Ana SayfaMucize DualarEşinin Sana Bağlanması İçin Dua

Eşinin Sana Bağlanması İçin Dua

Eşinin Sana Bağlanması İçin Dua en çok araştırılan konular arasında yer alır. Dilerseniz gelin bu duanın ne gibi durumlarda kullanıldığına ve ne gibi durumlara iyi geldiğine bir bakalım. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Eşinin Sana Bağlanması İçin Dua 🤲

Eşinin sana bağlanması için dua şeklinde aramalar son yıllarda oldukça fazla sayıdadır. Bu nedenle internet üzerinde dua araştırması yapan kişilerin sayısının milyonlara vardığı söylenebilmektedir. Eşler, bazı durumlarda birbirinden uzaklaşabilir ya da ilişkiyi bitirme kararı alabilir. Bu tip durumların öncesinde bağlanmak için dua okumak ve bu ritüeli tamamlamak oldukça önemlidir. İslâm aleminde eşlerin birbirine bağlanması için okunacak dua Tebbet suresidir. Bu sure her gün 7 kez suya okunur ve okunmuş olan su eşe içirilir. Haftalar sonra etkisini gözle görülür şekilde göstermeye başlar.

  • “Bismillahirrahmanirrahim. Tebbet yedâ ebi lehebîn ve tebb. Mâ eğna anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyesla naren zâte leheb. Vemraethû hammâletelhatab. Fî ci diha hablün min mesed.”

Tebbet suresinin meali ise aşağıdaki gibidir:

  • “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Ebu Leheb’in elleri yok olsun, zaten yok oldu ya. Malı da kazandıkları da kendisine ömründe hiçbir yarar sağlamadı. O, alevin en bol olduğu yere gidecektir. Karısı da odun hamalı ve boynunda dolanmış bir ip ile ateşe girecektir.”

Bu duayı her gün 7 kez suya okuduktan sonra eşe içirerek bağlanma ritüelini gerçekleştirmek mümkündür. Allah-u Teala, inançlı kullarının her daim sesini duymaktadır.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua
Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Öncelikle Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua konusu ile alakalı maalesef kendi ağzından böyle bir dua çıkmamıştır. Ancak evliliklerin nasıl daha iyi olabileceği ile ilgili öğütler vermiştir. İşte bu videoda neler anlatmış izleyebilirsiniz

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi

Kocasını kendine bağlamak isteyen Müslüman kişiler için önerilen dua ve surelerden biri de Ayetel Kürsi’dir. Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi okumak son derece etkilidir. Her hafta 4 kez Ayetel Kürsi okuyarak belirli bir zaman sonra kocanın kendine bağlandığını gözle görmek mümkün hale gelecektir. Bazı eşler, evle ve eşiyle ilgisiz bir hayata sahip olabilmektedir. Bu durum eşleri rahatsız ediyor ise sığınılacak yer yine Allah-u Teala olmalıdır. Allah’ın kelamları ve surelerini dilinden düşürmeyen kişilerin sesi her daim duyulmaktadır.

Ayetel Kürsi’yi aşağıdaki gibi okumak gerekir:

  • “Allahû lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. La te’hûzühü sinetün velâ nevm. Lehu mâ fissemâvati ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehu illâ bi’iznih. Yâ’lemû mâ beyne eydiyhim vema halfehüm. Velâ yü-hitûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemavâti vel’ard. Velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.”

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan İçkiyi Bıraktıran Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kocayı Avucunun İçine Almak İçin Dua

Kocasını avcunun içine almak isteyen hem eve hem de kendine bağlanmasını isteyen hanımlar için bazı yollar vardır. Bu yollar sayesinde huzurlu ve mutlu bir evliliğin sırlarını çözümlemek mümkündür. Kocayı avucunun içine almak için dua ederek hem Allah’ın rızasını kazanmak hem de kocasıyla arasındaki bağı kuvvetlendirmek mümkündür. Şüphesiz ki Yüce Allah, dilinde ve kelamlarında duayı eksik etmeyen kişilerin dualarını her daim kabul etmektedir.

Kocasını avucunun içine almak isteyen, gün içerisinde birlikte vakit geçirmek isteyen kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bazı dualar vardır. Bu duaların düzenli bir şekilde okunarak ritüele dönüştürülmesi sonucunda Yüce Allah, duaları kabul etmektedir. Aynı zamanda meleklerini görevlendirerek duaya âmin dedirtmektedir. Bunun için aşağıdaki duayı abdestli bir şekilde günde 7 kez okumak yeterli olacaktır:

  • “Bismillahirrahmanirrahim. Elhamülillahillezî yümiskûssemavatis seb’a en takâ alel ârdî illâ biznîh. Hasbiyallahû lâ ilâhe illâ hû, aleyhî tevekkeltû ve hüve Rabbûl arşîl azîm. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahîl aliyyil azîm.”

Yukarıdaki duayı her gün abdestli olarak 7 kez okumak, kocanın eve bağlanması için yeterli olacaktır. Bu duayı vakit namazlarının ardından okumak ise etkilerini kat be kat arttıracaktır.

Ayrıca, Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Ayrıca, Eşinin Sana Bağlanması İçin Dua ile alakalı ilgili bir videoyu da izleyebilirsiniz.

Son olarak Eşinin Sana Bağlanması İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın