Ana SayfaMucize DualarAnne İsmi ile Aşık Etme – Aşık Eden Dua!

Anne İsmi ile Aşık Etme – Aşık Eden Dua!

Anne ismi ile aşık etme son zamanlarda en çok aratılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Anne ismi ile birlikte aşık etme son dönemde bir ritüel olarak kullanılıyor. İnançlı kimseler anne ismi ile çeşitli dualar ve ritüeller uygulayarak sevdikleri kişiyi kendilerine aşık etmeyi deniyor. Yüce Allah’a sığınan ve el açan kimselerin çoğu için duaları kabul ediliyor. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Anne İsmi ile Aşık Etme

Anne İsmi ile Aşık Etme konusu hakkında bir açıklama yazalım. Aşk ve ilişkilerde doğallığın, dürüstlüğün ve karşı tarafın rızasının önemi büyüktür. Bir kişiye olan ilginizi veya sevginizi ifade etmek için samimi duygularınızı dile getirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

İlişkilerde başarı elde etmek için en önemli faktörlerden biri iletişimdir. Karşı tarafa saygılı ve anlayışlı yaklaşmak, hislerinizi açıklamak ve karşı taraftan gelen tepkilere saygı göstermek önemlidir.

Unutmayın ki herkesin kendi iradesi vardır ve insanların kalplerinin kontrol edilebilmesi mümkün değildir. Bu nedenle, gerçek sevgiyi teşvik eden doğal yollarla hareket etmek her zaman en uygunudur.

Aşık Etmek İçin Dua

Aşık Etmek İçin Dua
Aşık Etmek İçin Dua

Öncelikle Aşık etmek için dua etmek bir Müslümanın yapması gereken en doğru şeydir. Zira Yüce Allah, inançlı kimsenin kendine el açmasıyla birlikte niyetine bakar. Temiz ve saf niyetli olan kimselerin duaları genellikle kabul ediliyor. Aşık etmek için dua etmek isteyenler aşağıdaki iki duaya yönelebilmektedir:

  • Elif lâm râ kitâbun uhkimet âyâtuhu summe fussılet min ledun hakîmin habîr. Ellâ ta’budû illâllâh, innenî lekum minhu nezîrun ve beşîr. Ve enistagfirû rabbekum summe tûbû ileyhi yumetti’kum metâan hasenen ilâ ecelin musemmen ve yu’ti kulle zî fadlin fadlehu, ve in tevellev fe innî ehâfu aleykum azâbe yevmin kebîr.
  • İlâllâhi merciukum, ve huve alâ kulli şey’in kadîr. E lâ innehum yesnûne sudûrahum li yestahfû minhu, e lâ hîne yestagşûne siyâbehum ya’lemu mâ yusirrûne ve mâ yu’linûn, innehu alîmun bi zâtis sudûr. Ve mâ min dâbbetin fîl ardı illâ alâllâhi rızkuhâ ve ya’lemu mustekarrahâ ve mustevdeahâ, kullun fî kitâbin mubîn.

Eşi Aşık Etme Duası

Eşi aşık etme duası sayesinde kadın ya da erkek fark etmeksizin eve çok daha bağlanarak ailesiyle daha fazla vakit geçirir. Ayrıca, Eşi aşık etme duası eden inançlı kimselerin neredeyse hepsi eşinin eve ve ailesine bağlı olmamasından yakınır. Bu minvalde eşi aşık etmek isteyenlerin aşağıdaki duaları okuması öneriliyor:

  • Ve huvellezî halakas semâvâti vel arda fî sitteti eyyâmin ve kâne arşuhu alâl mâi li yebluvekum eyyukum ahsenu amelâ, ve le in kulte innekum meb’ûsûne min ba’dil mevti le yekûlennellezîne keferû in hâzâ illâ sihrun mubîn. Ve le in ahharnâ anhumul azâbe ilâ ummetin ma’dûdetin le yekûlunne mâ yahbisuhu, e lâ yevme ye’tîhim leyse masrûfen anhum ve hâka bi him mâ kânû bihî yestehziûn.
  • Ve le in ezaknâl insâne minnâ rahmeten summe neza’nâhâ minhu, innehu le yeûsun kefûr. Ve le in ezaknâhu na’mâe ba’de darrâe messethu le yekûlenne zehebes seyyiâtu annî, innehu le ferihun fahûr. İllâllezîne saberû ve amilûs sâlihât, ûlâike lehum magfiratun ve ecrun kebîr. Fe lealleke târikun ba’da mâ yûhâ ileyke ve dâikun bihî sadruke en yekûlû lev lâ unzile aleyhi kenzun ev câe meahu melek, innemâ ente nezîr, vallâhu alâ kulli şey’in vekîl.

Bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Anında Aşık Eden Dua

Anında aşık eden dua sayesinde inançlı kimseler sevdikleri kişiyi kendilerine doğrudan aşık edebilmektedir. Bunun için yapılması gereken şey aşağıdaki duayı suya üfledikten sonra suyu aşık olması istenen kişiye içirmektir. Bu ritüeli bir süre ara vermeden tekrarladıktan sonra Yüce Allah’ın da izniyle aşık olacaktır. Duanın okunuşu şöyledir:

  • Em yekûlûnefterâhu, kul fe’tû bi aşri suverin mislihî mufterayâtin ved’û menisteta’tum min dûnillâhi in kuntum sâdikîn. Fe illem yestecîbû lekum fa’lemû ennemâ unzile bi ilmillâhi ve en lâ ilâhe huve, fe hel entum muslimûn. Men kâne yurîdul hayâted dunyâ ve zînetehâ nuveffi ileyhim a’mâlehum fîhâ ve hum fîhâ lâ yubhasûn. Ulâikellezîne leyse lehum fil âhırati illân nâr ve habita mâ sanaû fîhâ ve bâtılun mâ kânû ya’melûn.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Türkçe

Bildiğiniz üzere dinimizde başkasının iradesini etkileyen veya manipüle eden herhangi bir uygulama yasaktır.

Aşk ve ilişki konularında doğal akışa uygun şekilde ilerlemeye, karşı tarafla iletişime geçmeye ve dürüst duygularla yaklaşmaya teşvik ediliriz. İnsanlar arasındaki ilişkilerin samimi olması önemlidir ve kişiye yapay yöntemlerle zorla aşık etme çabaları uzun vadede mutlu birlikteliklere katkıda bulunmayabilmektedir. Kısacası Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Türkçe konusu hakkında detaylı bilgi vermek pek de doğru olamaz.

Bunun yanında Anne İsmi ile Aşık Etme yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Sizin merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın