Ana SayfaMucize DualarAraya Giren Kadını Uzaklaştırma Duası – Etkili!

Araya Giren Kadını Uzaklaştırma Duası – Etkili!

Araya giren kadını uzaklaştırma duası gibi konularda eşleriyle arasındaki sıkıntıları çözmek isteyenler tercih edeceklerdir. Kişiler kendilerine ve ilişkilerine zarar verdiklerini düşündükleri kişiler için bu duaları tercih edeceklerdir. Tamamen o kişileri uzakta tutma konusunda da bu tarz dualara ne kadar önem verecekleri de gündeme gelecektir. Bu sayede de dualardan bekledikleri sonuçlara ulaşacak ve amaçlarına da erişeceklerdir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Araya Giren Kadını Uzaklaştırma Duası

Araya Giren Kadını Uzaklaştırma Duası konusuna bakalım. Allah’a samimi bir şekilde yönelerek, araya giren kişinin ilişkilere zarar vermesini engellemek ve uzaklaştırmak için dua etmek önemlidir. Araya giren kişiyle açık bir şekilde iletişim kurmak, sakin ve anlayışlı olmak da sorunu çözmek adına yardımcı olabilir. İlişkilerin düzelmesine katkı sağlamak için hoşgörülü ve sevgi dolu davranmaya dikkat etmek de önemli bir unsurdur.

Zararı Dokunan Kişiyi Uzaklaştırmak İçin Dua

Zararı Dokunan Kişiyi Uzaklaştırmak İçin Dua
Zararı Dokunan Kişiyi Uzaklaştırmak İçin Dua

Kişilerin zarar görmelerini engellemeleri noktasında dualar devreye girecektir. Bununla beraber zararı dokunan kişiyi uzaklaştırmak için dua konusunda da belirli bir ayeti okumak genel olarak itibarıyla etkili olacaktır. Ayrıca bu duayı sürekli olarak korunmak isteyenler de tercih edecektir.

 • “Bismillahirrahmanirrahim. Ve kâle Rabbi eûzü bike min hamâzâtish şeyâtîn. Ve eûzü bike Rabbî en yahdurûn.”

Türkçe manası:

 • “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Rabbim dedi ki: Şeytanların vesvesesinden sana sığınırım. Rabbim, onların yanımda bulunmalarından da sana sığınırım.”

Bu dua sayesinde tüm kötü niyeti olanlardan uzak durmak ve korunmak söz konusudur. Kişilerin zararlı bir sonuç almamaları adına bu duayı sürekli bir biçimde tekrar etmelerinin öneminden de bahsedilmektedir.

Sizinle Uğraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua

Sizinle uğraşan birinden kurtulmak için dua konusunda da belli bir ayet okunacaktır. Bu ayet sayesinde kötü insanların ve şeytanın şerrinden kurtulmak da mümkün olacaktır.

 • “Bismillahirrahmanirrahim. Vekalâ rabbuke fâtirissamâvâti vel’ardı alâ zâlike liyakûna’l-lahû hafîzâ. Ve mâ min dâbbetin fil ardı illâ alâllâhi rizkühâ ve ya’lemu mustaqarrahâ ve mustawdaha kullun fî kitâbin mubînin.”

Türkçe anlamı:

 • “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Gökyüzünü ve yeri yaratan Rabb’in vekilidir. Bu, Allah’ın her şeyi koruması içindir. Yeryüzünde hiçbir canlı yoktur ki rızkı Allah’a ait olmasın. Onun duracağı yer ve yatacağı yeri Allah bilir. Her şey açık bir kitapta yazılıdır.”

Kötü İnsanları Uzaklaştırma Duası

Kötü insanları uzaklaştırma duası konusu dahilinde de kötü davranan akraba, yakın arkadaş, sevgili ya da komşulardan kaçınmak mümkün olacaktır. Bu dualarla birlikte kötü insanlardan kaçınarak daha da güvenilir ve korunaklı bir ortamda kalmak mümkün olan durumlar arasında yer alacaktır. Bu hususta her gün 110 kez Ya Aliyyü Celle Celalühü duasını etmek mümkün olacaktır. Son derecede etkili bir korunma yöntemi olarak da varlık gösterecektir.

İstemediğin Birini Uzaklaştırmak İçin Esma

İstemediğin birini uzaklaştırmak için esma konusunda da son derecede etkili dualar vardır. Bu kişilerin uzaklaşması ve kötülüklerine maruz kalmamak adına önemli bir yer tutacaktır. Genel olarak hayatlarda istenmeyen kişilerden uzakta kalma konusunda da bu esma oldukça önemli bir konu olacaktır. Bu esma son derecede etkili bir konumda da varlık gösterecektir.

 • Bismillahirrahmanirrahim
 1. Ya Mâni
 • Kale haza firaku beynı ve beynik se ünebbiüke bi te’vıli ma lem testetı’ aleyhi sabra.
 1. Ya Cebbâr
 • Vasbir li hukmi rabbike fe inneke bi a’yuninâ, ve sebbih bi hamdi rabbike hîne tekûm.
 1. Ya Hakîm
 • Ma yeftehıllahü lin nasi mir rahmetin fe la mümsike leha ve ma yümsik fe la mürsile lehu mim ba’dih ve hüvel azızül hakım. (amin)

Düşmana Karşı Ne Okunur?

Düşmana karşı ne okunur konusunda da öne çıkan bir dua vardır. Bu duayla birlikte tüm kötülerden kurtulmak ve korunmak gibi bir durum gelişme gösterecektir. Bu hususta 110 kez Ya Aliyyü Celle Celalühü demek önemli olacaktır. Ancak bu duayla bu şekilde bir netice almak kesindir.

Bunun yanında Araya Giren Kadını Uzaklaştırma Duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Araya Giren Kadını Uzaklaştırma Duası hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın