Ana SayfaMucize DualarBirinin Seni Sevmesi İçin Zikir – Kesinlikle Etkili

Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir – Kesinlikle Etkili

Birinin seni sevmesi için zikir son zamanların en çok merak edilen konuları arasında yer almaya başlamıştır. Nitekim Allah-u Teala’nın her ayeti kerimesinde olduğu gibi her isminde de farklı faziletler ve mucizeler vardır. Bu sebeple her duaya Ya Kayyum diyerek başlayanlar, sevdiklerine kavuşarak ömürleri boyunca mutlu bir yaşam sürebilirler. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua
Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua

Genellikle tek taraflı bir sevgi yaşayan kadınlar karşılarındaki erkeklerin de onları sevmesi için sık sık dua etmektedir. İşte Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua şu şekildedir:

 • “Ya Rabbi, kalbimdeki sevgimi senden bilen, dualarımı kabul eden ve daima yardımımıza koşan Rabbimiz! Senin merhametin sonsuzdur ve bizim acizliğimizden dolayı sana sığınıyoruz. Sevdiğim erkeği gönlüme taşıdım, onun sevgisine muhtaç olduğumu hissediyorum. Eğer bu sevgi bizim için hayırlıysa, onu bana sevdiklerinle birlikte bahşetmeni diliyorum. Ancak, eğer bu sevgi bizim için zararlıysa, beni ondan uzaklaştırmanı rica ediyorum. Ya Rabbi, beni gözetleyen, beni koruyan ve her zaman yanımda olan senin merhametinle dualarımızı kabul etmeni diliyorum. Amin.”

Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua

Karşılarındaki insana platonik olan veya araları bozuk olan kişiler sık sık Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Duanın hangisi olduğunu araştırmaktadır. Bunun için aşağıdaki duayı okuyarak sizlerde sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Em indehum hazâinu rahmeti rabbikel azîzil vehhâb. Em lehum mulkus semâvâti vel ardı ve mâ beynehumâ, felyertekû fîl esbâb. Cundun mâ hunâlike mehzûmun minel ahzâb. Kezzebet kablehum kavmu nûhın ve âdun ve fir’avnu zul evtâdi. Ve semûdu ve kavmu lûtın ve ashâbul eyketi, ulâikel ahzâb. İn kullun illâ kezzeber rusule fe hakka ıkâbi.

Birinin Seni Sevmesi İçin Dua

Genellikle çok fazla sevilmeyen veya sevdikleri kişinin kendilerini sevmesini isteyen kişiler Birinin Seni Sevmesi İçin Dua okumaktadır. Böylece o insan kendilerini sevecek ve birlikte olacaklardır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Negatif Enerjiyi Yok Etmek İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • “Bizmillahirrahmanirrahim”
 • “Süphane rabbiyel aliyyil alel vehhab”
 • Ya rahman (merhamet edenlerin en büyüğü)
 • Ya Selam (kullarını güvende tutan)
 • Ya Azim (pek yüce olan)
 • Ya Vehhab (Karşılıksız nimet veren)
 • Ya Semi (Her şeyi en iyi işiten)
 • Ya Latif (İhsanı bol olan)
 • Ya Mucib (Duaları kabul eden)
 • Ya Vedud (Sevmeye layık olan ve kullarını seven)
 • Ya Hamid (Her türlü övgüye layık olan)
 • Ya Kayyum (Varlıkları diri tutan)
 • Ya Muktedir (Dilediğini yapmaya gücü yeten)
 • Ya Cami (Tüm mahlükatı bir araya getiren)”

Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu arıyorsanız bunun için her edeceğiniz duaya Ya Kayyum diyerek başlamanız gerekir. Böylece sevdiğiniz kişi de sizi sevecektir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Direksiyon Sınavına Girerken Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Karım Beni Sevmiyor Hangi Dua Okunur?

Karım beni sevmiyor hangi dua okunur sorusu erkeklerin büyük oranda merak ettiği konular arasında yer alıyor. Karısı tarafından sevilmediğini düşünen erkeklerin okuması gereken dua oldukça sık araştırılıyor. Bunun için İslam alimleri tarafından verilen öneriler ise aşağıdaki duaları işaret ediyor:

 • Sâd, vel kur’âni zîz zikr. Belillezîne keferû fî izzetin ve şikâk. Kem ehleknâ min kablihim min karnin fe nâdev ve lâte hîne menâs. Ve acibû en câehum munzirun minhum ve kâlel kâfirûne hâzâ sâhırun kezzâb. E cealel âlihete ilâhen vâhıden, inne hâzâ le şey’un ucâb. Ventalekal meleu minhum enimşû vasbirû alâ âlihetikum inne hâzâ le şey’un yurâd. Mâ semi’nâ bi hâzâ fîl milletil âhırati, in hâzâ illâhtilâk.

Birinin Sevmesi İçin Okunacak Dua

Birinin sevmesi için okunacak dua herkes tarafından merak edilse de herkes tarafından bilinmiyor. Nitekim birinin sevmesi için okunması gereken dua aşağıda bulunuyor. Bu duayı her gün vakit namazlarının ardından 3 kez okumak gerekiyor.

 • İnnâ sahharnâl cibâle meahu yusebbıhne bil aşiyyi vel işrâk. Vet tayra mahşûraten, kullun lehû evvâb. Ve şedednâ mulkehu ve âteynâhul hikmete ve faslel hıtâb. Ve hel etâke nebeul hasmı, iz tesevverûl mihrâb. İz dehalû alâ dâvûde fe fezia minhum kâlû lâ tehaf, hasmâni begâ ba’dunâ alâ ba’dın fahkum beynenâ bil hakkı ve lâ tuştıt vehdinâ ilâ sevâis sırât. İnne hâzâ ahî lehu tis’un ve tis’ûne na’ceten ve liye na’cetun vâhidetun fe kâle ekfilnîhâ ve azzenî fîl hıtâb. Fe gafernâ lehu zâlike, ve inne lehu indenâ le zulfâ ve husne meâb.

Birinin Seni Düşünmesi İçin Dua

Birinin seni düşünmesi için dua etmek inançlı kimselerin en sık tercih ettiği eylemlerden biri haline gelmiştir. Nitekim birinin düşünmesi için edilen ve en sık tercih edilen 2 dua da aşağıdaki gibidir:

 • İnnî ene rabbuke fehla’ na’leyke, inneke bil vâdil mukaddesi tuvâ. Ve enahtertuke festemi’ li mâ yûhâ. İnnenî enallâhu lâ ilâhe illâ ene fa’budnî ve ekımis salâte li zikrî. İnnes sâate âtiyetun ekâdu uhfîhâ li tuczâ kullu nefsin bimâ tes’â. Fe lâ yasuddenneke anhâ men lâ yu’minu bihâ vettebea hevâhu fe terdâ. Ve mâ tilke bi yemînike yâ mûsâ. Kâle hiye asâye, etevekkeu aleyhâ ve ehuşşu bihâ alâ ganemî ve liye fîhâ meâribu uhrâ.
 • Fe elkâhâ fe izâ hiye hayyetun tes’â. Kâle huzhâ ve lâ tehaf se nuîduhâ sîretehâl ûlâ. Vadmum yedeke ilâ cenâhıke tahruc beydâe min gayri sûin âyeten uhrâ. Enıkzifîhi fît tâbûti fakzifîhi fîl yemmi felyulkıhil yemmu bis sâhıli ye’huzhu aduvvun lî ve aduvvun lehu, ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.

Ayrıca Birinin seni sevmesi için zikir yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın