Ana SayfaMucize DualarKocanın Karısının Her Dediğini Yapması İçin Dua – Etkili!

Kocanın Karısının Her Dediğini Yapması İçin Dua – Etkili!

Kocanın karısının her dediğini yapması için dua kadınların bazı dönemlerinde gerek gördüğü türdendir. Evli olmalarına rağmen sadık olmayan kocalara karşı bu tip dualar son derecede etkilidir. İlişkilerin bozulmaması hatta evliliğin sağlıklı bir biçimde ilerlemesi konusunda ne gerekiyorsa yapacak olan kadınların dualara yönelmesi de söz konusudur. Kocanın eşlerine bağlı olması ve gözünün dışarıda olmaması hususunda okunacak dualar son derecede etkili olacaktır. Genel itibarıyla bu dualarla beklenen sonuçları yakalamak söz konusudur. Genel itibarıyla bu duayı düzgün bir uygulamayla ve düzenli olacak şekilde hayata geçirmek oldukça uygun sonuçları beraberinde getirecektir.

Eşini Emrine Almak İçin Dua

Eşini Emrine Almak İçin Dua
Eşini Emrine Almak İçin Dua

Kişilerin eşleri üzerinde hakim olmak adına daimi olarak yararlanacakları dualar vardır. Bu hususta eşini emrine almak için dua konusu dahilinde en etkili çözümlere ulaşacaklardır. Bu hususta da en net sonuçlara ulaşmaları mümkün hale gelecektir. Bu duanın sonuçları son derecede etkin olmasından dolayı bir hayli güçlü olduğu da belirtilen konular arasında yer alacaktır. Genel itibarıyla kadınların bu tip bir duaya yönelmeleri söz konusudur. Eşi emri altına almak isteyenler genel itibarıyla Tebbet Suresi okuyacaklardır. Bu surenin okunuşu ve Türkçe manası da bir hayli önem teşkil edecek düzeydedir.

  • Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb.
  • Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.

Türkçe Anlamı:

  • Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
  • Ebu Leheb’in elleri kurusun, (yok olsun) zaten yok oldu ya. Malı da, kazandıkları da kendisine bir yarar sağlamadı. Alevli bir ateşe girecektir. Karısı da, odun hamalı (ve), Boynunda bükülmüş bir ip olarak (ateşe girecektir.)

Kocanın Karısının Her Dediğini Yapması İçin Dua

Kadınların eşlerinin kendilerine bağlı olması konusunda dualara yönelmeleri söz konusudur. Ayrıca kocanın karısının her dediğini yapması için dua konusu dahilinde de etkin neticeleri elde etmeleri kesindir. Kötü niyet içermeyecek olan bu dualar oldukça önem teşkil edecektir. Kocanın karısını sözlerini dinlemesi konusunda bu dualar oldukça etkili olacaktır.

İyi bir eş için dua etmek de önemlidir. Ancak bu tip duaları etmeden önce ne şekilde uygulamada bulunacağı da dikkate alınması gereken bir konudur.

  • İyi niyetle ve inanarak dua etmek
  • Duayı tavsiye edilen şekilde ve sayıda okunması önemlidir.
  • Duayı okumadan önce abdest almak gerekir.

Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Kocanın karısına bağlanması için dua konusu dahilinde de belli başlı yöntemler vardır. Bu hususta pek çok dua ve ritüel uygulaması söz konusudur. Ancak genel olarak 41 kez Vakia Suresi okumak en kesin yöntemleri içerecek düzeydedir. Bu duaya bağlı olarak kocanın karısına bağlanması ve sözünden çıkmaması gibi bir konu gündeme gelecektir. Söz konusu duanın ne şekilde okunacağı da mutlak suretle önemli olacaktır.

“Bismillâhirrahmânirrahîm

Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih. Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.”

Kocayı Eve Bağlamak İçin Hangi Dua Okunur?

Kocayı eve bağlamak için hangi dua okunur konusu itibarıyla Ya Vedud esması öne çıkmaktadır. Bu esmayı okumadan önceki süreçte yıkanarak hazır hissetmek önemlidir. Sonrasında da bu esmayı 99 kez okuduktan sonra iki ya da dört rekat namaz kılmak gerekecektir. Böylelikle kısa bir süre içerisinde netice almak gibi bir durum gelişecektir.

Ayrıca konu ile alakalı sıkça sorulan soruları da sizler için bir araya getirdik.

Son olarak yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın