Ana SayfaMucize DualarAnında Mesaj Attıran Dua – Sevdiğinin Mesaj Atması İçin Dua

Anında Mesaj Attıran Dua – Sevdiğinin Mesaj Atması İçin Dua

Anında mesaj attıran dua, inançlı kimselerin Allah’a el açarak sevdiklerine yeniden kavuşmasını sağlamaktadır. Nitekim bu dua sayesinde karşısındaki kişinin anında mesaj atmasını sağlamak mümkündür.

Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğinin Mesaj Atması İçin Dua

Sevdiğinin Mesaj Atması İçin Dua
Sevdiğinin Mesaj Atması İçin Dua

Eğer sevdiğin kişiyle aranızda herhangi bir sorun yoksa, ona mesaj atarak iletişime geçmekten çekinmeyebilirsin. Ancak eğer aranızda bir sorun varsa, konuşmayı başlatmak için cesaret gerekebilir. Bunun içinde genellikle cesareti olmayan kişiler Sevdiğinin Mesaj Atması İçin Dua etmektedir. Bu dua şu şekildedir:

  • Allahümmeinnies’elükebifadli bismillahirrahmanirrahim Ve bi hakki bismillahirrahmanirrahim ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim Ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim Ve bimenziletibismillahirrahmanir -rahim
    irf kadri ve yessirli emri veşrahsadri ve men hüve kaf ha ya ayın sad ha mim ayın sin kaf ,elif lam mim elif am mim sad elif lam mim ra ha mim Allahü ilahe illa hüvel-hayyül kayyum. Allahüla ilahe illa hüvel-hayyül kayyum Bi-siiril heybeti vel kudreti ve bi-sırrilceberutivel azameti ic-al-niminıbadikelmüttakin ve ehli taatikelmühıbbinvef-al li niyetini söyle yarabbel alemin. Ve sallahü ala seyyidinamuhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve selim amin.

Anında Mesaj Attıran Dua

Genellikle araları bozuk olan sevgililer barışmak için karşısındaki kişiye Anında Mesaj Attıran Duayı okumaktadır. Böylece ilk adımı karşı taraf atmış olacak ve sizde isterseniz barışabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Direksiyon Sınavına Girerken Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kezâlike neslukuhu fî kulûbil mucrimîn. Lâ yu’minûne bihî ve kad halet sunnetul evvelîn. Ve lev fetahnâ aleyhim bâben mines semâi fe zallû fîhi ya’rucûn. Le kâlû innemâ sukkiret ebsârunâ bel nahnu kavmun meshûrûn. Ve lekad cealnâ fîs semâi burûcen ve zeyyennâhâ lin nâzırîn. Ve hafıznâhâ min kulli şeytânin racîm. İllâ menisterakas sem’a fe etbeahu şihâbun mubîn.

Bu Duayı Okudum Beni Aradı

Özellikle dua ederek başka bir insanın aramasını kendilerini aramasını isteyen birçok insan bulunmaktadır. Bunun sebebi ise o insanla barışmak istemektir. Fakat cesaret edemedikleri için onların aramasını istemektedir. İşte internette aratılan Bu Duayı Okudum Beni Aradı duası şu şekildedir:

  • Ve-iż kâle ibrâhîmu rabbi erinî keyfe tuhyi-lmevtâ kâle eve lem tu min kâle belâ velâkin liyatme-inne kalbî kâle feḣuż arbe’aten mine-ttayri fesurhunne ileyke śumme-c’al ‘alâ kulli cebelin minhunne cuz-en śumme-d’uhunne ye tîneke sa’yâ va’lem ennaAllâhe ‘azîzun hakîm.

Ayrılan Sevgilinin İletişime Geçmesi İçin Dua

Ayrılan sevgilinin iletişime geçmesi için dua etmek ve bunun yanı sıra farklı ritüeller uygulamak da gerekebilir. Fakat bu noktada sınırları iyi bilmek de mühimdir. Şayet karşı taraf kati suretle adım atmak istemiyorsa üzerine gitmemek gerekecektir.  Ayrılan sevgilinin iletişime geçmesi için aşağıdaki duayı her gün 5 kez okumak gereklidir:

  • Elif lâm râ tilke âyâtul kitâbi ve kur’ânin mubîn. Rubemâ yeveddullezîne keferû lev kânû muslimîn. Zerhum ye’kulû ve yetemetteû ve yulhihimul emelu fe sevfe ya’lemûn. Vel arda medednâhâ ve elkaynâ fîhâ ravâsiye ve enbetnâ fîhâ min kulli şey’in mevzûn. Ve cealnâ lekum fîhâ meâyişe ve men lestum lehu bi râzıkîn. Ve in min şey’in illâ indenâ hazâinuhu ve mâ nunezziluhû illâ bi kaderin ma’lûm. Ve erselnâr riyâha levâkıha fe enzelnâ mines semâi mâen fe eskaynâkumûhu, ve mâ entum lehu bi hâzinîn.

5 Dakikada Mesaj Attıran Dua

5 dakikada mesaj attıran dua ile eski eşinden, eski sevgilisinden ya da hoşlandığı kişiden haber alamayanların sorunları çözülüyor. Aşağıdaki duayı okuyan inançlı kimseler takribi 5 dakika içerisinde sevdiği kişiden mesaj alacaktır.

  • Fe izâ sevveytuhu ve nefahtu fîhi min rûhî fe kaû lehu sâcidîn. Fe secedel melâiketu kulluhum ecmaûn. Kâle yâ iblîsu mâ leke ellâ tekûne meas sâcidîn. Kâle lem ekun li escude li beşerin halaktehu min salsâlin min hamein mesnûn. Kâle rabbi bi mâ agveytenî le uzeyyinenne lehum fîl ardı ve le ugviyennehum ecmeîn. Ve inne cehenneme le mev’ıduhum ecmaîn. Fe esri bi ehlike bi kıt’ın minel leyli vettebı’ edbârahum ve lâ yeltefit minkum ehadun vamdû haysu tu’merûn.

Erkeğin Yazması İçin Dua

Erkeğin yazması için dua etmek son dönemde sıkça merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. Bunun için en sık okunan iki dua ise aşağıdaki gibidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kalp Temizliği İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • Ke mâ enzelnâ alâl muktesimîn. Ellezîne cealûl kur’âne ıdîn. Fe ve rabbike le nes’elennehum ecmaîn. Ammâ kânû ya’melûn. Fasda’ bi mâ tu’meru ve a’rıd anil muşrikîn. İnnâ kefeynâkel mustehziîn. Ellezîne yec’alûne meallâhi ilâhen âhar, fe sevfe ya’lemûn. Ve lekad na’lemu enneke yadîku sadruke bi mâ yekûlûn. Fe sebbih bi hamdi rabbike ve kun mines sâcidîn. Va’bud rabbeke hattâ ye’tiyekel yakîn.

Sevgiliyle Aramızdaki Bağı Güçlendiren Dua

Sevgilimizle aramızdaki bağı güçlendirmek ve ilişkimizi daha da sağlamlaştırmak için dua etmek önemlidir. Allah’a içtenlikle yaptığımız dualar, ilişkimizin bereketlenmesine ve sevgimizin artmasına yardımcı olur.

Kur’an’da geçen bazı dualar, sevgiliyle olan ilişkimizi güçlendirmek için bize rehberlik edebilir. Bu duaları okurken, kalpten yapılan niyetlerle ve samimiyetle dua etmek önemlidir.

DuaTürkçe Anlamı
رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًاEy Rabbimiz, bize eşlerimizden ve çocuklarımızdan göz aydınlığı ver ve bizi Allah’a karşı gelmekten sakınanlara önder kıl. (Furkan Suresi, 25:74)
رَبَّنَا آتِنَا فِي الدُّنْيَا حَسَنَةً وَفِي الْآخِرَةِ حَسَنَةً وَقِنَا عَذَابَ النَّارِEy Rabbimiz, bize dünyada iyilik ver, ahirette iyilik ver ve bizi cehennem azabından koru. (Bakara Suresi, 2:201)

Eşimizle Aramızdaki Sevgiyi Artıran Dua

Eşimizle olan ilişkimizi güçlendirmek ve sevgimizi artırmak için dua etmek önemlidir. Kur’an’dan alınan dualar, evliliğimizin mutluluğunu ve huzurunu artırmak için bize yol gösterir. Eşimizle aramızdaki sevgiyi artırmak için Allah’a samimi dualar etmek, ilişkimizin daha da sağlamlaşmasına katkı sağlar.

DuaTürkçe Anlamı
رَبَّنَا آتِنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًاEy Rabbimiz, bize eşlerimizden ve çocuklarımızdan göz aydınlığı ver ve bizi Allah’a karşı gelmekten sakınanlara önder kıl. (Furkan Suresi, 25:74)

Bu duaları eşimizle olan ilişkimizi güçlendirmek ve sevgimizi artırmak için kullanabiliriz. Kalpten yapılan niyetlerle ve samimiyetle Allah’a yönelerek yapılan duaların, evliliğimizin bereketlenmesine ve huzuruna katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Ayrıca Anında mesaj attıran dua yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın