Ana SayfaMucize Dualar1 Günde Aşık Etme Duası – Aşk ve Dualar

1 Günde Aşık Etme Duası – Aşk ve Dualar

1 günde aşık etme duası hususunda daha çok eski ilişkilerine ya da evliliklerine dönüş yapmak isteyenler için sonuç almak kesindir. Son derecede etkili bir yöntem olmasının yanı sıra insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmesi de önemli bir kriter olmaktadır. Ayrıca fazlasıyla aktif bir biçimde okunan dualar arasında olması da bu hususta önem teşkil edecek düzeydedir. Bununla beraber oldukça güçlü ve etkili bir halde olması da muhtemel bir durum olarak kalacak seviyededir. Ayrıca bu duayı düzenli bir biçimde uygulamak da bu aşıklık halini sürekli olarak öne çıkarmada da etkin olacaktır. Devamlı olarak avantajlı bir biçimde olmaya da olanak tanıyacaktır.

Sevgiliyi Kendine Aşık Etme Duası

Kişilerin aşk sorunları dahilinde çözüm üretmelerinde dualar devreye girecektir. Bununla beraber sevgiliyi kendine aşık etme duası konusu dahilinde sonuç almak kesindir. Kısa süre içerisinde etkisini net bir biçimde fark etmek mümkün olacaktır. Sevilen kişilere daha da sağlam ve güven odaklı bir ilişki ortamını yaşamada bu dualar önem teşkil edecek bir düzeydedir. Ayrıca bu türdeki dualar pek çok kişi tarafından okunacak ve istenecek sonuçları elde etmelerini destekleyecektir. Bu süre zarfında da farklı farklı dualar her zaman gündemde olacaktır.

Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî. Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh. Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel .

Kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb. Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn.

Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah.

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğini kendine aşık etme duası konusu dahilinde karşı tarafın aşık olması söz konusudur. Öte yandan yanlış köşeye dua etmeme hususunda da önlem almak bir hayli önem teşkil edecektir. Ayrıca aşk ve bağlılık gibi konularda da bu dualar son derecede önem teşkil edecektir. Genel olarak Ya Vedud duası bu hususta da önem teşkil edecektir. Kişilerin arasındaki sorunları düzeltmede de bu dua bir hayli önemli bir haldedir.

Allahümme’ğfirli hatieti ve ‘amdi. Allahümmehdini li-salihı’l a’mali ve’l-ahlakı innehu la yehdi li salihıha ve la yasrifü’an seyyi’iha illa ente.

Türkçe anlamı:

Allah’ım (c.c), bilerek veya bilmeyerek işlediğim günahlarımı bağışla. Allah’ım (c.c.), bana işlerin ve ahlakın en iyisini nasip et. Her şeyin en iyisini ancak sen nasip edersin, kötüsünden de ancak sen alıkoyarsın.

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Herkes sevmek ve sevilmek isteyecektir. Bu hususta da ne şekilde hareket edeceğini bilmesi de önemli olacak olan bir durumdur. Birini kendine aşık etme duası konusu itibarıyla da hareket edeceklerdir. Son derecede faziletli olan bu dua kesin olarak iyi niyetle okunmalıdır. Ayrıca kısa sürede kabul görmesi de samimiyete bağlı olarak gelişecek düzeydedir.

Bismi’llâhi’r-ahmâni’r-Rahîm.

Elhamdü lillâhi rabbil’alemin

Errahmânir’rahim

Mâliki yevmiddin

İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în

İhdinessırâtel müstakîm

Sırâtellezine en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

Türkçe anlamı:

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.

Hamd o âlemlerin Rabbi,

O Rahmân ve Rahim,

O, din gününün maliki Allah’ın.

Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti.

Hidayet eyle bizi doğru yola,

O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışları ve o sapmışların yoluna değil.

Yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın