Ana SayfaMucize DualarKocayı Kendime Bağlamak İçin Dua – Mucize Dua!

Kocayı Kendime Bağlamak İçin Dua – Mucize Dua!

Kocayı kendime bağlamak için dua konusunda eşler arasında sevginin artmasını genel olarak sağlamaktadır. Ayrıca kadınların kocalarını devamlı olarak görmek istemeleri hususunda duaya yer vermeleri de önemlidir. Bununla beraber bazı dualar kendilerine son derecede yardımcı olacaktır. Ancak bu duaları temiz niyet ve amaçları dahilinde okumaları da genel itibarıyla önemli bir husus olarak kalacaktır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

Tebbet Suresi, 41 kez bir badak suya okunacaktır. Sonrasında da eşinin bağlanmasını isteyen kişi sudan bir yudum alacaktır. Ayrıca suyun geri kalanını da eşine içirecektir. İçirmeden önce 3 kez şu söylemlere yer vermesi de önemli olacaktır.

İlahi, eşimin bana bağlanmasını ve ilk günkü gibi aşık olmasını talep etmek ve bunu senin şanından ve yüceliğinden istemek, elbette ki senin varlığın için basit ama benim aciz varlığım için son derece önemli bir olgudur. Şimdiye kadar seni yüreğimde duyduğum anların hatırı için, eşimin bağlılığını ve kocamın sadakatini bana nasip eyle, amin.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Dua

Eşlerin bağlanmasına dair dualar, bazı amaçlar için okunmaktadır. Eşin gözünün dışarıda olması ya da ilgi göstermemesi gibi konular dahilinde tercih görmektedir. Bu dualar genel itibarıyla daha da etkili olması için suya okunmaktadır. Bununla beraber söz konusu etki yaratan dualar arasında Tebbet Suresi daha da yaygın olmaktadır.

Okunuşu:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
 • Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb.
 • Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb.
 • Seyeslâ nâren zâte leheb.
 • Vemraetühû hammâletelhatab.
 • Fî cî dihâ hablün min mesed.

Anlamı:

 • Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
 • Ebu Leheb’in elleri kurusun, (yok olsun) zaten yok oldu ya.
 • Malı da kazandıkları da kendisine bir yarar sağlamadı. (kurtarmadı)
 • (O) alevli bir ateşe girecektir.
 • Karısı da odun hamalı (ve),
 • Boynunda bükülmüş bir ip olarak (ateşe girecektir.)

Kocayı Kendine Bağlama Duası Ne Zaman Okunur?

Bağlama duasına dair zaman konusunda bir kısıtlama yoktur. Bununla beraber kocayı kendine bağlama duası ne zaman okunur hususunda bir bilgi söz konusu olmayacaktır. Herkes istedikleri süre zarfında bu duayı okuma şansına sahiptirler. Ancak niyetlerin içten ve samimi olması da bu süreçte gerekli olacaktır.

Denenmiş Kocayı Eve Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Eşleri eve bağlama duası konusunda farklı seçenekler vardır. Ancak denenmiş kocayı eve bağlamak duası nasıl okunur hususunda da Tebbet Suresi’nden sonra en çok okunan dua da şu şekilde ifade edilmektedir.

Bismillahirrahmanirrahim

İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun. 

Bu duanın okunmasından sonra 7 adet küp şekere farklı bir duanın söylenmesi de söz konusudur. Ayrıca bu 7 küp şekerin eşe yedirilmesi de gerekecektir. 7 gün sonunda da eşin evine ve karısına bağlı olması gibi bir durum söz konusu olacaktır.

Yaratmış olduğun nimetlerin hatırı için kocamı kendime bağlamak adına sana müracaat ediyorum Rabbim, beni bir hiçken yoktan var edip nimetlerin içerisinde bulunduran yüceliğinin ve hikmetinin hatırı için kocamın kalbinde muhabbetin yanıp tutuşmasını, kalbinin benim için atıp durmasını ve onun varlığının bana adanmasını talep ediyorum, amin.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Eşleri bağlamak adına okunacak olan duaların ne şekilde söyleneceği de önemli bir husustur. Bununla beraber kocayı kendine bağlama duası nasıl okunur gibi bir konu da genel itibarıyla gündeme gelecektir. Bu tip duaları okumak için tek şart abdestli olmaktır. Bu sayede de duaların daha da kolay bir biçimde kabul olması söz konusudur.

Son olarak Kocayı Kendime Bağlamak İçin Dua yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın