Ana SayfaMucize DualarHerkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua – %100 Etki!

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua – %100 Etki!

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua ile çoğu zaman olumlu sonuçların elde edilmesini de sağlar. İnançlı kimseler hoşlandıkları kişiye hoş ve şirin görünebilmek için aşağıdaki iki duadan birini okuyabilmektedir. Tüm detaylar yazımızın içerisinde. Bunun yanında dilerseniz diğer mucize dualar yazılarımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Karşı Cinse Şirin Görünmek İçin Dua

İnsanlar arasında sevilmek ve saygı görmek her zaman önemli bir konu olmuştur. Kimse diğer insanlar tarafından istenmeyen, yalnız hissetmek veya dışlanmak istemez. Bu nedenle, insanların kendilerini daha çekici ve şirin göstermek için dua etmektedir. Bu bağlamda edilecek en etkili okunacak dua şudur:

Besmele-i şerifi mülkünüzün içine 8 kere yazıp fetih suresinin son ayetini bir kağıda yazın. Onu taşıyan kişiyi herkes sever. Herkese güzel ve şirin görünür. ve herkesin saygısı ve muhabbeti artar.

Muhammedun resulullah, vellezine meahu eşiddau alel kuffari ruhamau beynehum terahum rukkean succeden yebtegune fadlen minallahi ve rıdvanen simahum fi vucuhihim min eseris sucud, zalike meseluhum fit tevrat, ve meseluhum fil incil, ke zer’in ahrece şat’ehu fe azerehu festagleza festeva ala sukıhi yu’cibuz zurraa, li yagiza bihimul kuffar, vaadallahullezine amenu ve amilus salihati minhum magfireten ve ecren azima.

Fetih suresinin son ayeti – Karşı Cinse Şirin Görünmek İçin Dua

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua

Özellikle Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua için şirin görünmek istedikleri kişinin fotoğrafını da yanında bulundurmak gerekiyor. Okuduktan sonra fotoğrafa bakmak ve üflemek yeterli olacaktır.

  • Tâ sîn mîm. Tilke âyâtul kitâbil mubîn. Netlû aleyke min nebei mûsâ ve fir’avne bil hakkı li kavmin yu’minûn. İnne fir’avne alâ fîl ardı ve ceale ehlehâ şiyean yestad’ıfu tâifeten minhum yuzebbihu ebnâehum ve yestahyî nisâehum, innehu kâne minel mufsidîn. Ve nurîdu en nemunne alâllezînestud’ıfû fîl ardı ve nec’alehum eimmeten ve nec’alehumul vârisîn. Ve numekkine lehum fîl ardı ve nuriye fir’avne ve hâmâne ve cunûdehumâ minhum mâ kânû yahzerûn.
  • Ve evhaynâ ilâ ummi mûsâ en erdıîhi, fe izâ hıfti aleyhi fe elkîhi fîl yemmi ve lâ tehâfî ve lâ tahzenî, innâ râddûhu ileyki ve câılûhu minel murselîn. Feltekatahû âlu fir’avne li yekûne lehum aduvven ve hazenâ, inne fir’avne ve hâmâne ve cunûdehumâ kânû hâtıîn. Ve kâletimraetu fir’avne kurratu aynin lî ve leke, lâ taktulûhu asâ en yenfeanâ ev nettehızehu veleden ve hum lâ yeş’urûn.

Sevdiğine Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Sevdiğine Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua
Sevdiğine Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Alt kısımda verdiğimiz duayı günde 1 kez kendi üzerinize doğru okumanız gerekmektedir.

  • “Gulutullahe evirrahman ey yamen tedu felahül esmail hüsna ve la techer bi selatike ve la tu ha fid biyha vep deği beyne zalike sebile ve gulul hamdi lillla illezi lem yeddehiz veleden velem ye kül lehü şerikül fil mülk ve liyyü minez zillü ve kebbürü tek bira .”
  • Sevdiğine Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Ayrıca Dil Tutukluğu İçin Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yüz Güzelliği İçin Hangi Dua Okunur?

Yüz güzelliği için hangi dua okunur son zamanlarda sıkça merak ediliyor. Bunun için aşağıdaki duayı okumak ve düzenli bakım yapmak yeterli olacaktır. Yüce Allah’ın da izniyle en kısa sürede sonuç alınacaktır.

  • Ve asbaha fuâdu ummi mûsâ fârigâ, in kâdet le tubdî bihî lev lâ en rabatnâ alâ kalbihâ li tekûne minel mu’minîn. Ve kâlet li uhtihî kussîhi fe besurat bihî an cunubin ve hum lâ yeş’urûn. Ve harramnâ aleyhil merâdıa min kablu fe kâlet hel edullukum alâ ehli beytin yekfulûnehu lekum ve hum lehu nâsıhûn. Fe radednâhu ilâ ummihî key tekarra aynuhâ ve lâ tahzene ve li ta’leme enne va’dallâhi hakkun ve lâkinne ekserahum lâ ya’lemûn.
  • Ve lemmâ belega eşuddehu vestevâ âteynâhu hukmen ve ilmâ, ve kezâlike neczîl muhsinîn. Ve dehalel medînete alâ hîni gafletin min ehlihâ fe vecede fîhâ raculeyni yaktetilâni hâzâ min şîatihî ve hâzâ min aduvvihî, festegâsehullezî min şîatihî alâllezî min aduvvihî, fe vekezehu mûsâ fe kadâ aleyhi kâle hâzâ min ameliş şeytân, innehu aduvvun mudillun mubîn. Kâle rabbi innî zalemtu nefsî fagfirlî fe gafera lehu, innehu huvel gafûrur rahîm.

Bunun dışında sizin de bildiğiniz oldukça tesirli bir Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua varsa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Ayrıca Adaçayı Yakarken Okunacak Dualar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Şirin Görünmek Ne Demek?

Şirin görünmek ne demek diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu konu son dönemde sosyal medyanın en popüler konu başlıklarından biri haline geldi. Şirin görünmek ve karşı cinsi etkilemek isteyenler için aşağıdaki dua sıkça tavsiye ediliyor.

Kâle rabbi bimâ en’amte aleyye fe len ekûne zahîran lil mucrimîn. Fe asbaha fîl medîneti hâifen yeterakkabu fe izâllezîstensarahu bil emsi yestasrihuhu, kâle lehu mûsâ inneke le gaviyyun mubîn. Fe lemmâ en erâde en yabtışe billezî huve aduvvun lehumâ kâle yâ mûsâ e turîdu en taktulenî kemâ katelte nefsen bil emsi in turîdu illâ en tekûne cebbâren fîl ardı ve mâ turîdu en tekûne minel muslihîn. Ve câe raculun min aksal medîneti yes’â kâle yâ mûsâ innel melee ye’temirûne bike li yaktulûke fahruc innî leke minen nâsıhî.

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua

Sonuç

Sonuç olarak, Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua hakkında birçok dua önerisinde bulunduk. Kimse diğer insanlar tarafından istenmeyen, yalnız hissetmek veya dışlanmak istemediğinden dolayı bu duaların önemi artmıştır. Bu bağlamda edilecek en etkili okunacak dualar sizlerleydi. Dualarımız kabul olsun Amin.

Nihat Hatipoğlu mahkeme duası ile alakalı bilgilendirici bir video sizlerle olacak:

Son olarak Mahkemeyi Kazanmak İçin Okunacak Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer mucize dualar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

OkunacakDualar.net

OkunacakDualar.net, Mucize Dualar Okuyanlar ve Yaşayanlar hakkında bilgiler veren duaların anlamı ve fazileti hakkında açıklamalar sunan bir blog sitesidir.
Yorum yapın