Ana SayfaMucize DualarYa Vedud Yüzüne Oku Üfle – Dua ve Faziletleri

Ya Vedud Yüzüne Oku Üfle – Dua ve Faziletleri

Ya Vedud yüzüne oku üfle gibi işlemlerle kişilerin sorunlarını gidermeleri ve isteklerini karşılamaları kesindir. Allah’ın bu ismini sürekli olarak zikredecek olan kişilerin sonuç almaları kesindir. Ayrıca farklı uygulamaları hayata geçirmeleri halinde de var olan hedeflerine ulaşmaları genel olarak gelişecektir. Son derecede faydalı ve istenen sonuçları yaratacak olan Ya Vedud esması ve duası da oldukça makul bir seviyede kalacaktır.

Ya Vedud esmasının nimetlerinden yararlanacak olanların amaçlarına ulaşmaları kesin olmaktadır. Ayrıca Ya Vedud esması sayesinde herhangi bir sıkıntıyı gidermek gibi bir durum da gelişecektir. Çeşitli dualarının etkisi Ya Vedud esmasıyla da gündeme gelecektir. Genel olarak bu faydayı elde etme hususunda Ya Vedud esması son derecede uygun olacaktır.

Ya Vedud Duası

Allah’ın 99 isminin her biri mutlak yönde fayda sağlayacaktır. Aynı şekilde Ya Vedud duası da bu hususta etkili bir yerdedir. İslam alimi olanların ifadelerine göre de Ya Vedud esmasının tamamen sevgi odaklı bir sıfat olduğu söz konusudur. Bu yüzden bu esmanın ne kadar kutsal olduğundan da bahsedilmektedir. Düzenli olarak Ya Vedud esması okunduğu takdirde herkesin aradıklarını bulmaları kesin bir hal alacaktır.

“Yeryüzünde yaşayan ve dünyamızı aydınlatarak içinde bulunduğumuz stresli hayatı yaşanır kılan bütün nesillerin hatırı ile sana müracaat ediyor ve kutlu kullarının sevgili hediyeleri ile ruhumu sana arz ediyorum Allah’ım. Okyanusları, denizleri ve gezegenleri yaratan. Her bir yıldıza varıncaya kadar yine yeryüzünde ışıltılı bir şekilde, parlak bir biçimde rahmetini yansıtan çiçeklerden tut bize tatlı nimetler bağışlayan hayvanlara kadar her türlü varlığı bizim emrinize amade kılan, bizim ziynetler içerisinde kalmamızı sağlayan şüphesiz ki sadece sensin.”

“Bu nedenle aklı başında olan hiçbir kul, senden başka hiçbir varlığa müracaat etme ihtiyacı hissetmez. Ve yine bu nedenle senin varlığın ile tatmin olur ruhlar. Başka varlıkların sığınağına ve yuvasına yönelme düşüncesini aklının ucundan bile geçirmez. Çünkü sen, kuluna kafisin ve sen varken başka varlıklara yönelmek tamamen manasız ve boştur. Varlığının kıymetinin farkında olan sevgili kullarının ruhunda yeşerttiğin ve uyandırdığın aydınlık iklimi benim ruhuma da yansıt ve bu vesile ile bana duasını kabul eyleme şerefini bağışla Allah’ım, amin.”

Ya Vedud esmasını okuyan kişilerin muhakkak içten hareket etmeleri gerekecektir. Ayrıca hangi hedefleri için okuyorlarsa o amaçlarını kalplerinden geçirmelerinde de genel olarak fayda vardır.

Ya Vedud Esması Kaç Kez Okunduğunda Neye Yarar?

Ya Vedud esması kaç kez okunduğunda neye yarar konusu dahilinde de sorular olacaktır. Duaların farklı şekillerde ve uygulamalarda okunması değişik faydaları da beraberinde getirecektir. Ya Vedud, Ya Vedud esmasına fazlasıyla derin manalar yükleyeceklerdir. Farklı sayılarda Ya Vedud esmasını okumakla da bu durum gelişecektir.

  • Ya Vedud esmasını 77 kez okumak kaydıyla var olan maddi sorunlar ortadan kalkacaktır. Ayrıca hastalıklardan şifa bulma konusunda da bu dua son derecede önemli bir yerde olacaktır.
  • Ya Vedud duasını samimi bir biçimde ve anlayarak 33 kez okuyanların borçları kalmayacaktır. Ayrıca refah içerisinde yaşamaları konusu da gelişecek düzeydedir.
  • Ya Vedud esmasını 99 kez okuyan kişilerin toplum içerisinde saygı gören bir hal alacaktır. İnsanlar arasında parmakla gösterilen biri haline gelecektir.
  • Ya Vedud esmasını 21 kez okuyan kişilerin aile hayatı ve sosyal ilişkileri de normalden daha da iyi bir hal alacaktır. Çevrede fazlasıyla tanınan ve sevilen biri olmasını Ya Vedud esmasının faydaları arasındadır.

Yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın