Ana SayfaMucize DualarNihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua – Kanıtlanmış Dua

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua – Kanıtlanmış Dua

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua konusundan bahsetmeden önce son zamanlarda boşanmaların artmasıyla evliliklerin nasıl düzeleceği konusu araştırılmaktadır. Bu anlamda kocanın karısına daha yakın olmasını sağlamak duaların gücü ve etkisi sayesinde mümkün olduğunu söylemek istiyoruz. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Diyanet🤲

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua DiyanetPin
Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Diyanet

Özellikle eşlerini başka kadınlardan kıskanan kadınlar onların kendilerinden başkalarını görmemeleri için dua etmektedir. Böylece kocaları yalnızca onlara bağlı olacaklar ve onlarla mutlu yaşayacaklardır. Çok fazla merak edilen Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Diyanet Ayetel Kürsi’yi okumaları gerektiğini söylemektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Yürürken Sürekli Düşen Çocuğa Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocalarını çok seven kadınlar onları aldatmamaları ve birlikte huzurlu bir yaşam sürdürmek Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua etmektedirler. Fakat bu duaların neler olduğunu merak ederler. İşte o dua şu şekildedir:

  • “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Esmaül Hüsna

Tabi ki de bir ilişkide öncelikli şey karşılıklı saygıdır. Karı koca her ne kadar birbirlerine karşı saygılı davranırlarsa ilişki o kadar uzun sürecektir. Bunun dışında kadınlar kocalarının onlara düşkün olması için dua etmektedir. Bu duayı bilmeyenler için Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Esmaül Hüsna olarak Tebbet suresi önerilmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kocanın Karısından Başkasını Görmemesi İçin Dua

Kocanın Karısından Başkasını Görmemesi İçin Dua araştırması yapılırken bu anlamda aşağıda yer vereceğimiz duayı özellikle Cuma günleri okumanızı öneriyoruz. 21 kez bu duayı okuduğunuzda eşinizin sizden başka kimseyi görmediğini, size gönülden bağlı kalmasını sağlayacaksınız. Duaların etkisi insanlar üzerinde oldukça güçlüdür. Bu anlamda kalpten yapılan dualar oldukça önemlidir.  Aşağıda yer alan duayı 21 kez okumayı unutmayınız.

‘’ Bismillahirrahmanirrahıym.

Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti. ‘’

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua olarak Tebbet Suresi okunmalıdır. Bu sureyi içi su dolu bardağa 41 kere okuyup üflemeniz gerekir. Duayı okuyan kadın bu sudan bir yudum alır ve kalan suyu eşine içirmesi gerekmektedir.

  • Tebbet Suresi

‘’ Bismillahirrahmânirrahîm.Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb.Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed. ‘’

  • Tebbet Suresi Anlamı

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah’ın adıyla. Ebu Leheb’in iki eli kurusun! Kurudu da. Malı ve kazandıkları ona fayda vermedi. O, alevli bir ateşte yanacak. Odun taşıyıcı olarak karısı da (ateşe girecek). Ve boynunda hurma lifinden bükülmüş bir ip olduğu halde.

Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Defa Okunacak Dua

Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Defa Okunacak Dua Evlilik içerisinde zaman zaman istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor. Özellikle de zaman içerisinde eşler arasındaki sevgi ve ilginin azalması pek çok ilişki içerisinde ortaya çıkıyor.

Böyle bir durumda evliliklerini kurtarmak ve eşlerinin kendisini sevmesini isteyen kişiler dualara yönelebiliyor. Ellerinden gelenleri yapmaları ardından dua ederek Allah’a tevekkül eden kimseler genel olarak duaların kabul olduğu yönünde geri dönüşler bildiriyor. Aşağıda yer alan duayı abdest alıp 44 defa okuyarak eşinizin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua Nihat Hatipoğlu

Sevgiliniz, kız arkadaşınız veya eşiniz ile alakalı sizin ve kendisinin sevgisini de artıracak bir dua ile karşınızdayız. İşte Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua Nihat Hatipoğlu aşağıda sizlerle:

“Allah’ım, sana şükürler olsun ki beni sevgi dolu bir eş ile bir araya getirdin. Eşimle birlikte hayatımıza bereket, huzur ve mutluluk vermeni diliyorum. Onu koru ve her türlü kötülükten uzak tut. Bizim aramızdaki sevgi, saygı ve sadakati arttır. Bize birlikte güzel bir hayat yaşama fırsatı ver. Bizim aramızda herhangi bir çekişme ya da kargaşa oluşmasına izin verme. Amin.”

Ayrıca, Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua ile alakalı ilgili bir videoyu da izleyebilirsiniz.

YouTube video

Son olarak Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın