Ana SayfaMucize Dualar41 Defa Okunan Aşk Duası – Ya Kadiru Ya Zahiru Duası

41 Defa Okunan Aşk Duası – Ya Kadiru Ya Zahiru Duası

41 defa okunan aşk duası en meşhur olanlar arasındadır. Ayrıca bu duanın yapılma amacına bağlı olarak oldukça etkili neticeleri elde etmek söz konusudur. 41 kez okunacak olan aşk duası da muma okunarak, kayda değer sonuçları yaratacaktır. Bununla beraber sevdiklerine ya da platonik olduklarına kavuşmak isteyenler için ne kadar uygun bir yöntem olduğunu her zaman gösterecektir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ya Kadiru Ya Zahiru Duası

Ya Kadiru Ya Zahiru Duası
Ya Kadiru Ya Zahiru Duası

Muma 41 kez okunacak olan aşk duası, son zamanlarda oldukça popüler bir konumdadır. Genel itibarıyla eşler arasındaki sıkıntılara karşı çözüm üretmek isteyenler için etkilidir. Kalben fazlasıyla sevilen ve kavuşmak için bu aşk duaları oldukça etkili bir yöntem olacaktır. İşte Ya Kadiru Ya Zahiru Duası şu şekildedir:

  • “Bismillahirrahmanirrahıym.YÂ kâdiru Yâ  zâhırı Yâ bâtınü  yâ latıyfü yâ habîru kavlihül hakku ve lehül mülkü yevme yünfehu fis sûri âlimül ğaybi veş  şehâdeti ve hüvel hakimül habir.”

41 Defa Okunan Aşk Duası

İnsanların aşk duası yaparken yanıldıkları en büyük konu sadece bu duayı mumdan ibaret olarak görmeleridir. Ayrıca buldukları her duayı bu amaç doğrultusunda sonuç alamayacaklardır. Bu dualar kişiye özel olacak ve ona göre de uygulanacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

41 aşk duası insanların arasında var olan problemleri çözme konusunda sık sık tercih edilmesi söz konusudur. Bazı dönemlerde hesapta olmayan sorunların gelişmesine bağlı olarak sıkıntıların çözümünde etkili olacaktır. Öncelikli olarak bu duayı okumaya başlamadan muhakkak niyet edilmesi de gerekecektir. Öte yandan bu dua bağlama amacıyla değil gönülde yer bulmayı amaçlamak adına gündeme gelecektir. Belli başlı amaçlar doğrultusunda bu dua bir hayli etkili bir noktada kalacaktır. İşte 41 Defa Okunan Aşk Duası şu şekildedir:

“Bismillahirrahmanirrahıym.YÂ kâdiru Yâ  zâhırı Yâ bâtınü  yâ latıyfü yâ habîru kavlihül hakku ve lehül mülkü yevme yünfehu fis sûri âlimül ğaybi veş  şehâdeti ve hüvel hakimül habir.”

Beyaz Muma 7 Kez Okunan Aşk Duası

Beyaz muma 7 kez okunan aşk duası konusu dahilinde de her zaman sonuç almak mümkün olmaktadır. Bu duaların sayısı ve şekilleri genel itibarıyla farklılık gösterebilir. Genel olarak gönül ilişkileri için okunsa da aynı zamanda aile içinde huzuru sağlamak adına da etkili bir yöntem olarak varlık gösterecek boyuttadır.

Aşk duası olduğu kadar bu yöntemin çocuk sahibi olmak ve maddi sıkıntılardan kurtulmak gibi konular dahilinde de geliştiği her zaman öne çıkmaktadır. Özellikle aşk konusunda tercih edilmesi de bu duanın sadece buna odaklı olarak gelişmediğini de belirtmekte yarar vardır. Bu hususta mutlak suretle fayda sağlamak gibi bir gelişme de ön planda kalacaktır.

Mum Üzerine 41 Kez Okunan Dua

Mum üzerine 41 kez okunan dua hakkında pek çok bilgiye gerek olacaktır. Bu duanın genel itibarıyla aşk konuları üzerinde geliştiğini de bilmek önemlidir. Ayrıca büyülerden ziyade bu dua yöntemine yönelmek mutlak fayda sağlayacaktır. Ancak ne amaç doğrultusunda yapılacağına bağlı olarak hazırlık da aynı şekilde gelişecektir. Farklılık gösterecek duaları bu süre zarfında okumak her zaman için önem teşkil edecek bir durum olacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Mum ile Aşık Etme Duası

Aşk duaları konusunda herkesin titiz bir çaba içerisinde olması gerekir. Bununla beraber mum ile aşık etme duası konusu dahilinde de ne gibi hareket etmenin gerektiği son derecede önemli olacaktır. Genel olarak özel uygulamalar da bu süre zarfında gerekli olan bir durum olarak kalacaktır.

  • Aşık etme duasında önemli olan esas sözler ve tekrar etme sürecidir.
  • Bu duanın ne zaman yapıldığı son derecede önemlidir.
  • Duanın niyetinin nasıl yapıldığı oldukça önemli bir husustur.
  • Mum ile yapılacak olan aşk dualarının pek çok farklı türü yer almaktadır.
  • Evliliklerinde sıkıntı çekenlerin de bu dualara yönelmelerinde her zaman sonuç almaları söz konusudur.

Bunun yanında 41 defa okunan aşk duası yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca 41 defa okunan aşk duası hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın