Ana SayfaMucize DualarSevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin erkeğin seni sevmesi için dua etmek inançlı kimselerin sığınabileceği tek dayanak olarak da bilinmektedir. Kadınlar arasında giderek yaygınlaşmaya başlayan bu dua İslam alimlerine sorulan sorulara yanıt olarak da verilmektedir. Tüm detaylar yazımızın içerisinde. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua aşağıda yer almaktadır. Bu duayı abdest alarak yatmadan önce okumak ve okuduktan sonra sevdiğin erkeği düşünmek gereklidir. Böylece Yüce Allah inançlı kimselerin dualarını kabul edecektir.

  • Allahümme innî es’eluke hubbeke ve hubbe men yuhibbuke ve’l-amele’l-lezi yübelliğuni hubbeke. Allahummec’al hubbeke ehabbe ileyye min nefsî ve ehlî ve mine’l- mâil bârid.
  • Allah’ım! Senden Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim. Allah’ım! Senin sevgini, bana canımdan, ailemden ve soğuk sudan daha sevgili kıl.

Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna

Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna
Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna

Özellikle birinin seni sevmesi için okunacak Esmaül Hüsna, aşağıda belirtilmiştir. Bu esmayı 21 günde günde 70 ile 99 kez ve günde yalnızca 2 vakit olacak şekilde okunmalıdır.

Ya Hayyum, Ya Kayyum, Ya Rahman, Ya Vedud

Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna

Sevdiğin Kişinin Beni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin Kişinin Beni Sevmesi İçin Dua diye düşünen ve aslında kendini çaresiz hisseden kişilerin yanında yine her zaman olduğu gibi Allah-u Teala vardır. Onun seni sevmesi ve seninle birlikte olmak istemesi için okunması gereken dua aşağıdaki gibidir:

  • Ve lâ taktulû evlâdekum haşyete imlâkın, nahnu nerzukuhum ve iyyâkum, inne katlehum kâne hıt’en kebîrâ. Ve lâ takrabûz zinâ innehu kâne fâhışeten, ve sâe sebîlâ. Ve lâ taktulûn nefselletî harramallâhu illâ bil hakkı, ve men kutile mazlûmen fe kad cealnâ li veliyyihî sultânen fe lâ yusrif fîl katli, innehu kâne mensûrâ. Ve lâ takrabû mâlel yetîmi illâ billetî hiye ahsenu hattâ yebluga eşuddehu, ve evfû bil ahdi, innel ahde kâne mes’ûlâ.

Bunun dışında sizin de bildiğiniz oldukça tesirli bir Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua varsa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Birinin Seni Çok Sevmesi İçin Okunacak Dua

Mesela, “Rabbi İnne Limâ Enzalte İlâye Min Hayrin Fakir” duası kişinin kendisi veya başkası için hayırlı olan şeylerin verilmesi için yapılan bir duadır. Bu dua ile Allah’a yalvararak sevdiğiniz kişiyle ilgili isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Bunun dışında aşağıdaki Birinin Seni Çok Sevmesi İçin Okunacak Dua şu şekildedir:

Ve âti zel kurbâ hakkahu vel miskîne vebnes sebîli ve lâ tubezzir tebzîrâ. İnnel mubezzirîne kânû ihvâneş şeyâtîn, ve kâneş şeytânu li rabbihî kefûrâ. Ve immâ tu’ridanne anhumubtigâe rahmetin min rabbike tercûhâ fe kul lehum kavlen meysûrâ. Ve lâ tec’al yedeke maglûleten ilâ unukıke ve lâ tebsuthâ kullel bastı fe tak’ude melûmen mahsûrâ. İnne rabbeke yebsutur rızka li men yeşâu ve yakdiru, innehu kâne bi ibâdihî habîran basîra.

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua

Ayrıca Dil Tutukluğu İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sevdiğine Kavuşmak İçin Dua Edilir mi?

Sevdiğine kavuşmak için dua edilir mi diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. Özellikle Sevdiğine kavuşmak için dua etmek elbette ki mümkündür. Bunun yanı sıra yalnızca sevdiğine kavuşmak için değil herhangi bir şey için de dua edilmektedir. Yüce Allah inançlı kimselerin bir şey istemek için tek kapısıdır. Sevdiğine kavuşmak isteyenler aşağıdaki duayı tercih edilmektedir:

  • Kullu zâlike kâne seyyiuhu inde rabbike mekrûhâ. Zâlike mimmâ evhâ ileyke rabbuke minel hikmeti, ve lâ tec’al meallâhi ilâhen âhara fe tulkâ fî cehenneme melûmen medhûrâ. E fe asfâkum rabbukum bil benîne vettehaze minel melâiketi inâsâ, innekum le tekûlûne kavlen azîmâ. Ve lekad sarrafnâ fî hâzâl kur’âni li yezzekkerû, ve mâ yezîduhum illâ nufûrâ. Kul lev kâne meahû âlihetun kemâ yekûlûne izen lebtegav ilâ zîl arşı sebîlâ.

Bir Şeyin Olmasını İstiyorsak Nasıl Dua Etmeliyiz?

Bir şeyin olmasını istiyorsak nasıl dua etmeliyiz diye düşünenler için yanıt oldukça basittir. Bir şeyin gerçekleşmesi için öncelikle bunu kalpten istemek gereklidir. Bunun yanı sıra Yüce Allah’a gönülden bağlı olmak ve ibadetleri aksatmamak da önemlidir. Dua ederken de duayı vakit namazlarının ardından etmek tavsiye edilmektedir. Aşağıdaki dua bu noktada örnek teşkil eder:

  • Tusebbihu lehus semâvâtus seb’u vel ardu ve men fîhinne, ve in min şey’in illâ yusebbihu bi hamdihî ve lâkin lâ tefkahûne tesbîhahum, innehu kâne halîmen gafûrâ. Ve izâ kara’tel kur’âne cealnâ beyneke ve beynellezîne lâ yu’minûne bil âhirati hicâben mestûrâ. Ve cealnâ alâ kulûbihim ekinneten en yefkahûhu ve fî âzânihim vakrâ, ve izâ zekerte rabbeke fîl kur’âni vahdehu vellev alâ edbârihim nufûrâ. Nahnu a’lemu bimâ yestemiûne bihî iz yestemiûne ileyke ve iz hum necvâ iz yekûluz zâlimûne in tettebiûne illâ raculen meshûrâ.

Ayrıca Adaçayı Yakarken Okunacak Dualar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sonuç

Sonuç olarak, Sevdiğin erkeğin seni sevmesi için dua etmek, birçok insanın derdine deva olabilecek önemli dualar mevcuttur. Bu dua ile Allah’a yönelerek O’na samimi bir şekilde niyazda bulunabilir ve sevdiğiniz kişinin kalbinde sizin için yer açmasını dileyebilirsiniz. Dualarımız kabul olsun amin.

Sevdiğin Kişinin Beni Sevmesi İçin Dua ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Son olarak Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın