Ana SayfaMucize DualarSürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası arayanların sayısı son dönemde hızla artış göstermektedir. Nitekim bunu isteyen kişiler için kesin işe yarayan ve çok tercih edilen iki farklı dua bulunuyor. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Aşağıdaki iki duayı her gün okuyan inançlı kimselerin dilekleri kabul oluyor. Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası arayanlar için birebirdir.

  • Ve beşşirillezîne âmenû ve amilûs sâlihâti enne lehum cennâtin tecrî min tahtihel enhâr, kullemâ ruzikû minhâ min semeretin rızkan kâlû hâzellezî ruzıknâ min kabl ve utû bihî muteşâbihâ, ve lehum fîhâ ezvâcun mutahharatun ve hum fîhâ hâlidûn. İnnallâhe lâ yestahyî en yadribe meselen mâ beûdaten fe mâ fevkahâ fe emmellezîne âmenû fe ya’lemûne ennehul hakku min rabbihim, ve emmellezîne keferû fe yekûlûne mâzâ erâdallâhu bi hâzâ meselâ, yudıllu bihî kesîran ve yehdî bihî kesîrâ ve mâ yudıllu bihî illel fâsıkîn.
  • Keyfe tekfurûne billâhi ve kuntum emvâten fe ahyâkum, summe yumîtukum summe yuhyîkum summe ileyhi turceûn. Huvellezî halaka lekum mâ fîl ardı cemîan summestevâ iles semâi fe sevvâhunne seb’a semâvât, ve huve bi kulli şey’in alîm. Ve alleme âdemel esmâe kullehâ summe aradahum alel melâiketi fe kâle enbiûnî bi esmâi hâulâi in kuntum sadikîn.

Diğer Okunacak Dualar: Aynı Gün Getiren Dua

Seni Görmeden Duramasın Duası – Türkçe

Seni Görmeden Duramasın Duası
Seni Görmeden Duramasın Duası

Bu dua, özellikle uzakta olan sevdiklerimizi görmek istediğimizde kullanılabilir. Dua, Allah’tan izin ve yardım isteyen samimi bir yakarıştır. Bu dua, “Seni Görmeden Duramasın Duası” olarak bilinir ve şu şekildedir:

“Allah’ım! Sevdiğim kişiyi görmek için bana izin ver. Onu özledim ve ona kavuşmak istiyorum. Lütfen bana bu müjdeyi ver ve beni onunla bir araya getir. Sen her şeye güç yetirensin. Dualarımı kabul et, beni sevdiğim kişiyle buluştur. Amin.”

Seni Görmeden Duramasın Duası

Deli Gibi Özlemesi İçin Dua

Özlem duygusu insanların hayatında sıkça karşılaşılan bir duygudur. Bazı durumlarda özlem o kadar yoğun olur ki sevdiğinizi anlarsınız. Ayrıca bu yoğun duygudan kurtulmak için dua etmek ister. Kur’an-ı Kerim’de özlem için okunabilecek birçok dua bulunmaktadır. Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası alt kısımda listelenmiştir.

Rabbi inni lima anzalta ilayya min khayrin faqir

Deli Gibi Özlemesi İçin Dua

Ey Rabbim! Bana indirdiğin her ne hayır varsa ona muhtacım

Deli Gibi Özlemesi İçin Dua Anlamı

Sürekli Seni Düşünmesi İçin Etkili Dua

Özellikle Sürekli birine düşünmek, onunla ilgili duyguları yoğunlaştırmak ve sevgiyi artırmak için Kur’an-ı Kerim’de geçen birçok dua bulunmaktadır. Bu duaların en etkililerinden biri, alt kısımda belirtilmiştir.

  • Rabbena atina fid-dunya haseneten ve fil-ahirati haseneten ve kina azaben-nar”

Dikkatinizi Çekebilir: Cazibe ve Çekicilik Duası

Uyumasın Beni Düşünsün Duası

Uyumasın Beni Düşünsün Duası ise “Hasbünallahü ve ni’mel vekil” duasıdır. Bu dua da sevgilinin sizi düşünmesi için etkili bir dua olabilmektedir. Bu dua, “Allah bize yeter, o ne güzel vekildir” anlamına gelmektedir. Bu duaların yanı sıra, sevgili için en iyi olacak şekilde dua etmek de önemlidir.

Beni Görmeden Duramasın Duası

Beni görmeden duramasın duası ile sevdiğine kavuşmak isteyenlerin hayalleri gerçek oluyor. Bunun için İslam alimleri tarafından önerilen iki farklı dua bulunuyor. Her gün vakit namazlarının ardından birer kez okuyanlar sevdiğine kavuşabiliyor.

  • Fe ezellehumâş şeytânu anhâ fe ahrecehumâ mimmâ kânâ fîh. Ve kulnâhbitû ba’dukum li ba’din aduvv, ve lekum fîl ardı mustekarrun ve metâun ilâ hîn. Fe telekkâ âdemu min rabbihî kelimâtin fe tâbe aleyh, innehu huvet tevvâbur rahîm. Kulnâhbitû minhâ cemîa, fe immâ ye’tiyennekum minnî hudenfe men tebia hudâye fe lâ havfun aleyhim ve lâ hum yahzenûn.
  • Yâ benî isrâîlezkurû ni’metiyelletî en’amtu aleykum ve evfû bi ahdî ûfi bi ahdikum ve iyyâye ferhebûn. Ve âminû bi mâ enzeltu musaddikan li mâ meakum ve lâ tekûnû evvele kâfirin bih, ve lâ teşterû bi âyâtî semenen kalîlen ve iyyâye fettekûni. Ve lâ telbisûl hakka bil bâtılı ve tektumûl hakka ve entum ta’lemûn.

Bensiz Duramasın Yansın Tutuşsun

Bensiz duramasın yansın tutuşsun duası sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. İnançlı kimselerin aşağıdaki duayla birlikte Allah-u Teala’ya el açması sonucunda sevdiklerine kavuştuğu gözlemlenmiştir. Ayrıca aşkından yanıp tutuştuğu bilinmektedir.

  • E te’murûnen nâse bil birri ve tensevne enfusekum ve entum tetlûnel kitâb e fe lâ ta’kılûn. Ellezîne yezunnûne ennehum mulâkû rabbihim ve ennehum ileyhi râciûn. Ve iz faraknâ bikumul bahre fe enceynâkum ve agraknâ âle fir’avne ve entum tenzurûn.

Gözü Benden Başkasını Görmesin Duası

Gözü benden başkasını görmesin duası genellikle evli çiftler tarafından okunmaktadır. Nitekim bu duayı okuyan kimselerin eşlerinin gözü hiç kimseyi görmeyecektir. Ayrıca evine olan bağlılığı da hiç olmadığı kadar yüksek olacaktır.

  • Ve iz kultum yâ mûsâ len nasbira alâ taâmin vâhidin fed’u lenâ rabbeke yuhric lenâ mimmâ tunbitulardu min baklihâ ve kıssâiha ve fûmihâ ve adesihâ ve basalihâ, kâle e testebdilûnellezî huve ednâ billezî huve hayr, ihbitû mısran fe inne lekum mâ seeltum ve duribet aleyhimuz zilletu vel meskenetu ve bâu bi gadabin minallâh, zâlike bi ennehum kânû yekfurûne bi âyâtillâhi ve yaktulûnen nebiyyîne bi gayril hak, zâlike bi mâ asav ve kânû ya’tedûn.

Sonuç

Sonuç olarak, Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası kapsamında birçok duayı sizlerle buluşturduk. Bu duaları sık sık okuyarak, sevdiğiniz kişinin size olan bağlılığını ve sevgisini artırabilirsiniz. Sizin de konu ile alakalı sorularınız varsa yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bunun dışında Seni Görmeden Duramasın Duası konusu hakkında bilgi sahibi olmak için bilgilendirici bir videoyu alt kısma ekliyoruz. Dilerseniz o videoyu da izleyebilirsiniz.

Son olarak Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.

“Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası” üzerine bir yorum

Yorum yapın