Ana SayfaMucize DualarSevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua

Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua

Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımız ile karşınızdayız. Duaların her birinin belirli bir amacı vardır. İyi niyetleri olan ve kalpten dileyen herkesin isteklerine ulaşmalarında etkilidirler. Ayrıca çok sık karşılaşılan dualar arasında sevdiğinin resmine bakarak okunacak dua da yer almaktadır. Bu duanın amacı da hislerin karşılıklı olmasını sağlamaktır. Ayrıca gerçekten doğru uygulandığında son derecede tesirlidir. Ancak her duada olduğu gibi bunda da dikkat etmek gereken birtakım kriterler vardır. Öncelikli olarak bu duayla beraber istekleri kalpten iletmek gerekecektir. Duaların dinimizde çok eski dönemlerden beri olması ve isteklerimizi gerçekleştirmesi etkisi önemli etkenlerdir. Ayrıca bu duayla birlikte hayatını geçirmek istediği kişiyle hislerinin karşılıklı olmasını dileyen kişiler pek çok sonuca ulaşacaktır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua

Aşık olunan kişinin duygularının da aynı şekilde olması adına hayırlısını istemekte fayda vardır. Ayrıca sadece Allah’a dua ederek; bu isteğin gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Sevdiğinin resmine bakarak okunacak dua sayesinde mutlaka sonuç almak öne çıkan bir durumdur. Ayrıca kişilerin sabırlı davranmaları ve bu duaları belirli aralıklarla okumalarında da fayda vardır. Pek çok dua bu tip sonuçları verecek tesire sahiptir. Sevilen kişinin resmine bakılarak okunacak olan dualara dair çeşitlerin her biri aynı şekilde bir etki yaratacaktır. İnsanların gerçekten kalpten dileyerek bu dualarla Allah’tan yardım istemeleri karşılığını bulacaktır. Ancak dua okurken sabrını ve aynı niyetini korumalarında da fayda vardır. Ne kadar istekli olurlarsa duaların karşılığını o kadar etkili şekilde alacaklardır.

Kale rabbişrah lı sadrı Ve yessir lı emrı Vahlül ukdetem mil lisanı Yefkahu kavlı

(Taha 25-28)

Ayrıca Kabir Ziyaretinde Okunacak Dualar Cübbeli yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kocanın Resmine Bakarak Okunacak Dua

Kocanın Resmine Bakarak Okunacak DuaPin
Kocanın Resmine Bakarak Okunacak Dua

Evli kadınlar genelde eşlerinin belirli davranışlarından rahatsız olmaktadırlar. Bu davranışlara örnek vermek gerekirse, eve geç gelmeleri, başka kadınlara duyulan ilgi, çocuklara ve eşe ilgisizlik ve kaba davranışlar olarak özetlenebilmektedir. Bu durumlar için aşağıda verdiğimiz Kocanın Resmine Bakarak Okunacak Dua 77 kere okunursa fayda sağlayacaktır.

‘’ Bismillahirrahmanirrahim, Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Bilen-i bizatis sudür’’

Sevdiğimin Resmine Bakarak Okunacak Dua

Hoşlandığınız veya sevdiğiniz kişinin resmine bakarak okunacak dualar vardır. Bu duaları okuduğunuz takdirde, arzu ettiğiniz ve Allah tarafından da hayırlı görülen ilişkileriniz olumlu sonuçlanacaktır. Siz elinizden geleni yaptıktan sonra bu duaları okumayı ihmal etmeyin. Sevdiğimin Resmine Bakarak Okunacak Dua aşağıdaki gibidir:

  • 7 Adet Fatiha Suresi
  • 1 Adet Ayetel Kürsi
  • 3 Adet Felak Suresi
  • 3 Adet Nas Suresi

Sevgi ve Aşk Duaları

Karşı cinsin aşk ve sevgi duygularını arttırmaya yönelik dualar her zaman kesin sonuç verecektir. Ayrıca aşk ve sevgi duaları son derecede tesirli olacağından dolayı kişilerin amaçlarına ulaşmalarını destekleyecektir. İnsanların özel yaşantılarını olumlu yönde oluşturacak olan bu dualar; arada var olan soğukluğu da kaldıracaktır. Kadın erkek ilişkilerinin sevgi ve huzur dolu bir hal almasında da tesirli bir halde olacaktır. Bu hususta öne çıkan bazı dualar da vardır.

Kale rabbişrah lı sadrı Ve yessir lı emrı Vahlül ukdetem mil lisanı Yefkahu kavlı

(Taha 25-28)

Anlamı:

“Ya Rabbî,” dedi, genişlet göğsümü, kolaylaştır işimi, çözüver şu dilimin bağını.

Bu dua günün her saatinde okunmaktadır. Ancak sabah namazı saatlerinde okunduğunda daha da tesirli bir sonuç verecektir. Sabah namazından hemen sonra bu duayı 49 defa tekrar etmek etkisini daha da arttıracaktır. 21 gün boyunca her sabah namazı vaktinde bu eylemi tekrarlamak gerektiği tavsiye edilen bir konudur. Kocanın Resmine Bakarak Okunacak Dua için de uygulanabilmektedir.

Resme Bakarak Okunan Dua Nasıl Yapılır?

Sevilen kişinin hatırına girmek ve his beslemesini sağlamak için bazı dualar etkili olacaktır. Dua okuyan kişiyi hatırlaması, hasret duyması ve hep görmek istemesi gibi durumları bu dualar yaratacaktır. Ancak bu duaların hangi niyetle ve nasıl okunacağını bilmek de önemlidir. Resme Bakarak okunan dua nasıl yapılır şeklinde hassas bir hareket sergilemek gerekecektir. Öncelikle kişinin fotoğrafı üzerine 221 kez besmele okunarak üflemekle başlangıç yapılacaktır. Sonrasında da “Allah’ım olma doğma kulun … Senden hemen sonra bana hayrıyla gelsin” cümlesi tekrarlanır. Bu işlemler 61 gün boyunca tekrar edilecektir.

Ayrıca Dil Tutukluğu İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Aynı etkiyi uyandıracak başka bir dua daha vardır. Bu duayı 77 kez arka arkaya okumak yeterli olacaktır. Ancak niyet ettikten sonra bu duayı tekrarlama işlemlerini perşembeyi cumaya bağlayan gece yapmak daha tesirli sonuçlara ulaşma konusunda destek de sağlayacaktır. Ayrıca Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua için de bu uygulanmaktadır.

‘’ Bismillahirrahmanirrahim, Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Bilen-i bizatis sudür’’

Sevdiğimin Resmine Bakarak Okunacak Dua konusu ile alakalı en merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Kocanın Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımız ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

YouTube video

Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın