Ana SayfaMucize DualarBirini Kendine Bağlamak İçin Dua – Denendi!

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua – Denendi!

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Kişilerin birinin kalbini kazanmak açısından dualardan yardım alması normaldir. Ayrıca birini kendine bağlamak için dua bu konuda son derecede etkilidir. Duaya inanan ve karşı cinsi yürekten isteyenler için bu büyüler etkili sonuçları verecektir. Ayrıca bu kısmetlerin gerçekten hayırlı olduğunu düşünerek; Allah’tan onları dileyenlerin etkili sonuçlara ulaşması garantidir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bağlama Duası Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Bağlama duasının etkisinin ne kadar kuvvetli olacağı ve ne kadar kısa sürede etki edeceği en çok merak edilen konular arasındadır. Ayrıca bağlama duası ne zaman etkisini gösterir sorusu en fazla gündeme gelen konular arasındadır. Bu dualar son derecede güçlü olması kadar her tekrar edildiğinde etkisi daha da artacaktır. Duanın edilmesiyle birlikte gelmesi istenen kişinin anıları tekrardan canlanacaktır. Eski aşını oldukça derinlerde hissedecektir.

Bağlama duasını eden kişilerin bu şekilde hareket etmelerini sürdürmeleri gerekmektedir. Ayrıca sabırlı davranmaları da sonuç almaları konusunda önemli bir etkendir. Allah’ın sabredenlerle beraber olduğunu unutmayarak, eskisi gibi güzel günlerin bir parçası olacakları anı beklemeye koyulmalıdırlar. Sevdikleri kişilerin geri döneceğinden emin bir biçimde bu duaları okuyarak, o günün muhakkak geleceği inancına sahip olmalıdırlar. Birini Kendine Bağlamak İçin Dua için inancını yitirmiş ve umudunu kaybetmiş olanların dua okumalarının bir faydası olmayacaktır. Kalplerinin inanmışlıkla dolu olduğu anlarda duaların daha da tesirli bir halde olduğunu bileceklerdir.

Bir Kişiyi Kendine Bağlamak İçin Dua

Allah’a karşı dua aracılığıyla bunu belirtmek kesinlikle geri çevrilmeyecektir. Ama sadece duayla yetinmeme ve onu etkilemek için sürekli bir çaba içerisinde olmanın bilincinde hareket etmekte fayda vardır. Ayrıca sabrederek gerçekten etkili bir sonuca ulaşmak kesin olacaktır. Bir Kişiyi Kendine Bağlamak İçin Dua Allah’a hayırlısını istemekle olacaktır. Duayla beraber hem sabır dileyecek hem de Allah’tan o kalbin sahibi olmayı istemekle beraber istenenlerin olduğunu görmek mümkün hale gelecektir.

Kişilerin sevdiklerinden gelecekleri haberleri bekleme konusunda sabır kavramı son derecede önemlidir. Bu süre zarfında güzel bir şekilde barışacakları günleri beklemekten geri kalmamalıdırlar. Ayrıca eskisi gibi mutlu anlar yaşayacakları zamanlar için dua etmekten asla vazgeçmemelidirler.

Bir Kadını Kendine Bağlamak İçin Dua

Karşınızdaki kadını etkilemek ve de kendinize bağlamak istiyorsanız Allah’a bol bol hayırlısı ve güzeli olması için dua etmeniz gerekmektedir. Kendi çabanızın ve karakterinizin yanında Allah’a tevekkül etmeniz de çok doğaldır. Bir Kadını Kendine Bağlamak İçin Dua Aşağıdaki duayı okuabilirsiniz:

Kul hüvellâhü ehad
Allâhüssamed
Lem yelid ve lem yûled
Ve lem yekün lehû küfüven ehad

İhlas Suresi

Bir Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua

Kadınlar da kimi zaman sevdikleri veya hoşlandıkları erkekleri aşık etmek isterler. Bunun için dünyevi yolları denedikten sonra Allah’a dua etmeleri de gereklidir. Rabbimiz hayırlı ve güzel olanı bilendir. Bu sebeple sizler Bir Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua etmek için aşağıdaki duaları okuyabilirsiniz.

  • El-Rahman esmasına nida
  • İhlas suresi
  • El-Vedud esmasına nida
  • Duha suresi
  • El-Mucip esmasına nida
  • İnşirah nidası

Ayrıca Kabir Ziyaretinde Okunacak Dualar Cübbeli yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua
Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğine ya da geri döndürmek istediğine yönelik dualar vardır. Ayrıca bu dualar bu kişilerin uzaklaşması adına ciddi bir engel oluşturacaktır. Sevdiğini kendine bağlamak için dua bu konuda oldukça yaygın bir halde olacaktır.

İnsanların aşık olduğu kişileri geri getirmek için özel dualara yönelmeleri söz konusudur. Ayrıca bu özel duaları Allah’tan dilemek ve o kişi için çaba göstermek gerekecektir. Allah; kader ile çabayı birbiriyle ilişkili kılmıştır. Bununla beraber kırgınlıkların olduğu ve araya soğukluğun girdiği kişileri geri getirme konusunda bu özel dualardan yararlanmanın etkisi ortaya çıkacaktır. Genelde Allah’a hayırlısı için dua etmeli ve Birini Kendine Bağlamak İçin En Etkili Dua şudur:

Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm.

Bağlama Duası Ederken Yapılması Gerekenler

Bağlama duasını ederken öncelikle niyeti açıkça belirtmek gerekecektir. Özellikle bağlama duası ederken yapılması gerekenler hususunda birtakım detayları ele almak gerekecektir. İlişkinin bittiği kişiler hakkında dua ederken öncelikle istekleri net bir biçimde belirtmekte fayda vardır. Ayrıca ilişkinin neden bittiğini bilmemek ve buna bir anlam verememek halinde de kabullenmekte de fayda vardır. Gerçekten ayrı düşülen kişinin ruh eşi olduğuna kesin olarak emin olma halinde bağlama duasına yönelmekte fayda vardır. Ancak bu şekilde net bir sonuç almak sabırlı davranıldığında ortaya çıkacaktır. Bu tip amaçlar için okunacak olan iki farklı duanın olduğunu bilmek gerekecektir. Birini Kendine Bağlamak İçin Dua ederken aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz:

  1. Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm.

Bu duanın Cuma günü toplamda 41 kez okunması gerekmektedir. Bu sayede niyet tam olarak belirtilecek ve kısa sürede etkisini gösterecektir.

  • Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

Bu duayı da 7 gün boyunca arka arkaya okumak kaydıyla faydasını görmek mümkün olacaktır.

Ayrıca Hamileyken Okunacak Dualar Nihat Hatipoğlu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua konusu ile alakalı en merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Birini Kendine Bağlamak İçin En Etkili Dua yazımız ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın