Ana SayfaMucize DualarEski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası Anında Etkili

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası Anında Etkili

Eski sevgiliyi geri döndürme duası anında etkili olduğu için son dönemde sıkça merak edilmektedir. İslam alimlerine en çok sorulan sorulardan birisi eski sevgilinin nasıl döndürüleceğidir. Yüce Allah’a el açmak suretiyle O’nun da rızasıyla hiçbir şey imkânsız değildir. Eski sevgilisini geri döndürmek isteyenlerin okuması gereken dualar aşağıdaki gibidir. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

12 Saatte Sevgiliyi Geri Getirme Duası

12 Saatte Sevgiliyi Geri Getirme Duası
12 Saatte Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Genellikle gençler sevgililerinden ayrıldıktan sonra sık sık bu duayı tercih etmektedir. Çünkü bu duanın daha bir gün bile geçmeden geri döndüreceğine inanılmaktadır. Ayrıca, bu içeriğimize benzer Sevdiğinin Resmine Bakarak Okunacak Dua yazımıza da bakabilirsiniz. İşte 12 Saatte Sevgiliyi Geri Getirme Duası şu şekildedir:

  • Yâ eyyuhâllezîne âmenû lâ tekûnû kellezîne âzev mûsâ fe berraehullâhu mimmâ kâlû, ve kâne indallâhi vecîhâ. Yâ eyyuhâllezîne âmenûttekullâhe ve kûlû kavlen sedîdâ. Yuslıh lekum a’mâlekum ve yagfir lekum zunûbekum, ve men yutıillâhe ve resûlehu fe kad fâze fevzen azîmâ. İnnâ aradnâl emânete alâs semâvâti vel ardı vel cibâli fe ebeyne en yahmilnehâ ve eşfakne minhâ ve hamelehâl insânu, innehu kâne zalûmen cehûlâ.

Sevgilinin Geri Gelmesi İçin Dua

Sevgilinin geri dönmesi veya ilişkinin düzelmesi için dua etmek istiyorsanız, bu konuda İslam’ın öğretilerine uygun olarak hareket etmek önemlidir. Aranızda çok büyük kavgalar olmadığı sürece aşağıdaki duayı okuyarak sevgilinizin geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu içeriğimize benzer Sevgiliyle Aradaki Soğukluğu Gidermek İçin Dua  yazımızı da incelemenizi öneriyoruz. İşte Sevgilinin Geri Gelmesi İçin Dua şu şekildedir:

  • İnnallâhe ve melâiketehu yusallûne alân nebiyyi, yâ eyyuhâllezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ. İnnellezîne yu’zûnallâhe ve resûlehu leanehumullâhu fîd dunyâ vel âhırati ve eadde lehum azâben muhînâ. Vellezîne yu’zûnel mu’minîne vel mu’minâti bi gayri mâktesebû fe kadihtemelû buhtânen ve ismen mubînâ.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası Anında Etkili

Özellikle sevgililerinden ayrıldıktan sonra pişman olan veya kendi hataları yüzünden karşı taraf onları terk ettiyse bu gibi durumlarda Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası Anında Etkili okuyabilirsiniz. İşte o dua şu şekildeddir:

Yâ eyyuhân nebîyyu kul li ezvâcike ve benâtike ve nisâil mu’minîne yudnîne aleyhinne min celâbîbihinn, zâlike ednâ en yu’rafne fe lâ yu’zeyne ve kânallâhu gafûran rahîmâ. Le in lem yentehil munâfikûne vellezîne fî kulûbihim maradun vel murcifûne fîl medîneti le nugriyenneke bihim summe lâ yucâvirûneke fîhâ illâ kalîlâ.

Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Biri size küsmüş veya ayrıldıysa onları kısa sürede geri döndürebilirsiniz. Bunun için Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Duası oldukça etkilidir. İşte o dua şu şekildedir:

İnnallâhe leanel kâfirîne ve eadde lehum saîrâ. Yevme tukallebu vucûhuhum fîn nâri yekûlûne yâ leytenâ ata’nâllâhe ve ata’nâr resûlâ. Ve kâlû rabbenâ innâ ata’nâ sâdetenâ ve kuberâenâ fe edallûnâs sebîl. Rabbenâ âtihim dı’feyni minel azâbi vel’anhum la’nen kebîrâ.

Hangi Dua Sevgiliyi Geri Getirir?

Hangi dua sevgiliyi geri getirir diye merak edenler için yanıt oldukça basittir.  Sevgilisinin geri dönmesini ve mutlu bir ilişkiye devam etmek isteyenlerin okuması gereken dualar bellidir. Yüce Allah’ın da izniyle aşağıdaki üç duayı her gün 5’er kez fotoğrafına okuduktan sonra dualar gerçekleşecektir. Bunun için her gün okumak ve bunu bir ritüel haline getirmek gereklidir.

  • Mel’ûnîne, eyne mâ sukıfû uhızû ve kuttılû taktîlâ. Sunnetallâhi fîllezîne halev min kablu, ve len tecide li sunnetillâhi tebdîlâ. Yes’eluken nâsu anis sâati, kul innemâ ilmuhâ indallâhi, ve mâ yudrîke lealles sâate tekûnu karîbâ.

Dön Gel Duaları

Dön gel duaları son zamanlarda çok etkili olduğu bilinen dualar arasında yer alıyor. Eski sevgilisini, eşini ya da farklı bir kimseyi aşağıdaki dualarla geri döndürmek mümkün:

  • Li yuazziballâhul munâfikîne vel munâfikâti vel muşrikîne vel muşrikâti ve yetûballâhu alâl mu’minîne vel mu’minât, ve kânallâhu gafûran rahîmâ. El hamdu lillâhillezî lehu mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ardı ve lehul hamdu fîl âhirati, ve huvel hakîmul habîr.
  • Li yecziyellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti, ulâike lehum magfiratun ve rızkun kerîm. Vellezîne seav fî âyâtinâ muâcizîne ulâike lehum azâbun min riczin elîm. Ve yerâllezîne ûtûl ılmellezî unzile ileyke min rabbike huvel hakka ve yehdî ilâ sırâtıl azîzil hamîd.

Birinin Geri Gelmesi İçin Dua

Sevilen birinin geri gelmesi için dua etmek, kişinin duygusal ihtiyaçlarını Allah’a yönelterek dile getirmesini sağlar. Bu dua, eski sevgiliyi yeniden kazanmak veya ilişkiyi onarmak için yapılan içten bir yakarıştır.

Türkçe DuaArapça Dua
“Allah’ım, sevdiğim kişinin geri gelmesi için bana yardım et. Onun kalbini bana yönlendir ve ilişkimizi yeniden kurmamızı sağla.”“اللهم، ساعدني في إعادة الشخص الذي أحبه إلي. اهد قلبه إلي واجعلنا نعيد بناء علاقتنا.”

Gideni Kesin Döndüren Dua

Giden birini kesin olarak geri getirmek için yapılan dualar, kişinin içsel gücünü artırır ve Allah’tan yardım talep eder. Bu dua, sevilen kişiyi kalıcı olarak geri döndürmek için yapılan güçlü bir yakarıştır.

Türkçe DuaArapça Dua
“Ya Rabbi, sevdiğim kişiyi kesin olarak geri getirmemi sağla. Onun kalbini dönüştür ve bizi yeniden bir araya getir.”“اللهم، اجعلني أسترجع الشخص الذي أحبه بشكل نهائي. حول قلبه وأعدنا معا.”

Yüzde Yüz Geri Getirme Duası

Yüzde yüz geri getirme duası, bir kişinin eski sevgilisini tamamen ve kalıcı olarak geri döndürmek için yapılan güçlü bir yakarıştır. Bu dua, kişinin içsel isteği ve Allah’a olan güveniyle desteklenir. Yüzde yüz geri getirme duası, eski sevgiliyle olan ilişkinin yeniden inşa edilmesi veya eski sevgiliyi tamamen kaybetme korkusuyla yapılan bir yakarıştır. Kişi, bu duayı yaparken içten bir niyetle ve samimiyetle Allah’a yönelir ve eski sevgilisinin geri dönmesi için dua eder. Bu dua, kişinin içsel gücünü artırırken Allah’tan destek talep etmesine vesile olur. Yüzde yüz geri getirme duası, sevilen kişinin geri dönüşünü sağlamak ve ilişkiyi yeniden canlandırmak isteyenler için bir umut kaynağıdır.

Bunun yanında Yüzde Yüz Geri Getirme Duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca Eski sevgiliyi geri döndürme duası anında etkili hakkında sık sorulan sorulara alt kısımda yanıtlar verdik. Sizin de merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmında bizlerle sormayı unutmayınız. Dua ile kalın.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Munise Koray

12 Senedir Din, tarih ve sosyoloji alanlarında makaleler yayınlamış bir öğretim görevlisi olan Munise Koray, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunudur. Özellikle Mucize dualar ile alakalı bilgi birikimi vardır. Son yıllarda da okunacak dualar üzerinde araştırmalarını sürdürmektedir.
Yorum yapın