Ana SayfaOkuyanlarAllahümme Sahhirli Ve Meyilli Okuyanlar Yorumları

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Okuyanlar Yorumları

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli okuyanlar yorumları da son derecede ilginç ve ilgi çekici bir konumdadır. Ayrıca Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duası halk arasında Kendini Sevdirme Duası olarak da bilinmektedir. Öte yandan Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duası son derecede faydalı ve faziletli bir konumdadır. Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duasını okuyan pek çok kişi hayatının değiştiğini belirtmiştir. Bunun yanında diğer duaları okuyanlar tarafından anlatılmış tecrübeleri bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Okuyanlar Yorumları

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duasının ne kadar güçlü olduğunu bilmekte yarar var. Ayrıca Allahümme Sahhirli Ve Meyilli yorumları da bu noktada kanıt niteliğindedir. Bununla birlikte dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ve Huvel Kaviyyul Azîz Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • Duayı ettikçe içimde bir ferahlama ve daha refah bir yaşantıya sahip oldum. Allah’ın izniyle tüm hayatım düzene girdi.
  • Bu duayı her gün etmeye gayret gösteriyorum. Var olan borçlarımdan tamamen kurtuldum diyebilirim.

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Arapça

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Arapça
Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Arapça

Özellikle Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duası kendini sevmek ve kabul ettirmek için güçlü etki edecektir. Bununla beraber Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Arapça hali de yaygın olarak okunan dualar arasında yer almaktadır.

Bismillahirrahmanirrahim  Allahumme sahhirli ve meyilli veczibli ve leyyinli gulube ibadike ecmaine minelinsi velcinni veclibli havatirehüm bilmahabbetiddaimetil gaimeti aladdevami bidevamilleyli vennahar, ve ente mugallibulgulubi velebsari ya azizu ya gaffaru ya celilu ya cebbar, ya muinu ya settar, unsurni nasren azizen veftahli fethan mübina, vehzul cemia. eğdai hizlanen kebira, fedemmernahum tedmira, ve sallalahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vesellem.birahmetike ya erhamerrahimin. ve selamün alelmürselin. ve hamdulillahi rabilalemin.

Anlamı:

Allah’ım! İnsanlardan ve cinlerden bütün kullarının kalplerini bana musahhar et, onları bana meylettir, bana yönlettir. Onların duygularını sürekli bir sevgiyle bana yönlendir. Kalpleri ve gözleri evirip çeviren sensin. Ey izzetli Aziz, bağışlayıcı Gaffar, mehabet sahibi Celil, her şeyin üstesinden gelen kırık kalpleri onaran Cebbar, kullarına yardım eden Muîn, kusurları örten Settar! Ne olur, bana güçlüce yardım et, bana açık bir zafer ver, düşmanlarımı büyük bir yenilgiyle perişan et, onları “Biz onları yerle bir ettik.”Bütün bunları o sonsuz rahmetinle gerçekleştir, ey merhametlilerin en merhametlisi sensin! Allah’ın elçilerine selam olsun, Rabbu’l-âlemin olan Allah’a hamdü senalar olsun. Amin!

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Duası Fazileti

Nefis Sevme Duası olarak öne çıkan Allahümme Sahhirli Ve Meyilli fazileti bakımından da son derecede etkilidir. Kişilerin kendilerini sevmeleri ve kendilerini kabul ettirmeleri konusunda önemlidir. Ayrıca Allah ile bağlantı kurmak ve iç huzuru yakalamak isteyenler için de etkin bir yoldur.

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duası, kalbin kilidini açmak ve sevgiyle dolmasını sağlamak adına önemli bir yoldur. Öte yandan bu hususta son derecede güçlü bir halde kalmaktadır. Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duasına bağlı olarak karşıdaki kişilere kendini sevdirmek isteyenler için de önemli bir konumdadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ya Vedud Duasını Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Okurken Dikkate Edilmesi Gerekenler

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duasını okurken titiz olmakta yarar vardır. Ayrıca her duada olduğu gibi bu zikirde de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bununla beraber Allahümme Sahhirli Ve Meyilli okurken dikkat edilmesi gerekenler bir hayli ciddiye almak elzemdir.

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli okurken ilk olarak düzgün bir biçimde niyet etmek önemlidir. Ayrıca haram duygular ya da kişiler barındırmamak da niyet esnasında gereklidir. Tamamen iyi amaçlar dahilinde Allahümme Sahhirli Ve Meyilli okumak kaydıyla mutlak sonuca ulaşmak kesin olacaktır. Allah’ın tüm isteklerin karşılığını vermesi de ancak bu yönde gelişecek olan konular arasındadır.

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli okuyanlar yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer okuyanlar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Oktay Demirer

Oktay Demirer, Temel İslam Bilimleri Bölümü mezunudur. Özellikle Hadis, İslam hukuku ve tasavvuf anabilim dallarında uzmanlaşmıştır. Sosyoloji ve toplum merakından ötürü de dua okuyanlar hakkındaki yazılarını paylaşmaktadır.
Yorum yapın