Ana SayfaMucize DualarSıcaklık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder? – Kesin Cevap

Sıcaklık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder? – Kesin Cevap

Sıcaklık büyüsü kaç günde etki eder sorusunun yanıtı son zamanlarda sıkça merak edilmekle birlikte inançlı kimseler tarafından araştırılıyor. Çünkü sıcaklık büyüsü, iki kişinin birbirleriyle yakınlaşmasını ve bağlanmasını sağlıyor. Büyünün etki süresi ise genel itibarıyla 3 gün olarak biliniyor. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yapılan Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Yapılan Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir?
Yapılan Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

İslam inancına göre, büyü veya sihir gibi olumsuz pratiklerin gerçekliği kabul edilmez ve bunlar insanları yanıltmaya yönelik batıl inançlar olarak değerlendirilir. Bu nedenle, İslam’da büyünün etkisi veya gerçekliği konusunda bir görüş birliği vardır: büyüye inanmak ve onun etkisini sormak yerine Allah’a güvenmek ve O’na yönelmek teşvik edilir. Fakat yaptığımız araştırmalara göre üzerinize bir büyü yapıldıysa bunun etkisi büyüye göre değişmektedir. 20 gün sürebileceği gibi 40 günde sürebilir. Ayrıca bunların dışında birkaç gün de sürebilir. Böylece Yapılan Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Sıcaklık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Sıcaklık büyüsü iki kişinin birbirine bağlanmasını ve bağlanmasını sağlamaktadır. Bu büyünün etki süresi genellikle 3-4 gündür. Böylece Sıcaklık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca, bu içeriğimize benzer Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımıza da bakabilirsiniz.

Onu Kendime Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Onu kendime bağlama duası nasıl yapılır diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. İnançlı kimseler hoşlandıkları birini kendine bağlayabilmek için aşağıdaki üç duayı okuyabilmekle birlikte bağlama işlemini gerçekleştirebilir. Ayrıca bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

  • İnnes sâate âtiyetun ekâdu uhfîhâ li tuczâ kullu nefsin bimâ tes’â. Fe lâ yasuddenneke anhâ men lâ yu’minu bihâ vettebea hevâhu fe terdâ. Ve mâ tilke bi yemînike yâ mûsâ. Kâle hiye asâye, etevekkeu aleyhâ ve ehuşşu bihâ alâ ganemî ve liye fîhâ meâribu uhrâ. Kâle elkıhâ yâ mûsâ. Fe elkâhâ fe izâ hiye hayyetun tes’â. Kâle huzhâ ve lâ tehaf se nuîduhâ sîretehâl ûlâ. Vadmum yedeke ilâ cenâhıke tahruc beydâe min gayri sûin âyeten uhrâ.
  • Li nuriyeke min âyâtinâl kubrâ. İzheb ilâ fir’avne innehu tagâ. Kâle rabbişrah lî sadrî. Ve yessir lî emrî. Vahlul ukdeten min lisânî. Yefkahû kavlî. Vec’al lî vezîren min ehlî. Hârûne ahî. Uşdud bihî ezrî. Ve eşrikhu fî emrî. Key nusebbihake kesîrâ. İz temşî uhtuke fe tekûlu hel edullukum alâ men yekfuluhu, fe raca’nâke ilâ ummike key takarra aynuhâ ve lâ tahzene, ve katelte nefsen fe necceynâke minel gammi ve fetennâke futûnen, fe lebiste sinîne fî ehli medyene summe ci’te alâ kaderin yâ mûsâ.
  • Kâlâ rabbenâ innenâ nehâfu en yefruta aleynâ ev en yatgâ. Fe’tiyâhu fe kûlâ innâ resûlâ rabbike fe ersil meanâ benî isrâîle ve lâ tuazzibhum, kad ci’nâke bi âyetin min rabbike, ves selâmu alâ menittebeal hudâ. İnnâ kad ûhıye ileynâ ennel azâbe alâ men kezzebe ve tevellâ. Kâle fe men rabbikumâ yâ mûsâ. Kâle rabbunâllezî a’tâ kulle şey’in halkahu summe hedâ. Kâle ilmuhâ inde rabbî fî kitâbin, lâ yadıllu rabbî ve lâ yensâ. Ellezî ceale lekumul arda mehden ve seleke lekum fîhâ subulen ve enzele mines semâi mâen, fe ahracnâ bihî ezvâcen min nebâtin şettâ.

Etkili ve Kesin Sonuç Veren Bağlama Duaları

Etkili ve kesin sonuç veren bağlama duaları İslam alimleri tarafından sıkça tavsiye edilmektedir. Bugüne kadar en büyük etkiyi gösteren ve kesin sonuç veren bağlama duaları aşağıdaki gibidir:

  • Kulû ver’av en’âmekum, inne fî zâlike le âyâtin li ulîn nuhâ. Minhâ halaknâkum ve fîhâ nuîdukum ve minhâ nuhricukum târeten uhrâ. Ve lekad eraynâhu âyâtinâ kullehâ fe kezzebe ve ebâ. Kâle e ci’tenâ li tuhricenâ min ardınâ bi sihrike yâ mûsâ. Fe le ne’tiyenneke bi sihrin mislihî fec’al beynenâ ve beyneke mev’ıden lâ nuhlifuhu nahnu ve lâ ente mekânen suvâ. Kâle mev’ıdukum yevmuz zîneti ve en yuhşeren nâsu duhâ.
  • Kâle lehum mûsâ veylekum lâ tefterû alâllâhi keziben fe yushıtekum bi azâb, ve kad hâbe menifterâ. Fe tenâzeû emrehum beynehum ve eserrûn necvâ. Kâlû in hâzâni le sâhirâni yurîdâni en yuhricâkum min ardıkum bi sihrihimâ ve yezhebâ bi tarîkatikumul muslâ. Fe ecmiû keydekum summe’tû saffâ, ve kad eflehal yevme menista’lâ. Kâlû yâ mûsâ immâ en tulkıye ve immâ en nekûne evvele men elkâ.

Bunun yanında Sıcaklık büyüsü kaç günde etki eder yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın