Ana SayfaMucize DualarEşi ile İlişkiye Giremeyenler İçin Dua – Ayet

Eşi ile İlişkiye Giremeyenler İçin Dua – Ayet

Eşi ile ilişkiye giremeyenler için dua son derecede etkili bir yöntemdir. Ayrıca çiftler arasındaki cinsel soğukluğun giderilmesi konusunda bu tip yöntemlere sıklıkla yönelme durumu söz konusu olmaktadır. Bu dualar eşliğinde eşlere şerbet içirmek ya da sadece dua okumak oldukça etkili bir sonuç yaratacaktır. Bunun dışında eşler arasında böyle bir sorun olması durumunda bir hayli ideal şartlar gelişecektir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Cinsel İlişkinin Kolay Olması İçin Dua

Cinsel İlişkinin Kolay Olması İçin Dua
Cinsel İlişkinin Kolay Olması İçin Dua

Öncelikle şunu belirtelim ki tüm dualarda olduğu gibi cinsel soğukluk için olanlar da belli başlı kriterlere uygun bir halde gelişmelidir. Sadece bu şekilde fayda yaratacak ve bir hayli etkili bir yapıda kalması gibi bir gelişme de gündeme gelecektir. Ayrıca bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz. İşte Cinsel İlişkinin Kolay Olması İçin Duası şu şekildedir:

  • “Bismillâhi Allahümme cennibnâ-ş-şeytâne ve cennibi-ş-şeytâne ve mâ razaktenâ”

İlişkiye Girmeden Önce Okunacak Dua

İslam dini, iffet ve namusun korunmasını, evlilik içinde cinsel ilişki yaşamayı öğütler ve bu şekilde hayat süren müminleri takdir eder. Cinsel ilişki, evlilik bağlamında meşru ve helal kabul edilirken, evlilik dışı cinsel ilişki büyük bir günah olarak kabul edilir. Kişi evlendikten sonra İlişkiye Girmeden Önce Okunacak Dua olarak aşağıdaki duayı okuyabilir:

“Bismillâhi Allahümme cennibnâ-ş-şeytâne ve cennibi-ş-şeytâne ve mâ razaktenâ”

Eşi İle İlişkiye Giremeyenler İçin Dua

Eğer bir çift, cinsel ilişkiye girememe veya benzeri bir cinsel sorun yaşıyorsa, öncelikle bir uzmana danışmak ve bu konuda tıbbi yardım almak önemlidir. Cinsel sorunların altında çeşitli fiziksel veya psikolojik sebepler olabilir ve bir uzmanın değerlendirmesiyle sorunun nedeni belirlenerek uygun bir tedavi planı oluşturulabilir. İşte Eşi İle İlişkiye Giremeyenler İçin Duası yazımız içerisindeki duayı okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cinsel İlişki Korkusu İçin Dua

Cinsel ilişki korkusu, cinsel aktivitelerle ilgili kaygı ve endişe duyma durumudur. Bir kişi cinsel ilişkiye gireceği zaman, korku, anksiyete veya rahatsızlık hissedebilir. Bu durum, çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir ve farklı kişilerde farklı derecelerde görülebilir. İşte Cinsel İlişki Korkusu İçin Duası şu şekildedir:

“Allah’ım, kalbimdeki korku ve endişeyi hafiflet. Beni rahatlat ve cinsel ilişki konusundaki kaygılarımı gider. İlahi, beni sevgi, anlayış ve sabır içinde olmaya yönlendir. Yardım et ve beni hidayetinle aydınlat. Cinsel ilişkiyi evlilik bağlamında meşru ve helal bir şekilde yaşamayı nasip eyle. Allah’ım, bütün zorlukları aşabileceğimiz kudret sensin. Beni ve eşimi uygun bir şekilde birleştirmeyi nasip eyle. Amin.”

Cinsel Soğukluğu Gidermeye Yarayan İbni Hibban Duası

Eşler arasında cinsel münasebet olmaması son derecede ciddi bir sorun olmaktadır. Ayrıca cinsel soğukluğu gidermeye yarayan İbni Hibban Duası konusu dahilinde de hareket etmek mümkündür. Rakaik adlı kaynaktan bu duanın elde edilmesi söz konusudur. İbni Hibban Duası şu şekilde belirtilmektedir.

  • “Allah’ım! Bizi sevdiklerimiz ile ayrılığa düşürme! Bizleri sevdiklerimizle daima birleştir, asla uzaklaştırma. Bizi her işimizde olduğu gibi, ilişkilerimizde de doğru olan yola ilet. Bizleri karanlık ve kötü olandan kurtar. Allah’ım bizim ve sevdiklerimizi gönlünü, yolunu, duasını, sevgisini bir kıl, Amin.”

Bu duayı genel olarak uyumadan hemen önce yatakta okumak gerekecektir. Ayrıca her seferinde 10 kez tekrar etmekte büyük oranda fayda vardır. Eş ile beraber dış sesle okuyarak etkisinin daha da fazla olması rahatlıkla sağlanacaktır.

Cinsel soğukluğu giderme konusunda farklı farklı dualar her zaman etkili olacaktır. Bu hususta yer alan bir diğer dua da şu şekilde ifade edilmektedir.

  • “Allahım! Kovulmuş şeytanı bizden uzaklaştır. Bizleri sevdiklerimiz ile yakınlaştır. Aramızdaki muhabbeti ve sevgiyi artır. Bizi senin yardımına ihtiyaç duyduğumuz zaman yüz üstü bırakma. Sevdiklerimizin bizi daha çok sevip sayması için bizlerin yardımcısı ol. Amin”

Bu dua da her sabah kalkıldığında ya da gece yatmaya giderken 3 kez tekrar edilmelidir. İsteğe bağlı olarak eşle beraber okumak da daha etkili sonuçları doğuracaktır.

Cinsel Soğukluk İçin Ayet

Cinsel soğukluk için ayet konusunda da doğru bir biçimde hareket etmek önemlidir. Bu hususta Kur’an-ı Kerim’de yer alan Tahrim Suresi gerekli sonucu yaratacaktır. Tahrim Suresi 10 ayet ile beraber hareket etmek son derecede etkili olacaktır. Bir kağıda 50 kez yazılmasının ardından bir sürahi suya bu kağıtlar konulacaktır. Arkasından var olan yazıların silinmesi beklenecektir. Ayetlerin iyice silinmesi sonrasında da sudan şerbet yapılacaktır. Cinsel soğukluk yaşayan eşlerin 7 gün boyunca bu şerbeti içmesi sağlanacaktır. 7 günün sonunda da aradaki soğukluk problemi ortadan kalkacaktır. Eşlerin tamamen sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmaları konusunda da son derecede etkili bir yöntem olacaktır.

Eşimle Aramda Soğukluk Var Hangi Dua Okunur?

Eşiyle arasında soğukluk olanların dualara yönelmesi söz konusudur. Ayrıca eşimle aramda soğukluk var hangi dua okunur biçiminde hareket edeceklerdir. Bu hususta bir dua son derecede etkili olacaktır.

  • “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.”

Türkçe anlamı:

  • “Allah’ım kalplerimizi birleştir. Aramızı düzelt ve bizi kurtuluş yollarına ilet.

Bu duayı her gün 3 kez okumak kaydıyla etkili sonuçlara yavaş yavaş ulaşmak kesindir. Ancak sabah kalkıldığında ya da uykuya dalmadan önce bu duaya yer vermek son derecede önem teşkil edecektir.

Bunun yanında Eşi ile ilişkiye giremeyenler için dua yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Eşi ile ilişkiye giremeyenler için dua hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın