Ana SayfaMucize DualarEvli Kadını Aşık Etme Duası – Kesinlikle Etkili

Evli Kadını Aşık Etme Duası – Kesinlikle Etkili

Evli kadını aşık etme duası son zamanlarda internetin en çok aranan duaları arasında yer almaya devam ediyor. İnançlı kimseler evli kadını kendine aşık etmek istediklerinde aşağıdaki iki duayı okumaları yeterli oluyor. İslam alimleri tarafından da çokça kez önerilen bu duaları vakit namazlarının ardından abdestli bir şekilde okunması tavsiye ediliyor. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Evli Kadını Kendine Aşık Etme Duası

Evli Kadını Kendine Aşık Etme Duası
Evli Kadını Kendine Aşık Etme Duası

Öncelikle şunu belirtelim ki evli bir kadını kendini aşık etmek hiç uygun bir davranış değildir. Çünkü bu çok ayıp bir şeydir. Fakat yine de bazı insanlar sevdikleri hoşlandıkları birilerini kendilerine aşık etmek için aşağıdaki duayı okuyabilir. İşte Evli Kadını Kendine Aşık Etme Duası şu şekildedir:

Yusebbihu lillâhi mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ard, ehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey’in kadîr. Huvellezî halakakum fe minkum kâfiru ve minkum mu’min, vallâhu bimâ ta’melûne basîr. Halakas semâvâti vel arda bil hakkı ve savverakum fe ahsene suverakum ve ileyhil masîr. Ya’lemu mâ fîs semâvâti vel ardı ve ya’lemu mâ tusirrûne ve mâ tu’linûn, vallâhu alîmun bi zâtis sudûr.

Evli Birini Kendine Aşık Etmek

Başkasını kendine aşık etmek veya manipüle etmek etik olmayan bir davranıştır. Bir kişinin duygularını istismar etmek veya onları kendi isteğiniz doğrultusunda yönlendirmek, sağlıklı ilişkilerin temel değerlerine aykırıdır. Genellikle Evli Birini Kendine Aşık Etmek için aşağıdaki dua okunmaktadır. Ayrıca, bu içeriğimize benzer Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımıza da bakabilirsiniz.

  • E lem ye’tikum nebeullezîne keferû min kablu fe zâkû ve bâle emrihim ve lehum azâbun elîm. Zâlike bi ennehu kânet te’tîhim rusuluhum bil beyyinâti fe kâlû e beşerun yehdûnenâ fe keferû ve tevellev vestagnallâhu, vallâhu ganiyyun hamîd. Zeamellezîne keferû en len yub’asû, kul belâ ve rabbî le tub’asunne summe le tunebbeunne bimâ amiltum, ve zâlike alâllâhi yesîr. Fe âminû billâhi ve resûlihî ven nûrillezî enzelnâ, vallâhu bimâ ta’melûne habîr.

1 Günde Aşık Etme Duası

Birine ilgi duyuyorsanız, dürüst ve açık iletişim kurarak hissettiklerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak karşılıklı rızaya dayalı ve saygılı bir ilişkinin temellerine dikkat etmek önemlidir.

Eğer bir kişi sizi sevmiyorsa veya size karşı duygularını paylaşmak istemiyorsa, bu durumu kabullenmeli ve saygı duymalısınız. Bir kişinin duygularını değiştirmeye çalışmak yerine, kendiniz olmalı ve sağlıklı ilişkiler kurmaya odaklanmalısınız. Fakat gerçekten o kişinin sizinle sevgili olmasını istiyorsanız aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. İşte 1 Günde Aşık Etme Duası şu şekildedir:

  • İnnemâ emvalukum ve evlâdukum fitnetun, vallâhu indehû ecrun azîm. Fettekûllâhe mâsteta’tum vesmeû ve etîû ve enfikû hayran li enfusikum, ve men yûka şuhha nefsihî fe ulâike humul muflihûn. İn tukridûllâhe kardan hasenen yudâıfhu lekum ve yagfir lekum, vallâhu şekûrun halîm.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü

Başkalarının duygularını veya iradesini manipüle etmeye yönelik dualar veya büyüler etik değildir. İnsanların duygusal olarak bağımsız olmalarına ve kendi iradelerine sahip olmalarına saygı göstermek önemlidir. Özellikle günümüzde birine karşı farklı bir şeyler hisseden kişiler Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulünü okumaktadır. Böylece karşısındaki insan da kendilerine aşık olurlar. Ayrıca bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Birini Kendine Aşık Etmek İçin Hangi Dua Okunur?

Birini kendine aşık etmek için hangi dua okunur diye merak eden inançlı kimselerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. İşte birini kendine aşık etmek isteyen inançlı kimselerin okuması gereken dua aşağıdaki gibidir:

  • Yevme yecmeukum li yevmil cem’i zâlike yevmut tegâbuni, ve men yu’min billâhi ve ya’mel sâlihan yukeffir anhu seyyiâtihî ve yudhılhu cennâtin tecrî min tahtihâl enhâru hâlidîne fîhâ ebedâ, zâlikel fevzul azîm. Vellezîne keferû ve kezzebû bi âyâtinâ ulâike ashâbun nâri hâlidîne fîhâ ve bi’sel masîr.

Bir Kadını Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Bir kadını kendime nasıl aşık edebilirim sorusunun yanıtı her konuda olduğu gibi Yüce Allah’a el açmak ve dua etmekle mümkündür. Bir kadını kendine aşık etmek isteyen kişilerin okuması gereken dua aşağıdaki şekildedir:

  • Mâ esâbe min musîbetin illâ bi iznillâhi, ve men yu’min billâhi yehdi kalbehu, vallâhu bikulli şey’in alîm. Ve etîûllâhe ve etîûr resûl, fe in tevelleytum fe innemâ alâ resûlinâl belâgul mubîn. Allâhu lâ ilâhe illâ huve, ve alâllâhi felyetevekkelil mu’minûn. Yâ eyhuhâllezîne âmenû inne min ezvâcikum ve evlâdikum aduvven lekum fahzerûhum, ve in ta’fû ve tasfehû ve tagfirû fe innallâhe gafûrun rahîm.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası nasıl yapılır diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. Çok fazla kişi aşık etme duasının yapılış şeklini merak etmektedir. Aşık etme duasını her gün vakit namazlarının ardından iki kez okumak ve suya üflemek gerekiyor. Sonrasında suyu aşık edilmesi gereken kişiye içirmek gerekiyor. Duanın okunuşu şöyle:

  • Yâ eyyuhân nebiyyu izâ tallaktumun nisâe fe tallikûhunne li iddetihinne ve ahsûl iddete, vettekûllâhe rabbekum, lâ tuhricûhunne min buyûtihinne ve lâ yahrucne illâ en ye’tîne bi fâhişetin mubeyyinetin, ve tilke hudûdullâhi, ve men yeteadde hudûdallâhi fe kad zaleme nefsehu, lâ tedrî leallallâhe yuhdısu ba’de zâlike emrâ.

Bunun yanında Evli kadını aşık etme duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Evli kadını aşık etme duası hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın