Ana SayfaMucize DualarEla Yalemü Men Halak ve Hüvel Latıyfül Habiyr – Mülk Suresi

Ela Yalemü Men Halak ve Hüvel Latıyfül Habiyr – Mülk Suresi

Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr zikrini düzenli olarak çekecek olan kişiler faydalı sonuçlara ulaşacaklardır. Gerek dünyaevi gerekse de ahiret yaşantıları için en iyisini elde etmeleri konusunda bu dua son derecede etkili olacaktır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Mülk Suresinin 14. Ayeti

Mülk Suresinin 14. Ayeti
Mülk Suresinin 14. Ayeti

Öncelikle şunu belirtelim ki Mülk Suresinin 14. Ayeti ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr’dir. Bu duayı okuyan kişilerin tam da istedikleri türde bir yaşantıya sahip olmaları kesindir. Bereketli, hastalıklarla boğuşmadan ve başarılı bir yaşantıya sahip olmaları konusunda da bu duanın ne denli önem teşkil ettiği her zaman açığa çıkacaktır. Bu anlamda kuvvetli ve etkili bir dua olması nedeniyle de herkesin okuması tavsiye edilmektedir.

Mülk Suresi 14 Ayet İstihare Yapanlar

Mülk Suresi 14 Ayet İstihare Yapanlar yaşamlarının daha uygun hale geldiğini belirtmektedir. Bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua yazımızı da incelemenizi öneriyoruz. Ayrıca hasta olan insanların iyileştiği söylenmektedir. İşte o İstihare şu şekildedir:

 • Yatacağınız zaman yani uyku zamanınızda okuyun
 • Başlamadan Önce Niyeti Kalpten Yapınız Dille Söylemeyin
 • Mülk Suresi 14.Ayetini 9 Kere Okuyup Yatağınıza Yatın                                 
 •  Kimseyle Tek Kelime Dahi Etmeden Uyumanız Gerekir.

Mülk Suresi 14. Ayeti Fazileti

Mülk Suresi 14. Ayeti Fazileti oldukça fazladır. Bu içeriğimize benzer ev çabuk satılması için dua ile satanlar yazımızı da incelemenizi öneriyoruz. Bunlardan birkaçına örnek vermek gerekirse işte o faziletler şu şekildedir:

 • Cam ya da porselen bir kaba yazarak sonrasında su ile sildikten sonra kişilere içirilmesi durumunda hafızasını kuvvetlendirecektir.
 • Kağıda yazarak yastığın altına koyacak olan kişilerin isteklerini rüyalarında görmeleri kesin olacaktır.
 • Temiz tabağa ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr yazdıktan sonra yağmur suyuyla silerek 3 ya da 7 gün boyunca içirilmesi durumunda hafızayı ciddi manada etkileyecektir.

Ela Yalemü Men Halak ve Hüvel Latıyfül Habiyr Faziletleri

Bu ayet son derecede faydalı ve faziletli bir noktadadır. Ayrıca ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr faziletleri hususunda farklı farklı faydaları görmek genel itibarıyla memnun edecek olan bir konu durumundadır.

 • Gün içerisinde 812 kez bu ayeti okumak demek rüyasında ne isterse görecektir.
 • Bir bardak suya bu zikri okumak anlayış gücünü arttıracaktır.
 • 40 gün boyunca bu duayı okuyanların her istedikleri olacaktır.
 • Her gün 812 kez ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr çekecek olanların ruhani varlıklarla iletişim kurmaları ve bazı sırlara erişmeleri söz konusudur.
 • Devamlı olarak ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr zikrine devam edenlerin var olan zulümden kurtulmaları söz konusudur.
 • Yatmadan önce 7 kez ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr ayetini okuyanların her dilediği şeyi rüyasında görmesi kesindir.

Ela Yalemü Men Halak ve Hüvel Latıyfül Habiyr Ne İçin Okunur?

Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr ne için okunur konusu dahilinde de sorular gelişme gösterecektir. Ayrıca bu ayetin okunması halinde haneye bereket girmesi söz konusudur. Kişilerin feraha ve tüm muratlarına ulaşmaları konusunda bu dua bir hayli önem teşkil etmektedir. Genel olarak 33 ya da 99 kez olmak kaydıyla Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr ayetinmi okumak bir hayli sonuç yaratacak düzeyde olan bir dua olmaktadır. Aynı zamanda yatsı namazından sonra bu ayeti okumak önemlidir. Ayrıca Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr ayetini okuduktan sonra 3 kez İhlas Suresi ile 1 kez Fatiha Suresi okumak kaydıyla tüm istekleri iletmek önemlidir.

Ela Yalemü Men Halak ve Hüvel Latıyfül Habiyr Neye İyi Gelir?

Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr neye iyi gelir konusu dahilinde de sorgulamalar olacaktır. Kişilerin Allah’tan olan isteklerini bu ayet her zaman karşılamak adına etkili bir yöntemdir. Ayrıca Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr ayetini düzenli olarak okuyan kişilerin tüm işleri yolunda olacaktır. Bolluk bereket dolu bir hayat sürmek isteyenlerin bu zikri devamlı olarak okumalarında fayda vardır. Bu sayede Allah tüm isteklerini etkin bir biçimde karşılama konusunda da yeterli olacaktır.

Bunun yanında yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca bu yazımız hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın