Ana SayfaYaşayanlar41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar – Her Derde Deva!

41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar – Her Derde Deva!

41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar, bu mucizelerin gerçek olduğunu anlatmaktadırlar. Bu ülkemizde ve dünyada pek çok kişinin yaşadığı bir olgudur. Onu deneyimleyenlere huzur, neşe ve şifa getiren manevi bir deneyim olduğu söylenmektedir. Bu tarz fazileti güçlü duaların etkisini yaşayanlar hakkında bilgi almak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar 🤲

41 Fatiha mucizesi yaşayanlar sayıları her geçen gün artan kişilerden oluşmaktadır. Allah-u Teala’ya sığınarak Fatiha suresini okumak pek çok derdin sonlanmasını sağlamaktadır. Yüce Allah, inançlı kimselerin kendisine el açmak suretiyle dua etmesini ister. Bu kimselerin yaşadığı çeşitli sorunlar ve dertler de Allah-u Teala tarafından ortadan kaldırılır. Fatiha’yı günlük olarak 41 kez okumak gerekir. Abdestli bir şekilde okunması gereken bu sure, vakit namazlarının ardından okunmalıdır. Sure, aşağıdaki gibi okunursa çok daha etkili olduğu bilinmektedir:

  • Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

Surenin yukarıdaki şekilde okunmasıyla birlikte çeşitli faziletlere sahip olduğu bilinmektedir. Her gün vakit namazlarının ardından toplamda 41 olacak şekilde tamamlamak gerekir. Böylece Yüce Allah, kişinin kalpten istediği her şeyin gerçek olmasını sağlamaktadır.

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar
313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

Öncelikle 313 Fatiha mucizesi yaşayanlar çeşitli gereklilikleri yerine getirmelidir. Allah-u Teala, gün içerisinde dilinde ve kelamlarında dua olan kimselere çeşitli yardımlarda bulunmaktadır. 313 kez Fatiha suresini okuyan kişiler birbirinden farklı faziletler yaşamaktadır. Bu noktada en sık karşılaşılan faziletler aşağıdaki gibidir:

  • Fatiha suresini her gün 313 kez okuyan kimselerin gönlü ferahlıkla dolmaktadır.
  • 313 Fatiha, kişilerin kalpten istediği her şeyi elde edebilmesini sağlar.
  • Allah-u Teala, hafta içerisinde 313 kez Fatiha okuyan kimselerin rızık kapılarını sonsuza değin açmaktadır.

Yukarıdaki faziletler, Fatiha suresini her hafta toplamda 313 kez olacak şekilde okuyan kimselere tanınmaktadır. Böylece Yüce Allah için yapılan ibadetlerin yanı sıra Fatiha suresi de okuyarak çeşitli faziletler görmek mümkündür.

41 Fatiha ile Dilek

41 Fatiha ile dilek tutan kişilerin dilekleri büyük oranda gerçekleşmektedir. Yüce Allah, ibadetlerini tam ve eksiksiz yapan kimselerin ettiği duaları kabul eder. Buna bir de 41 kez Fatiha okumak eklendiğinde birçok inançlı kimsenin önüne geçildiği bilinmektedir. Bizzat Peygamber Efendimiz tarafından da belirtildiği üzere 41 Fatiha okumak çok hayırlıdır. Şüphesiz ki Allah, kullarının sesini her daim duyandır. Bu minvalde İslâm aleminin önde gelenleri tarafından da 41 kez Fatiha okumanın hayırlarından bahsedilmektedir.

Allah-u Teala’ya ellerini açmak ve kalpten istediklerini dile getirmek her Müslümanın asli görevleri arasında yer alır. Aksi zaten çoğu durum için düşünülemez. 41 kez Fatiha okumak ile birçok sıkıntının giderildiği bilinmektedir. Aynı zamanda çeşitli faziletlerle de bu durum kanıtlanmıştır. Allah-u Teala, inançlı ve kalpten isteyen kişilerin tüm dileklerini yerine getirmektedir. Şüphesiz ki o, her daim kullarının sesini duyan ve kullarının yanında olandır.

Önerilen İçerik: 41 Ettehiyyatü Duası Fazileti

41 Fatiha Okuyanların Yorumları

41 Fatiha okuyanların yorumları da çeşitli faziletlerin olduğunu kanıtlar niteliktedir. Allah-u Teala bu sureyi düzenli olarak okuyan kimselere birçok fazilet yaşatmıştır. Okuyanların yorumları ise aşağıdaki gibidir:

  • “41 kez Fatiha okumanın herhangi bir etkisinin olacağını düşünmezdim. Fakat okuduktan sonra hayatım bambaşka bir hal almaya başladı. Bu sayede bambaşka biri oldum. Bir türlü normal gitmeyen evliliğim, 41 Fatiha sayesinde toparlandı.”
  • “Allah-u Teala’ya 41 Fatiha ile her ellerimi açtığımda dualarım kabul oldu. Yüce Allah’a hamd olsun ki dua etmeye ve Fatiha’yı okumaya devam edeceğim.”
  • “Yüce Allah’a şükürler olsun ki borçlarımı bitirmeye başladım. 41 Fatiha okumaya başladığım günden beri tüm borçlarım içi Allah bana rızık kapıları açtı. Hiç beklemediğim yerlerden gelen helal paralar ile borçlarımı tamamlamaya başladım. Her Müslüman tarafından 41 kez Fatiha’nın okunmasını tavsiye etmeye de başladım.”

Ayrıca, 41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar ile alakalı sıkça sorulan bazı soruları sizler için derledik.

Yazımız ile alakalı bir bilgilendirici videoyu da sizlerle paylaşmak istedik.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yasin Taylan Ak

Gaziantep Üniversitesi mezunu ardından Ankara İlahiyat Fakültesinde yüksek lisans yapan Yasin Taylan Ak hocamız, Din sosyolojisi, din psikolojisi, İslam tarihi hakkında birçok tez yazmış ve makaleler paylaşmıştır. Ülkemizde de çeşitli faziletler ve dua usulleri yaşayanlar hakkındaki yazılar da sitemizde mevcuttur.
Yorum yapın