Ana SayfaMucize DualarZincire Bağlı Olsa Getiren Dua – Kesinlikle Etkili

Zincire Bağlı Olsa Getiren Dua – Kesinlikle Etkili

Zincire bağlı olsa getiren dua sayesinde sevdiğine kavuşanların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Karşıdaki kişi zincire dahi bağlı olsa ayağına getirtecek olan iki dua bulunuyor. Bu duaları her gün tekrarlamak suretiyle 30 gün boyunca okuyan kişiler muradına eriyor. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yerin 7 Kat Dibinde Olsa Getiren Dua

Yerin 7 Kat Dibinde Olsa Getiren Dua
Yerin 7 Kat Dibinde Olsa Getiren Dua

Özellikle Yerin 7 kat dibinde olsa getiren dua son dönemin en çok merak edilenleri arasında yer almaya devam ediyor. Sevdiğine bu dua ile kavuşanların yaptığı sosyal medya yorumları sonrasında aşağıdaki dua da sıkça araştırılmıştır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Direksiyon Sınavına Girerken Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • Bel kâlû adgâsu ahlâmin belifterâhu bel huve şâır, felye’tinâ bi âyetin kemâ ursilel evvelûn. Ve mâ erselnâ kableke illâ ricâlen nûhî ileyhim fes’elû ehlez zikri in kuntum lâ ta’lemûn. Lekad enzelnâ ileykum kitâben fîhi zikrukum, e fe lâ ta’kılûn. Bel nakzifu bil hakkı alâl bâtıli fe yedmeguhu fe izâ huve zâhikun, ve lekumul veylu mimmâ tasıfûn. Ve lehu men fîs semâvâti vel ard(ardı), ve men indehu lâ yestekbirûne an ıbâdetihî ve lâ yestahsirûn.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Rahatsız Eden İnsanlardan ve Beladan Kurtulma Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Zincire Bağlı Olsa Getiren Dua

Özellikle birini kendi ayağına getirmek için sık sık Zincire Bağlı Olsa Getiren Duası edilmektedir. İşte bu dua şu şekildedir:

  • Fe lem taktulûhum ve lâkinnallâhe katelehum, ve mâ rameyte iz rameyte ve lâkinnallâhe ramâ, ve li yubliyel mu’minîne minhu belâen hasenâ(hasenen), innallâhe semîun alîm. İn testeftihû fe kad câekumul fethu, ve in tentehû fe huve hayrun lekum, ve in teûdû naud, ve len tugniye ankum fietukum şey’en ve lev kesuret ve ennallâhe meal mu’minîn.
  • Yâ eyyuhâllezîne âmenûstecîbû lillâhi ve lir resûli izâ deâkum limâ yuhyîkûm, va’lemû ennallâhe yehûlu beynel mer’i ve kalbihî ve ennehû ileyhi tuhşerûn. Vezkurû iz entum kalîlun mustad’afûne fîl ardı tehâfûne en yetehattafekumun nâsu fe âvâkum ve eyyedekum bi nasrihî ve razakakum minet tayyibâtî leallekum teşkurûn.

Sevdiğini Kapına Getiren Dua

Sevdiğini kapına getiren dua aynı zamanda ilişkilerin kurtulmasını da sağlıyor. Bu iki duayı okuyan inançlı kimselerin 7 gün içerisinde sevdiğine kavuştuğu söyleniyor. Her gün 13 kez okunması gereken bu iki duayı abdestle okumak oldukça önemlidir.

  • Ellezînettehazû dînehum lehven ve leiben ve garrathumul hayâtud dunyâ, fel yevme nensâhum kemâ nesû likâe yevmihim hâzâ ve mâ kânû bi âyâtinâ yechadûn. Hel yanzurûne illâ te’vîlehu, yevme ye’tî te’vîluhu yekûlullezîne nesûhu min kablu kad câet rusulu rabbinâ bil hakk, fe hel lenâ min şufeâe fe yeşfeû lenâ ev nureddu fe na’mele gayrallezî kunnâ na’mel, kad hasirû enfusehum ve dalle anhum mâ kânû yefterûn.
  • İnne rabbekumullâhullezî halakas semâvâti vel arda fî sitteti eyyâmin summestevâ alâl arşı, yugşîl leylen nehâre yatlubuhu hasîsen veş şemse vel kamere ven nucûme musahharâtin bi emrihi, e lâ lehul halku vel emr, tebârakallâhu rabbulâlemîn. Ve huvellezî yursilur riyâha buşran beyne yedey rahmetihi, hattâ izâ ekallet sehâben sikâle suknâhu li beledin meyyitin fe enzelnâ bihil mâe fe ahracnâ bihî min kullis semerât, kezâlike nuhricul mevtâ leallekum tezekkerûn.

Birini Hemen Ayağına Getirmek İçin Dua

Birinin pişman olup sizden özür dilemesi için birçok dua bulunmaktadır. Bunlardan biri de Birini hemen ayağına getirmek için duadır. Bu dua aşağıdaki şekilde okunmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Okula Gitmek İstemeyen Çocuğa Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • Fe kezzebûhu fe enceynâhu vellezîne meahu fil fulki ve agraknâllezîne kezzebû bi âyâtinâ, innehum kânû kavmen amîn. Kâle yâ kavmi leyse bî sefâhetun ve lâkinnî resûlun min rabbil âlemîn. E ve acibtum en câekum zikrun min rabbikum alâ raculin minkum li yunzirekum, vezkurû iz cealekum hulefâe min ba’di kavmi nûhın ve zâdekum fil halkı bastaten, fezkurû âlâallâhi leallekum tuflihûn.

Birini Ayağına Getirmek İçin Esma

Genellikle birbirlerinden ayrılan sevgililer karşısındaki insanın tekrardan onların ayağına gelip özür dilemesi için Birini Ayağına Getirmek İçin Esmaları okumaktadır. Bu dualar oldukça etkilidir. İşte bu esma şu şekildedir:

  • El Mucib

Ayrıca, Zincire bağlı olsa getiren dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın