Ana SayfaOkuyanlar489 Ya Fettah Okuyanlar – Fazileti Nedir?

489 Ya Fettah Okuyanlar – Fazileti Nedir?

489 Ya Fettah okuyanlar konusunda bilgi sahibi olmak son derecede önemlidir. Ayrıca Ya Fettah zikrinin en umutsuz olunduğu anda okunması tavsiye edilmektedir. Yeni kapılar açacak ve bereket getirecek bir esma olması nedeniyle insanların yöneldiği bir zikirdir. Ya Fettah esmasına bağlı olarak değişik faydalar ve faziletler de gündeme gelecektir. Düzenli olarak Ya Fettah esmasını tekrar edecek olanların hayatları sıkıntısız bir biçimde sürecektir. Bunun yanında diğer duaları okuyanlar tarafından anlatılmış tecrübeleri bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. İlgili videoyu da izleyebilirsiniz.

Ya Fettah Ne Demek? 🤲

Allah’ın 99 isminden olan Ya Fettah ne demek gibi bir soru da açığa çıkıyor. Bununla beraber Ya Fettah esmasını sürekli olarak tekrarlamakla beraber faydalı bir sonuca ulaşmak mutlaktır. Dertsiz, sorunsuz ve bolluk içerisinde bir yaşantıya sahip olmak adına Ya Fettah esması son derecede faydalıdır. Ayrıca kişilerin düzenli olarak bu zikri icra etmeleri halinde hayatlarında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmaları da olası olmayacaktır.

Ya Fettah anlamı bakımından da etkili bir esma olarak öne çıkmaktadır. Allah’ın 99 isminden bir tanesi olan Ya Fettah duasına yönelik zikirlerin yapılmasında bir sakınca kendini göstermeyecektir. Anlamı genelinde rızka kefil olmak ve devamlı olarak zenginlik dağıtmak anlamını içerecektir.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ya Vedud Duasını Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

489 Ya Fettah Okuyanlar

489 Ya Fettah” duası, Müslümanlar tarafından sıkça okunan ve Allah’tan yardım, rahmet ve bereket dilemek için kullanılan etkili bir dualardan biridir. Bu dua, okuyanlarına huzur ve güç verirken, zor zamanlarında da umutlarını canlı tutmalarına yardımcı olur. İşte 489 Ya Fettah Okuyanlar yorumları sizlerle:

 • Bu dua harika, her okuduğumda içimi huzur kaplıyor.
 • Ya Fettah duası bana zor zamanlarımda güç veriyor, şükürler olsun ki böyle bir dua var.
 • Allah’ın yardımını istediğim zaman, Ya Fettah duası hep yanımda.
 • Okuduğum her defasında yeni bir şeyler öğreniyorum, bu dua gerçekten çok etkileyici.
 • Ya Fettah duası bana her zaman umut veriyor, pes etmemek için güç veriyor.
 • Allah’ın en büyük isimlerinden biri olan Ya Fettah duası, hayatımda çok önemli bir yere sahip.
 • Bu dua, hayatımda yaşadığım zorlukların üstesinden gelmemi sağladı.
 • Ya Fettah duası, beni her zaman koruyor ve yönlendiriyor.

Ya Fettah Mucizesi Yaşayanlar

Ya Fettah esmasını sürekli olarak tekrar eden kişilerin fayda görmesi kesindir. Ayrıca Ya Fettah mucizesi yaşayanlar da bu esmayı okumaya devam etmektedir. İşte 489 Ya Fettah Okuyanlar sizlerle:

 • 6 aydır işsizdim. Ya Fettah esmasını sürekli olarak tekrar ederek, iş sahibi olmayı başardım.
 • Uzun süredir var olan rahatsızlığımı gidermede Ya Fettah esmasının etkisini gördüm.
 • Okuduğum her defasında kalbim huzur ve mutlulukla doluyor.
 • Ya Fettah duası, Allah’ın lütfunu ve merhametini bize hatırlatıyor.

489 Ya Fettah Fazileti

489 Ya Fettah Fazileti
489 Ya Fettah Fazileti

Allah’ın 99 isminin her biri farklı faziletlere sahiptir. Ayrıca Ya Fettah esmasıyla beraber hayırlı kapılar açtığı ifade edilmektedir. 489 Ya Fettah fazileti konusunda da tüm maddi ve manevi sıkıntıları giderecek bir halde olduğu da öne çıkmaktadır. Ayrıca bu esmanın faziletleri hakkında bilgi sahibi olmak da önemlidir.

 • Ya Fettah esmasıyla birlikte Allah’tan herhangi bir konuda dilekte bulunmak mümkündür. Ayrıca bu istekler geri çevrilmez.
 • Maddi manevi kapılar açılacak ve başarılı sonuçları yaratacaktır.
 • Hayırlı ve bol kazanç sağlayan bir esma olacaktır.

Ya Fettah Kaç Kere Okunmalı?

Ya Fettah Kaç Kere Okunmalı? Bu esmanın nasıl ve ne kadar icra edileceği de son derecede önemli olan konular arasındadır. 489 kez Ya Fettah esmasını zikretmekle beraber dilek kapıları açılacaktır. Genel olarak 489 kez okunacak olsa da bu hususta yararlı sonuçları yaratacaktır. Hayırlı işleri getirecek ve bolluk bereket sağlayacak olan bir esma olarak öne çıkmaktadır.

Ya Fettah esması 797 ebced değerine sahiptir. Bununla beraber Ya Fettah esmasını 100 kez gün içerisinde okuyan kişilerin tüm işleri rast gidecektir.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ve Huvel Kaviyyul Azîz Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

70 Bin Ya Fettah Fazileti

Ya Fettah esmasına yönelik pek çok fazilet söz konusu olmaktadır. Ayrıca 70 bin Ya Fettah fazileti noktasında da farklı yararları görmek mümkündür. 70 bin kez Ya Fettah esmasını zikreden kişilerin insanlar arasında sevilmesi söz konusudur. Ayrıca saygı ve hürmet gören biri olacaktır. Öte yandan iş hayatında yükselecek ve son derecede başarılı biri olacaktır. 70 bin kez Ya Fettah esmasını zikreden kişilerin tüm engelleri aşmasında da bir sakınca ortaya çıkmayacaktır.

Ya Fettah Bereket İçin

Tüm esmalar farklı faziletlere sahip olmaktadır. Ayrıca Ya Fettah esması tüm sorunlara çözüm niteliğine sahip olacaktır. Ya Fettah bereket için de okunan esmalar arasında yer almaktadır. Düzenli olarak okunması durumunda insanların hayatlarını yeniden yoluna sokmaları konusunda da etkin bir yapıda kalacaktır. ya fettah esması kaç kere okunur

Ayrıca, 489 Ya Fettah Okuyanlar yazısı ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için bir araya getirdik.

Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca dilerseniz aşağıdan diğer okuyanlar yazılarımıza bakabilirsiniz.

Son olarak okunacakdualar.net adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Oktay Demirer

Oktay Demirer, Temel İslam Bilimleri Bölümü mezunudur. Özellikle Hadis, İslam hukuku ve tasavvuf anabilim dallarında uzmanlaşmıştır. Sosyoloji ve toplum merakından ötürü de dua okuyanlar hakkındaki yazılarını paylaşmaktadır.
Yorum yapın