Ana SayfaMucize DualarYedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri – Nasıl Bozulur?

Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri – Nasıl Bozulur?

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri son zamanlarda inançlı kimseler arasında sıkça merak edilmeye ve araştırılmaya devam ediliyor. Öncelikle şunu belirtelim ki yedirilerek yapılan büyüler birbirinden farklı belirtilere de sahiptir. Bu minvalde en büyük belirti fiziksel açıdan acı çekilmeye başlamasıdır. Ortada herhangi bir şey yokken hem fiziksel hem de mental açıdan yaşanan acılar büyünün belirtisi olarak meydana gelmektedir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yedirilerek Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Yedirilerek Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?
Yedirilerek Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Bir kişiye yedirilerek yapılan büyü veya sihir, kötü niyetli insanlar tarafından yapılan zarar verici bir eylemdir. Bu tür bir durumla karşılaşıldığında, büyünün etkisini kırmak ve bozmak için birçok yöntem vardır. Bunlardan en etkili olanı ise sabah, akşam dua etmeniz gerekir. Böylece Yedirilerek Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri

Yedirilerek yapılan büyü, kötü niyetli kişiler tarafından birine zarar vermek amacıyla yiyecek veya içecekler aracılığıyla uygulanan bir sihir türüdür. Bu tür büyülerin etkilerini anlamak ve tanımak önemlidir. Fark edilebilecek en etkili Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri ise vücudunuzun sıcaklığıdır. Ayrıca bir anda korku ve tedirginlik hissi de büyü yapıldığının belirtilerinden biridir.

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun yanıtı oldukça basittir. Özellikle sosyal medyanın popüler hale gelmesiyle birlikte hem büyü yapımı hem de bu konuların araştırılma kat sayısı artış göstermeye başlamıştır. Büyü yapıldığını anlayabilmek için öncelikle dikkat edilmesi gereken şey vücut sıcaklığıdır. Büyü sonrasında vücut sıcaklığında çoğu zaman dramatik değişiklikler meydana gelir. Bunun yanı sıra kişinin kasılıp titremeye başlaması da keza büyü yapıldığının göstergelerinden birisi olarak dikkat çeker.

Büyü yapılan birinde görülen bir diğer yan etkiyse ansızın gelen korku ve tedirginlik hissidir. Bu hissi aynı zamanda huzursuzluk da takip eder. Ortada herhangi bir sebep yokken yaşanan korku hissi ve içine doğan kötü hisler de büyünün belirtisi olabilir. Bunun yanı sıra daha fiziki olarak bir neden aranıyorsa aniden gelen bir baygınlık durumu da büyünün belirtisidir. Gözlerin kararması ve bayılacakmış gibi olmak buna verilebilecek örnekler arasında yer alır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinle Muhabbeti Artırmak İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Büyüyü Bozmada En Etkili Dualar

Büyüyü bozmada en etkili dualar İslam alimleri tarafından da sıkça paylaşılmaktadır. Son zamanlarda dikkat çeken bu dualar aşağıdaki gibidir:

  • Kul hel terabbesûne binâ illâ ıhdâl husneyeyn(husneyeyni) ve nahnu neterabbesu bikum en yusîbekumullâhu bi azâbin min indihî ev bi eydînâ, fe terabbasû innâ meakum muterabbisûn. Kul enfikû tav’an ev kerhen len yutekabbele minkum, innekum kuntum kavmen fâsikîn. Ve mâ meneahum en tukbele minhum nefekâtuhum illâ ennehum keferû billâhi ve bi resûlihî ve lâ ye’tûnes salâte illâ ve hum kusâlâ ve lâ yunfikûne illâ ve hum kârihûn.
  • Fe lâ tu’cibke emvâluhum ve lâ evlâduhum, innemâ yurîdullâhu li yuazzibehum bihâ fîl hayâtid dunyâ ve tezheka enfusuhum ve hum kâfirûn. Ve yahlifûne billâhi innehum le minkum, ve mâ hum minkum ve lâkinne hum kavmun yefrakûn. Lev yecidûne melceen ev magârâtin ev muddehalen le vellev ileyhi ve hum yecmehûn. Ve minhum men yelmizuke fîs sadakât, fe in u’tû minhâ radû ve in lem yu’tav minhâ îzâ hum yeshatûn. Ve lev ennehum radû mâ âtâhumullâhu ve resûluhu ve kâlû hasbunâllâhu se yu’tinâllâhu min fadlihî ve resûluhû innâ ilâllâhi râgıbûn.

Garantili Büyü Bozma Duası

Garantili büyü bozma duası son zamanların en çok araştırılan ve merak edilen konu başlıkları arasında yer almaya devam ediyor. İslam alimleri ve hocalar tarafından büyü bozma konusunda en etkili dua olduğu söylenen dua aşağıdaki gibidir. Bu duayı okurken muhakkak abdestli olmaya ve vakit namazlarının ardından okumaya da özen göstermek gerekiyor. Her gün 9 kez okunması da yine alimler tarafından tavsiye edilen şeyler arasında yer alıyor:

  • İnnemâs sadakâtu lil fukarâi vel mesakîni vel âmilîne aleyhâ vel muellefeti kulûbuhum ve fîr rikâbi vel gârimîne ve fî sebîlillâhi vebnis sebîl, farîdaten minallâh, vallâhu alîmun hakîm. Ve minhumullezîne yu’zûnen nebiyye ve yekûlûne huve uzun, kul uzunu hayrin lekum yu’minu billâhi ve yu’minu lil mu’minîne ve rahmetun lillezîne âmenû minkum, vellezîne yu’zûne resûlallâhi lehum azâbun elîm.

Son olarak Yedirilerek yapılan büyü belirtileri yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın