Ana SayfaMucize DualarEthem Dede Kayıp Bulma Duası – Kayıp Bulma Duası

Ethem Dede Kayıp Bulma Duası – Kayıp Bulma Duası

Ethem dede kayıp bulma duası son dönemlerin en çok merak edilen konuları arasında yer almaya devam ediyor. Kayıp bir kimseyi bulmak için bu duayı okumakta oldukça fayda vardır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ethem Baba Duası

Ethem Baba Duası
Ethem Baba Duası

Özellikle nereye koyduğunuz bir eşyanın nerede olduğunu hatırlamıyorsanız bu dua oldukça etkilidir. Ayrıca çalınan eşyaların da geri gelmesi için bu dua tercih edilebilir. Ayrıca, bu içeriğimize benzer Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımıza da bakabilirsiniz. İşte Ethem Baba Duası şu şekildedir:

 • Fe kulnâdribûhu bi ba’dıhâ kezâlike yuhyîllâhul mevtâ ve yurîkum âyâtihî leallekum ta’kılûn. Summe kaset kulûbukum min ba’di zâlike fe hiye kel hıcâreti ev eşeddu kasveh, ve inne minel hıcâreti lemâ yetefecceru minhul enhâr, ve inne minhâ lemâ yeşşakkaku fe yahrucu minhul mâu, ve inne minhâ lemâyehbitu min haşyetillâh, ve mâllâhu bi gâfilin ammâ ta’melûn.

İbrahim Ethem Gömleği Keten Duası

Gündelik hayatımızda aradığımız bir her şeyi her zaman bulamayabiliriz. Bu çok doğal bir şeydir. Çünkü kimi zaman insan bir nesneyi nereye bıraktığını hatırlayamayabiliriz. Bunun için İbrahim Ethem Gömleği Keten Duasını okuyarak kaybolan eşyalarınızı kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.

Ethem Dede Kayıp Bulma Duası Nasıl Yapılır?

Ethem Dede Kayıp Bulma Duası günümüzde en çok okunan duaların başında gelmektedir. Bunun sebebi ise insanların eşyalarının kaybolmasıdır. Kaybolan eşyanızı bulmak için Kureyş suresini 4 defa okuduktan sonra Fatiha ile birlikte İbrahim Ethem Hazretlerinin ruhuna hediye edilirse kaybolan eşyalarınız bulunacaktır. Ayrıca bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Ethem Dede Ethem Dede Gömleği Keten Dede

Ethem Dede Ethem Dede Gömleği Keten Dede tekerlemesi insanların kaybolan eşyalarını kısa süre içerisinde bulması için oldukça etkilidir. İşte o tekerleme şu şekildedir:

 • Ethem baba,Ethem baba
 • Gömleği keten baba
 • Benim bir kayıbım var
 • Bulursam sana 3 kulhü 1 fatiha

Kaybolan Birini Bulmak İçin Dualar

Kaybolan birini bulmak için dualar etmek inançlı kimselerin yapması gereken en önemli şeylerden biridir. İşte kaybolan birini kısa süre içerisinde bulmak ve getirmek için aşağıdaki duayı okumak yeterlidir.

 • E fe tatmeûne en yu’minû lekum ve kad kâne ferîkun minhum yesmeûne kelâmallâhi summe yuharrifûnehu min ba’di mâ akalûhu ve hum ya’lemûn. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ, ve izâ halâ ba’duhum ilâ ba’din kâlû e tuhaddisûnehum bi mâ fetehallâhu aleykum li yuhâccûkum bihî inde rabbikum e fe lâ ta’kılûn.
 • E ve lâ ya’lemûne ennallâhe ya’lemu mâ yusirrûne ve mâ yu’linûn. Ve minhum ummiyyûne lâ ya’lemûnel kitâbe illâ emâniyye ve in hum illâ yezunnûn. Fe veylun lillezîne yektubûnel kitâbe bi eydîhim summe yekûlûne hâzâ min indillâhi li yeşterû bihî semenen kalîlâ, fe veylun lehum mimmâ ketebet eydîhim ve veylun lehum mimmâ yeksibûn.

Yüksek Tesirli Kayıp Duaları

Yüksek tesirli kayıp duaları son zamanlarda hemen herkes tarafından sıkça araştırılıyor ve merak ediliyor. İşte yüksek tesirli kayıp duaları aşağıdaki listede bulunuyor:

 • Belâ men kesebe seyyieten ve ehâtat bihî hatîetuhu fe ulâike ashâbun nâr, hum fîhâ hâlidûn. Ve kâlû len temessenen nâru illâ eyyâmen ma’dûdeh, kul ettehaztum indallâhi ahden fe len yuhlifallâhu ahdehu em tekûlûne alâllâhi mâ lâ ta’lemûn. Vellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti ulâike ashâbul cenneh, hum fîhâ hâlidûn.
 • Ve iz ehaznâ mîsâka benî isrâîle lâ ta’budûne illâllâhe ve bil vâlideyni ihsânen ve zil kurbâvel yetâmâ vel mesâkîni ve kûlû lin nâsi husnen ve ekîmûs salâte ve âtûz zekât, summe tevelleytum illâ kalîlen minkum ve entum mu’ridûn. Ve iz ehaznâ mîsâkakum lâ tesfikûne dimâekum ve lâ tuhricûne enfusekum min diyârikum summe ekrartum ve entum teşhedûn.

Kayıp Bir Şeyi Bulmak İçin Okunacak Dua

Kayıp bir şeyi bulmak için okunacak dua sayesinde Yüce Allah’ın da izniyle kayıp eşyaları kısa sürede bulmak mümkün hale geliyor. Aziz Allah’a ellerini açarak aşağıdaki duaları her gün 5’er kez vakit namazlarıyla birlikte okumak yeterli olacaktır.

 • Summe entum hâulâi taktulûne enfusekum ve tuhricûne ferîkan minkummin diyârihim, tezâharûne aleyhim bil ismi vel udvân, ve in ye’tûkum usârâ tufâdûhum ve huve muharremun aleykum ihrâcuhum e fe tu’minûne bi ba’dil kitâbive tekfurûne bi ba’d, fe mâ cezâu men yef’alu zâlike minkum illâ hızyun fîl hayâtid dunyâ, ve yevmel kıyâmeti yureddûne ilâ eşeddil azâb, ve mâllâhu bi gâfilin ammâ ta’melûn.
 • Ulâikellezîneşteravul hayâted dunyâ bil âhirati, fe lâ yuhaffefu anhumul azâbu ve lâ hum yunsarûn. Ve lekad âteynâ mûsâl kitâbe ve kaffeynâ min ba’dihî bir rusuli ve âteynâ îsâbne meryemel beyyinâti ve eyyednâhu bi rûhil kudus, e fe kullemâ câekum resûlun bimâ lâ tehvâ enfusukumustekbertum, fe ferîkan kezzebtum ve ferîkan taktulûn.

Bunun yanında Ethem dede kayıp bulma duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Ethem dede kayıp bulma duası hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın