Ana SayfaMucize DualarKalbi Cezbetme Duası – Kendini Sevdirme Duası

Kalbi Cezbetme Duası – Kendini Sevdirme Duası

Kalbi Cezbetme Duası en çok araştırılan konular arasında yer alır. Dilerseniz gelin bu duanın ne gibi durumlarda kullanıldığına ve ne gibi durumlara iyi geldiğine bir bakalım. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kalbi Cezbetme Duası

Kalbi cezbetme duası, sevdiği kişiyi elde etmek ve bir ilişki yaşamak isteyen inançlı kimseler tarafından sıkça okunmaktadır. Kalpleri birbirine bağlayan ve ilişkiyi güçlendiren bu dua sayesinde pek çok çift, ayrılığın eşiğinden dönmüşlerdir. Yüce Allah’a el açarak her şeyin çözümüne kavuşabilmek mümkündür. Şüphesiz ki o, inançlı kullarının sesini duyar ve her daim onlara yardım eder. Kalbi cezbetme duası aşağıdaki şekilde okunabilir:

  • Arapçası: Allahümme sahhirli ve meyilli veczib lî kulûbe ibâdike ecmaine minel insi vel cinni veclib. Lî havâtirahum bil mehebbetiddâimeti kâimeti aleddevâmi bi devâmileyli vennehar. Ente mukallibul kulûbi vel ebsar, Ya Azizû Ya Gaffar! Ya Celilu Ya Cabbar! Ya Muînu Ya Settar! Unsurnî nasran azîze, vefteh lî fetham mubiyne, vehzul edai hizlâ nen kebira. Fedemmehum tedmira, birahmetike ya erramer-rahımine ve selamun alel murseliyn. Vel hamdü lillahi rabbil alemin. Âmin, ecmain!

Yukarıdaki duayı her gün 10 kez okuyan inançlı kimseler, sevdiğinin kalbini cezbederek mutlu bir gelecek sürebilir. Müslümanların istedikleri herhangi bir şey için yalnızca Allah-u Teala’ya el açması gerekir. Bu sayede Yüce Allah da kullarının sesini işitir ve görür. Yukarıdaki duanın meali ise aşağıdaki gibidir:

  • Türkçesi: “Allah’ım! İnsanlardan ve cinlerden bütün kullarının kalplerini bana yönlendir. Onların tüm duygularını sürekli olarak bana celp et. Kalpleri ve gözleri eviren de sensin çeviren de sensin. Ey izzetli Aziz, bağışlayıcı Gaffar, mehabet sahibi Celil, her şeyin üstesinden gelen Cebbar, kullarına sonsuz yardım eden Muîn, kusurları örten Settar! Ne olur bana yardım et ve bir zafer ihsan eyle. Tüm alemlerin Rabbi olan Allah’a hamdü senalar olsun. Âmin!”

Günde 10 Defa Oku Herkes Seni Sevsin Duası

Her gün 10 kez okunması gereken ve bu sayede çevresindeki insanları kendine bağlayan bir dua vardır. Bu dua, son dönemde yeniden günde 10 defa oku herkes seni sevsin duası şeklinde paylaşılmaktadır. Yüce Allah, çevresinde sevilen ve sayılan kimselerden olmak isteyenlerin duasını her daim kabul etmektedir. Bunun için aşağıdaki duayı günde 10 kez okumak yeterli olacaktır. Birkaç ay içerisinde insanların bakış açılarının ve davranışlarının değiştiğini görmek mümkündür.

  • “Kul huve lillezine amenû huden ve şifâ.”

Yukarıdaki duayı her gün bir yaprağa 10 kez okumak gereklidir. Sonrasında bu yaprağı sürekli olarak kıyafetinin bir noktasında taşımak gerekir. Bu işlemi haftalar boyu tekrar ettikten sonra sonuç gözle görülür şekilde değişecektir. Allah-u Teala, kişinin ciddiyetini ve niyetini görecektir.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Halk Arasında İtibar Görmek için Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Allahümme Sahhirli ve Meyilli Okuyanların Yorumları

Allahümme Sahhirli ve Meyilli Okuyanların Yorumları
Allahümme Sahhirli ve Meyilli Okuyanların Yorumları

Öncelikle Allahümme sahhirli ve meyilli okuyanların yorumları birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Anlatılana ve bilinene göre kalpleri cezp etmek için okunmaktadır. Yüce Allah’a el açarak ve her gün 10 kez okuyarak etkilerinin görülebileceği bu duayı okuyanların yorumları aşağıdaki gibidir:

  • “Benimle olabileceğine ihtimal dahi vermezken internette karşıma bu dua çıktı. İnançlı ve ibadetlerini aksatmayan biri olduğum halde ilk kez görmüştüm. Hemen ertesi günü bu duayı günde 10 kez okumaya başladım ve farkı hissettim. Yüce Allah, beni ona onu da bana kavuşturdu. Allah’ıma hamdü senalar olsun.”
  • “Çevrede sevilen ve dışlanmayan biri olmak en büyük hayalimdi. Her zaman insanların iyiliğini düşünen ve bunun için bir şeyler yapan biriydim. Fakat ne yaparsam yapayım sevilmiyordum. Sonrasında Allahümme sahhirli ve meyilli okumayı düşündüm. Okumaya başladıktan sonra birkaç hafta içerisinde etkilerini görmeye başladım.”
  • “Allahümme sahhirli ve meyilli uzun yıllardır okuduğum dualardan biridir. Tüm Müslüman kardeşlerime tavsiye ederim.”

Ayrıca, Kalbi Cezbetme Duası ile alakalı ilgili bir videoyu da izleyebilirsiniz.

Son olarak Kalbi Cezbetme Duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın