Ana SayfaMucize DualarZalim Kocaya Karşı Okunacak Dua – Aksi Kocaya Okuyun!

Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua – Aksi Kocaya Okuyun!

Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua sayesinde evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Her gün Aksi Kocaya Okuyun! Bazı eşler hayatın kendine ağır gelmesi sebebiyle bunun acısını eşlerinden çıkarmaktadır. Bu durum kadının üzülmesini ve evlilikten soğumasını sağlar. Bu durumu düzeltmek için türlü arayışlara girseniz de bu konuda duaların gücünü hatırlatmak isteriz. Bu tarz etkili ve tesirli mucize duaları öğrenmek isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua

Her bakımdan Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dualar sayesinde sıkıntılı durumların üstesinden gelebilirsiniz. Eğer evde terör estiren, sizi inciten ve kıran bir eşiniz varsa aşağıda yer alan duayı her gün sıklıkla yüzüne karşı okuyunuz.

‘’ Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane. ’’

Aksi Kocaya Okunacak Dua

Aksi Kocaya Okunacak Dua
Aksi Kocaya Okunacak Dua

Genellikle eşinizle yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturup, kavga etmeyi önlemek için her gün ‘’ YA VEDUD (C.C) ‘’ veya ‘’ YA KAVİYY (C.C) isimlerini sıklıkla söyleyebilirsiniz. Aile huzurunu yeniden sağlamak ve Aksi kocaya okunacak dua olarak Yasin-i Şerif okuyabilirsiniz. Ayrıca Salaten Tefriciye her gün okuyarak yuvanızın bozulmamasını sağlayabilirsiniz.

Eşlerin arasında kırgınlıklar ve şiddetli kavgalar olması durumunda ne yapacağını bilemeyen evli çiftler, bu konuda eşlerin arasındaki kırgınlıkları zamanla gideren aşağıda yer alan duayı okuyabilirsiniz.

‘’ Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih. 
Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. ‘’

Geçimsiz Koca İçin Okunacak Dua

Genellikle insanların özellikle sevdiklerinden ve yakınlarından can yakıcı bir durumla karşılaştıklarında üzüntü ve stres kaçınılmaz olur. Bu durumun üstesinden gelmek için duaların yardımına sığınabilirsiniz. Geçimsiz Koca İçin Okunacak Dualar arasında; Mümtehine suresi 4. Ve 5. Ayetini okuyabilirsiniz.

Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua kapsamında bu duayı okuduğunuzda kötü düşünceleri sizden uzak durmalarını ve sizin canınızı yaktıkları gibi kendilerine dönmesi adına Allah’a (C.C) Havale etmiş olacaksınız.

Mümtehine 4. Ayetinin Okunuşu:

‘’ Kad kânet lekum usvetun hasenetun fî ibrâhîme vellezîne meah(meahu), iz kâlû li kavmihim innâ bureâu minkum ve mimmâ ta’budûne min dûnillâhi kefernâ bikum, ve bedee beynenâ ve beynekumul adâvetu vel bagdâu ebeden hattâ tû’minû billâhi vahdehû, illâ kavle ibrâhîme li ebîhi le estagfirenne leke ve mâ emliku leke minallâhi min şey’İn, rabbenâ aleyke tevekkelnâ ve ileyke enebnâ ve ileykel masîr(masîru) ‘’

Mümtehine 5. Ayetinin Okunuşu:

‘’ Rabbenâ lâ tec’alnâ fitneten lillezîne keferû, vagfir lenâ rabbenâ, inneke entel azîzul hakîm(hakîmu). ‘’


Huysuz
 Kocaya Okunacak En Etkili Dua

Kendinizi kötülüklerden korunma kalkanı oluşturmak ve düşmanlarınızın kötü günler yaşamasını sağlamak için etkili dualar vardır. Bunlar arasında
Huysuz Kocaya Okunacak En Etkili Dua
sayesinde her bakımdan sizi düşman gibi gören kocanızı üzülmesini ve kötülüklerle karşılaşmasını sağlayacaksınız. Genellikle bu konuda bir çok insan, kendisine yaşattığı kötülükleri anlamak için bireyin kendisi de yaşamaları gerektiğine inanır.

İnsanlar bazı zamanlarda kendilerinin yaşamadığı durumları başkasına yaşatmak kolay gelir. Özellikle bu konuda farkındalığın artması ve empati kurabilmek için bireyin yaşattığını yaşaması gerektiğine Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua. Tamda bu noktada aşağıda yer alan duayı her gün okuduğunuzda karşı tarafın üzülmesini sağlayacaksınız.

‘’  Bismi’llâhi’r-rahmâni’r-rahîm

Allâhümme bi-satveti ceberûti gahrike. Ve bi-sür’ati iğâseti nasrike ve bi-ğayratike li-intihâki hurumâtike. Ve bi-himâyetike li-meni’htemâ bi-âyâtike. Neselüke yâ Allâhu yâ Garîbü yâ Semîu yâ Mücîbü yâ Serîu yâ Cebbâru yâ Mütekkebbiru yâ Gahhâru yâ Şedîdü’l batşi. Yâ men lâ yu’cizühü gahru’l cebâbirati velâ ya‘zumu ‘aleyhi helâkü’l mütemerridîne mine’l mülûki’l ekâsirati ve’l-a‘dâi’l fâcirati en-tec‘ale keyde men kâdenî fî nahrihî ve mekra men mekeranî ‘âiden aleyhi ve hufrate men hafera lî vâgı‘an hüve fîhâ. Ve men nesabe lî şebekete’l hıdâ‘i ic‘alhü yâ Seyyidî müsâgan ileyhâ ve müsâden fîhâ ve esîran ledeyhâ. ‘’

Özellikle Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua konusu ile alakalı en merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Aksi kocaya okunacak dua ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

https://www.youtube.com/watch?v=CAYo3G9xcf8

Son olarak Zalim Kocaya Karşı Okunacak Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın