâru lehum fîhâ mâ yeşâûn, kezâlike yeczîllâhul muttekîn. Ellezîne teteveffâhumul melâiketu tayyibîne yekûlûne selâmun aleykumudhulûl cennete bimâ kuntum ta’melûn. Hel yanzurûne illâ en te’tiyehumul melâiketu ev ye’tiye emru rabbike, kezâlike fe alâllezîne min kablihim, ve mâ zalemehumullâhu ve lâkin kânû enfusehum yazlimûn. Fe esâbehum seyyiâtu mâ amilû ve hâka bihim mâ kânû bihî yestehziûn.

Son olarak Resime okunan ayırma duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın