Ana SayfaMucize Dualar7 Defne Yaprağı Duası – Büyü Bozma Duası

7 Defne Yaprağı Duası – Büyü Bozma Duası

7 defne yaprağı duası son zamanların en çok merak edilen konuları arasında yer almaya devam ediyor. Bu dua genellikle büyü bozmak ve dileklerin kabul olması için İslam alimleri tarafından sıkça tavsiye edilmektedir. 7 defne yaprağı duası aslında Ayetel Kürsi olarak da bilinir. Bu noktada yapılması gereken şey 7 adet defne yaprağını yakmak ve bunun yanı sıra yazımız içerisindeki gibi Ayetel Kürsi okumaktır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

7 Defne Yaprağı İle Büyü Bozma

7 Defne Yaprağı İle Büyü Bozma
7 Defne Yaprağı İle Büyü Bozma

Özellikle son zamanlarda 7 Defne Yaprağı İle Büyü Bozma sık sık karşımıza çıkmaktadır. Çünkü üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler bu büyüyü bozmak için sık sık bu duanın nasıl edildiğini merak etmektedir. Büyüyü bozmada oldukça etkili olan bu dua nazarın çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

7 Defne Yaprağı Duası

Üzerinde büyü olduğuna inanan kişiler bu büyüyü bozmak için 7 Defne Yaprağı Duasını edebilirler. Ayrıca bu dua istek ve dileklerin kabul olması için de okunmaktadır.

  • Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm, lâ te’huzuhu sinetun ve lâ nevm, lehu mâ fîs semâvâti ve mâ fil ard, menzellezî yeşfeu indehû illâ bi iznih ya’lemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum, ve lâ yuhîtûne bi şey’in min ilmihî illâ bi mâ şâe, vesia kursiyyuhus semâvâti vel ard(arda), ve lâ yeûduhu hıfzuhumâ ve huvel aliyyul azîm.

7 Defne Yaprağı Ayetel Kürsi

Günümüzde 7 Defne Yaprağı Ayetel Kürsi olarak da bilinmektedir. Çok uzun yıllardan beri evlerimizde tütsü olarak kullanılan defne yaprağı evi güzel kokutmanın yanı sıra insan sağlığına da oldukça faydalıdır. Bununla birlikte üzerinizde nazar olduğunu düşünüyorsanız 7 Defne yaprağı Ayetel Kürsiyi okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

7 Defne Yaprağı Ya Vedud

7 Defne Yaprağı Ya Vedud nasıl yapılır sorusu oldukça merak edilmektedir. Bunun için öncelikle sevdiğiniz ve birlikte olmak istediğinizi kişinin adını defne yaprağının üzerine yazmanız gerekir. Hemen ardından Ya Vedud ismini tekrar etmelisiniz. Böylece sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağ oldukça güçlenecektir.

7 Defne Yaprağı Yakmak Ne İşe Yarar?

7 defne yaprağı yakmak ne işe yarar diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Çünkü 7 defne yaprağı yakmak genel itibarıyla üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 7 adet defne yaprağını yakmak ve yakarken Ayetel Kürsi okumanın büyüyü bozduğuna inanılır. Bu nedenle inançlı kimseler arasında sıkça uygulanan bir ritüeldir. Bu ritüel için yalnızca büyü gibi durumlar değil nazara gelindiği düşünülüyorsa da uygulanabilir.

Nazar Değmemesi İçin Hangi Dua?

Nazar değmemesi için hangi dua sorusunun yanıtı oldukça basittir. Dinimizde Nazar değmemesi için okunabilecek pek çok dua bulunsa da genellikle aşağıdaki dua okunmaktadır:

  • Fe kad kezzebû bil hakkı lemmâ câehum, fe sevfe ye’tîhim enbâû mâ kânû bihî yestehziûn. E lem yerev kem ehleknâ min kablihim min karnin mekkennâhum fîl ardı mâ lem numekkin lekum ve erselnâs semâe aleyhim midrâren ve cealnâl enhâra tecrî min tahtihim fe ehleknâhum bi zunûbihim ve enşe’nâ min ba’dihim karnen âharîn. Ve lev nezzelnâ aleyke kitâben fî kırtâsin fe le mesûhu bi eydîhim le kâlellezîne keferû in hâzâ illâ sihrun mubîn.

Etkili ve Kesin Nazardan Koruyan Dua

Etkili ve kesin nazardan koruyan dua genellikle Bakara suresinin aşağıdaki iki ayeti kerimesi olarak tercih ve tavsiye edilmektedir. İnançlı kimseler hem kendileri hem de sevdiklerinin nazardan sakınması için aşağıdaki iki duayı her gün abdestli bir şekilde vakit namazlarının ardından okumak suretiyle bunu gerçekleştirebilir:

  • El hamdu lillâhillezî halakas semâvâti vel arda ve cealez zulumâti ven nûr, summellezîne keferû bi rabbihim ya’dilûn. Huvellezî halakakum min tînin summe kadâ ecelâ, ve ecelun musemmen indehu summe entum temterûn. Ve huvallâhu fîs semâvâti ve fîl ard, ya’lemu sırrakum ve cehrekum ve ya’lemu mâ teksibûn. Ve mâ te’tîhim min âyetin min âyâti rabbihim illâ kânû anhâ mu’rıdîn.
  • Lâ ikrâhe fîd dîni kad tebeyyener ruşdu minel gayy, fe men yekfur bit tâgûti ve yu’min billâhi fe kadistemseke bil urvetil vuskâ, lânfisâme lehâ, vallâhu semîun alîm. Allâhu velîyyullezîne âmenû, yuhricuhum minez zulumâti ilân nûr, vellezîne keferû evliyâuhumut tâgûtu yuhricûnehum minen nûri ilâz zulumât, ulâike ashâbun nâr, hum fîhâ hâlidûn. lem tera ilellezî hâcce ibrâhîme fî rabbihî en âtâhullâhul mulk, iz kâle ibrâhîmu rabbiyellezî yuhyî ve yumîtu, kâle ene uhyî ve umît, kâle ibrâhîmu fe innallâhe ye’tî biş şemsi minel maşrıkı fe’ti bihâ minel magribi fe buhitellezî kefer, vallâhu lâ yehdil kavmez zâlimîn

Son olarak 7 defne yaprağı duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın