Ana SayfaMucize DualarErkeği Kendine Bağlamak İçin Dua

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua yazımız ile beraberiz. İlişkilerde sevgi ve bağın güçlendirilmesini amaçlayan dualar yer alır. Bu tür dualar, bir kadının sevdiği erkekle daha sağlam bir bağ kurmak, ilişkiyi derinleştirmek veya kaybolmuş olan sevgiyi yeniden canlandırmak için yapılır. Allah’a yönelerek samimi niyetlerle yapılan bu dualar, çiftler arasındaki iletişimi güçlendirebilir ve karşı tarafın kalbinde pozitif etkiler yaratabilir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua

Erkeği kendine bağlamak için dua son zamanlarda internetin en çok araştırılan konu başlıkları arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Kısacası erkeği kendine bağlamak isteyen kadınlar tarafından okunması gereken dua aşağıda yer alıyor. Bu iki duayı erkeğin suyuna okumak ve üflemek sonrasında da bağlanması istenen erkeğe içirmek gerekiyor.

  • Yevme tebyaddu vucûhun ve tesveddu vucûh, fe emmellezînesveddet vucûhuhum e kefertum ba’de îmânikum fe zûkûl azâbe bimâ kuntum tekfurûn. Ve emmellezînebyaddat vucûhuhum fe fî rahmetillâh, hum fîhâ hâlidûn.
  • Tilke âyâtullâhi netlûhâ aleyke bil hakk, ve mâllâhu yurîdu zulmen lil âlemîn. Ve lillâhi mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ard, ve ilâllâhi turceul umûr. Kuntum hayra ummetin uhricet lin nâsi te’murûne bil ma’rûfi ve tenhevne anil munkeri ve tu’minûne billâh, ve lev âmene ehlul kitâbi le kâne hayran lehum, minhumul mu’minûne ve ekseruhumul fâsikûn.

Sevdiğin Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğin Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua
Sevdiğin Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua

Öncelikle Sevdiğin Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua konusuna bakalım. Allah’a yönelerek samimi niyetlerle dua etmek önemlidir. İlişkilerde sağlıklı ve sevgi dolu bir bağ kurmak için şu genel duayı yapabilirsin:

“Allah’ım, kalbimdeki sevgiyi doğru yolda kullanabileceğim ve hayırlı ilişkilere dönüştürebileceğim bir şekilde kontrol etmeme yardım et. Sevdiğim erkek ile aramızda derin bir anlayış, saygı ve sevgi dolu bir ilişki oluşmasına vesile olmanı dilerim. İkimizin de mutluluğunu artırarak beraber güzel zamanlar geçirebilmeyi nasip eyle. Dualarım kabul olsun.”

Aşık Eden Tesirli Dualar

Aşık eden tesirli dualar İslam alimleri tarafından sıkça önerilmekle birlikte son zamanlarda popülaritesini de giderek artırmaktadır. İnançlı kimselerin aşık eden tesirli dualar ile ilgili çok sık araştırmaları bulunuyor. Aşık eden tesirli dualar aşağıda bulunuyor. Bu duaları her gün okuyarak bir ritüel haline getirmek sonucunda aşkla ve mutlu sonla biten bir ilişkiyi meydana getirmektedir.

  • Yâ eyyuhâllezîne âmenû lâ tettehızû bitâneten min dûnikum lâ ye’lûnekum habâlâ, veddû mâ anittum, kad bedetil bagdâu min efvâhihim, ve mâ tuhfî sudûruhum ekber, kad beyyennâ lekumul âyâti in kuntum ta’kılûn.
  • Hâ entum ulâi tuhıbbûnehum ve lâ yuhıbbûnekum ve tu’minûne bil kitâbi kullihi, ve izâ lekûkum kâlû âmennâ, ve izâ halev addû aleykumul enâmile minel gayz, kul mûtû bi gayzikum, innallâhe alîmun bi zâtis sudûr. İn temseskum hasenetun tesû’hum, ve in tusibkum seyyietun yefrahû bihâ ve in tasbirû ve tettekû lâ yadurrukum keyduhum şey’a, innallâhe bi mâ ya’melûne muhît.
  • İz hemmet tâifetâni minkum en tefşelâ vallâhu veliyyuhumâ ve alâllâhi fel yetevekkelil mu’minûn. Ve lekad nasarakumullâhu bi bedrin ve entum ezilleh, fettekûllâhe leallekum teşkurûn. İz tekûlu lil mu’minîne e len yekfiyekum en yumiddekum rabbukum bi selâseti âlâfin minel melâiketi munzelîn. Belâ in tasbirû ve tettekû ve ye’tûkum min fevrihim hâzâ yumdidkum rabbukum bi hamseti âlâfin minel melâiketi musevvimîn.

Resme Okunan Dua

Resme okunan dua sayesinde herhangi birini kendine bağlamak mümkündür. Bu noktada okunması gereken dualar ise aşağıdaki listede yer alıyor. İnançlı kimseler aşağıdaki duaları bir ritüel haline getirerek düzenli şekilde resme okumalıdır.

  • Len yedurrûkum illâ ezâ, ve in yukâtilûkum yuvellûkumul edbâr, summe lâ yunsarûn. Duribet aleyhimuz zilletu eyne mâ sukıfû illâ bi hablin minallâhi ve hablin minen nâsi ve bâû bi gadabin minallâhi ve duribet aleyhimul meskeneh, zâlike bi ennehum kânû yekfurûne bi âyâtillâhi ve yaktulûnel enbiyâe bi gayri hakk, zâlike bimâ asav ve kânû ya’tedûn.
  • Leysû sevâen, min ehlil kitâbi ummetun kâimetun yetlûne âyâtillâhi ânâel leyli ve hum yescudûn. Yu’minûne billâhi vel yevmil âhiri ve ye’murûne bil ma’rûfi ve yenhevne anil munkeri ve yusâriûne fîl hayrât, ve ulâike mines sâlihîn. Ve mâ yef’alû min hayrin fe len yukferûh, vallâhu alîmun bil muttekîn.
  • Meselu mâ yunfikûne fî hâzihil hayâtid dunyâ ke meseli rîhin fîhâ sırrun esâbet harse kavmin zalemû enfusehum fe ehlekethu ve mâ zalemehumullâhu ve lâkin enfusehum yazlımûn.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bunun yanında Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın