Ana SayfaMucize DualarErkeği Kendine Aşık Etme Duası – Denenmiş Dualar

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası – Denenmiş Dualar

Erkeği kendine aşık etme duası konusunda da öncelikli olarak doğru niyetle ve kalben inanarak hareket etmek gerekecektir. Ayrıca bu noktada belirli bir süre boyunca hareket etmek de yarar sağlanacak konuyu beraberinde getirecektir. İlk olarak iki rekat hacet namazı kılacak olanların sonrasında Hz. Muhammed’e salavat getirdikten sonra aşağıdaki duayı 7 kez okuması gerekecektir. Bu sayede de erkeğin kalbine sevgi tohumları ekilecek ve aşık olması Allah tarafından sağlanacaktır. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası
Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

İslam’da dua, Allah’a yönelme, O’ndan yardım isteme, şükretme ve O’na yakınlık arama amacıyla yapılır. Dua, samimi bir kalple ve Allah’ın rızasını gözeterek yapılmalıdır. Başka bir insanın duygularını etkileme veya zorlama amacıyla yapılan dualar, etik olmayan ve başkalarının iradesine müdahale anlamına gelebilir.

Önemli olan, karşılıklı sevgi, anlayış ve saygı temelinde sağlıklı bir ilişki kurmaktır. İslam, insanların birbirine saygı göstermelerini, dürüst olmalarını ve sevgiyle yaklaşmalarını öğütler. Dini değerlere uygun bir şekilde hareket etmek ve Allah’ın rızasını gözetmek, sağlıklı bir ilişki kurmak için önemlidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevgiliyle Arayı Düzeltmek İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası şu şekildedir:

“Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ.

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

İlk olarak iki rekat hacet namazı kılacak olanların sonrasında Hz. Muhammed’e salavat getirdikten sonra aşağıdaki duayı 7 kez okuması gerekecektir. Bu sayede de erkeğin kalbine sevgi tohumları ekilecek ve aşık olması Allah tarafından sağlanacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Aynı Gün Getiren Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Erkeği Kendine Aşık Etme Duası şu şekildedir:

  • Allahümme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Eğer bir kişiyle sevgi dolu ve sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız, iletişimi geliştirmek, samimi bir şekilde tanımak, anlamak ve destek olmak gibi sağlıklı ilişki kurma yöntemlerine odaklanmanız önemlidir. Her iki tarafın da karşılıklı rızaya dayalı olarak birbirine sevgiyle yaklaşması, daha sağlıklı ve dengeli bir ilişkinin temelini oluşturur. Ayrıca Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası da bu konuda sizlere yardımcı olabilir.

Barışmak İçin Dua

Allah, kalbimizden geçenleri iyi niyetler etrafında her zaman gerçekleştirecektir. Bu dualarla beraber herkesin Allah’tan dualarla beraber harekete geçmesi önemli olan konular arasındadır. Özellikle eşi ya da diğer aile bireylerinden herhangi biriyle barışma konusunda da dualar devreye girecektir. Barışmak için dua konusu dahilinde de tüm dargınlıkları sonlandırmak gibi bir gelişme açığa çıkacaktır. Ayrıca yakınlarının bu durumlarına üzülen üçüncü kişiler de aynı tip tutumu takınma gereği içinde yer alacaktır.

“Ya Halimü ze’l-enati fela yuadilühü şey’ün min halkıh” her gün tatlı bir gıda ürününün üzerine 7 kez okunup üflendikten sonra yedirildiğinde dargınlıklar son bulacaktır.

  • “Bismillahirrahmanirrahim Allahümme ellif beyne kulubina ve aslih sübüles-selami ve neccina minez-zulümati ilen-nuri ve cennibnel-fevahışe ma zahara minha ve ma betane. Allahümmehfazna fi esma’ına ve ebsarina ve ezvacina.”

Türkçe manası:

  • Allah’ım! Kalplerimizi birleştir. Bizleri ayrılığa düşürme. Aramızı ve sosyal ilişkilerimizi düzelt. Bizi doğru yola ilet. Bizi şirk, küfür ve nifak karanlıklarından kurtar, iman ve islam aydınlığına çıkar, bizi her türlü çirkinlik ve edepsizliğin açığı ve gizlisinden uzaklaştır. Allah’ım Kulaklarımızı, gözlerimizi ve eşlerimizi her türlü kötülükten ve günahtan koru.

Son olarak Erkeği kendine aşık etme duası yazımızın sonuna geldik. Bunun yanında yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın