Ana SayfaMucize DualarKocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua – Denenmiş Dualar

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua – Denenmiş Dualar

Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua son zamanlarda kadınlar arasında en sık okunan ve araştırılan dualar arasında yer almaya devam ediyor. Kocasını kendine bağlamak isteyen inançlı kimselerin okuması gereken dua yazımız içerisindeki gibidir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Özellikle kocalarını kıskanan kadınlar kendilerini aldatmamaları için Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Duayı etmektedir. Bu duayı her gün vakit namazlarının ardından birer kez okumak ve sonrasında suya okuyarak o suyu kocanıza içirmeniz yeterli olacaktır. Böylece Yüce Allah’ın da izniyle hem kendinize hem de eve bağlamış olacaksınız.

Ve mâ yettebiu ekseruhum illâ zannâ, innez zanne lâ yugnî minel hakkı şey’â, innallâhe alîmun bimâ yef’alûn. Ve mâ kâne hâzâl kur’ânu en yufterâ min dûnillâhi ve lâkin tasdîkallezî beyne yedeyhi ve tafsîlel kitâbi lâ raybe fîhi min rabbil âlemîn. Em yekûlûnefterâhu, kul fe’tû bi sûretin mislihî ved’û menisteta’tum min dûnillâhi in kuntum sâdikîn. Bel kezzebû bimâ lem yuhîtû bi ilmihî ve lemmâ ye’tihim te’vîluhu, kezâlike kezzebellezîne min kablihim fanzur keyfe kâne âkibetuz zâlimîn. Ve minhum men yu’minu bihî ve minhum men lâ yu’minu bihi, ve rabbuke a’lemu bil mufsidîn.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

İslam dininde, evlilik ve ilişkilerde sevgi, saygı, sadakat ve anlayış gibi değerler önemlidir. Evlilik, eşler arasında birlikteliği ve karşılıklı destek ve mutluluğu sağlamak için kurulan kutsal bir bağdır. Bununla birlikte Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua şu şekildedir:

  • Ve in kezzebûke fe kul lî amelî ve lekum amelukum, entum berîûne mimmâ a’melu ve ene berîun mimmâ ta’melûn. Ve minhum men yestemiûne ileyke, e fe ente tusmius summe ve lev kânû lâ ya’kilûn. Ve minhum men yanzuru ileyke, e fe ente tehdil umye ve lev kânû lâ yubsırûn. İnnallâhe lâ yazlimun nâse şey’en ve lâkinnen nâse enfusehum yazlimûn. Ve yevme yahşuruhum keen lem yelbesû illâ sâaten minen nehâri yeteârafûne beynehum, kad hasirallezîne kezzebû bi likâillâhi ve mâ kânû muhtedîn.

Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Esma

Eşlerini çok seven ve onları kıskandıkları için kendilerinden başka birisiyle konuşmalarını bile istemeyen kişiler genellikle Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Esmaları okumaktadır. Bunun için genellikle “Ya Vedud” esması okunmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Eşimi Kendime Nasıl Bağlarım Dua

Eşimi kendime nasıl bağlarım dua konusu internetin en sık merak edilen ve araştırılan konu başlıkları arasındaki yerini koruyor. Eşini kendine bağlamak isteyen kadın ve erkek fark etmeksizin inançlı kimselerin okuması gereken dua aşağıdaki şekildedir. Bu duayı okuduktan sonra eşinizi düşünmeniz ve üflemeniz gerekecektir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • Kul lâ emliku li nefsî darran ve lâ nef’an illâ mâ şâallâh, li kulli ummetin ecel, izâ câe eceluhum fe lâ yeste’hırûne sâaten ve lâ yestakdimûn. Kul e raeytum in etâkum azâbuhu beyâten ev nehâren mâzâ yesta’cilu minhul mucrimûn. E summe izâ mâ vakaa âmentum bihi, âl’âne ve kad kuntum bihî testa’cilûn. Summe kîle lillezîne zalemû zûkû azâbel huld(huldi), hel tuczevne illâ bimâ kuntum teksibûn. Ve yestenbiûneke e hakkun huve, kul î ve rabbî innehu le hakkun ve mâ entum bi mu’cizîn.

Okunmuş Su İçin Hangi Dualar Okunur?

Okunmuş su için hangi dualar okunur sorusunun yanıtı oldukça basittir. Her dönem belirli aralıklarla merak edilen bu konu için yanıt aşağıdaki gibidir. Yüce Allah’ın da izniyle okunmuş suyu aşağıdaki duayla hazırlayabilirsiniz:

  • E lâ inne lillâhi mâ fîs semâvâti vel ard, e lâ inne va’dallâhi hakkun ve lâkinne ekserehum lâ ya’lemûn. Yâ eyyuhân nâsu kad câetkum mev’ızatun min rabbikum ve şifâun limâ fîs sudûri ve huden ve rahmetun lil mu’minîn. Kul bi fadlillâhi ve bi rahmetihî fe bi zâlike felyefrehû, huve hayrun mimmâ yecmeûn. Kul e raeytum mâ enzelallâhu lekum min rızkın fe cealtum minhu harâmen ve halâlen, kul allâhu ezine lekum em alâllâhi tefterûn. Ve mâ zannullezîne yefterûne alâllâhil kezibe yevmel kıyâmeti, innallâhe le zû fadlın alân nâsi ve lâkinne ekserehum lâ yeşkurûn.

Son olarak Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın